Şimdi Ara

ipad 2 ve ipad mini?? yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen gün i pad mini alınnabilir mi diye yazmıştım, alınır dediler. Gittim inceledim ekranı küçük geldi ve retina değil yine onun bir alternatifi i pad 2 vardı 760 tL fiyatı ile özellikleri aynı ekranı da aynı kötülükte acaba alırsam ipad 2 yi beni ne kadar idare eder? yani ipad mini yi görünce ekran çok küçük geldi . zaten bu tablet dediğimiz zımbırtı büyük olacak ki kullanışlı olsun diye düşünüyorum, ipad 3 e bakıyım dedim malesef bulamadım üretilmiyormuş hiç apple tablet kullanmadım öğrenciyim retina dediğimiz olaya param yetmiyor işte. Kısacası i pad 2 beni ne kadar götürür onu merak ediyorum kasma donma yapar mı ?

• cevabı olan yok mu
  • iPad 2 performans olarak kendi fiyatındaki android tabletlerden üstün ve çok daha akıcı bence ama ekran kalitesi o kadar iyi değil. Yinede hertürlü işini görür. 500TLye sıfır kutusunda satanlar vardı, araştır derim.
  • iPAd 2 Apple'nin kendi icinde bile cikardigi en iyi tablet galiba. Bayagi hayrani var. Tabletlerin iPhone 4'u gibi bir sey yani.

Zaten kendiniz demissiniz hocam diger baktiginiz urunle ozellikleri ayni diye. Kullanima gore degisir. Dizi film muzik internet vs. kullanimi icin her turlu isinizi gorur. Ama belli basli oyunlarda ve agir uygulamalar da sikinti yasatabilir hocam. Bunun harici size bir onerim su olur; 2 aya yeni iPad'ler geliyor. Minisi ile buyugu ile.. Eger bekleme imkaniniz varsa suanki piyasadaki butun iPad'lerin fiyatini dusurecek bu yeni gelecek urunler. Bunu da goz onunde bulundurabilirsiniz.. Bunun disinda zaten butceniz iPad 2'ye yetiyorsa daha yukarisina cikamiyorsaniz ve bahsettigim kullanim alanina gore isinize geliyorsa iPad 2 guzel bir tercihtir.
  • İpad 2 3g+64Gb kullanıyorum. Suan da hiç bi sıkıntı yaşamadım. Ne donma ne kasma. Gayet stabil kullanıyorum
  • Ipad mini kullanmıorum performans olarak sorunum yok ipad 2 de aynı donanıma sahip ama bence mini alma bi zaman sonra küçük geliyor ben mini almasaydım diorum : )))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el bir İpad 4 bulabilirsen alsan daha iyi olur
    Bulamazsan İpad 2 al,benim eski tabletimdi;
    İncedir
    Hizlıdır
    Isınma sorunu olmaz
    İos 7 ile biraz takılıyordu,onun dışında bir sorun olmaz
    Almanı tavsiye ederim

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    hocam bu ipad3 e ne olmuş anlamadım doğrusu ikinci el 3 bulsam sorun yapar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Ipad mini kullanmıorum performans olarak sorunum yok ipad 2 de aynı donanıma sahip ama bence mini alma bi zaman sonra küçük geliyor ben mini almasaydım diorum : )))

pikseller görünüyor diyorlar doğru mu?
  • ipad 2 de film,dizi vs. daha iyi oluyor genede seçim senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan.taylan

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Ipad mini kullanmıorum performans olarak sorunum yok ipad 2 de aynı donanıma sahip ama bence mini alma bi zaman sonra küçük geliyor ben mini almasaydım diorum : )))

pikseller görünüyor diyorlar doğru mu?

Evet görünüyor diyebiliriz ekran kalitesi iyi değil hiç

• Kesinlikle mini al.

Lightninng,Daha iyi kamera,daha iyi çözünürlük (bir retina olmasa bile) daha uzun destek için alınır.
  • Yani şimdi minide pikseller ipad 2 gibi seçilebiliyorsa eğer , ipad 2 almak daha mantıklı değil mi , işlemci felan ayi ise ram aynı ise ekranida aynı şekilde kötü ise o zaman niye küçüğünü alalim ki , ((i pad miniyi inceleyemedim sadece ipad2 ye baktim ipad miniyi kilitlemisler sağolsunlar))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yani şimdi minide pikseller ipad 2 gibi seçilebiliyorsa eğer , ipad 2 almak daha mantıklı değil mi , işlemci felan ayi ise ram aynı ise ekranida aynı şekilde kötü ise o zaman niye küçüğünü alalim ki , ((i pad miniyi inceleyemedim sadece ipad2 ye baktim ipad miniyi kilitlemisler sağolsunlar))

Ipad 2nin ekranı miniye göre daha kötü inceleyin ikisini de benim telefonum s3 oldugu için ipad mininin ekranı kötü geldi açıkcası siz inceleyin yine de begenenler de oluyor ekranı

• anlaşılan ipad mini alıcam vatanda 680 lira umarım ios 7 kasmaz ve ios 8 de de kasma yapmaz. 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum. yarın gidip vatandan alıcam acaba vatanda öğrenci indirmi felan var mı ? bilen ? duyan ?
    boyut olarak 7.9 normal ipad ile eşit olarak ekranı tutunca iki parmak küçük çok da küçük sayılmaz 9.7 ye göre, kamerası da iyi 5m ve ppi değeri ipad 2 den daha yüksek. yorumlar için teşekkürler, Eklemek istediğiniz birşey varsa bekliyorum yarın tableti alıcam ....
  • quote:

hocam bu ipad3 e ne olmuş anlamadım doğrusu ikinci el 3 bulsam sorun yapar mı

İpad 3 ara model olarak çıktı hocam,zaten çok kısa bir süre sonra ipad 4 çıkmıştı,
    Ben şuan ipad 3 kullanıyorum,bir sorunu yok,
    Temiz ikinci el bulursanız alabilirsiniz

• Mini ile ipad2 aynı özellikte.Ekran tercihi sana kalmış kardeşim.Tavsiyem ipad2

• Carrefour'da ios 6.1.3 yüklü iPad 2 wifi 680 lira.. Ekran büyüklüğü ve batarya performansı olarak iPad 2 daha iyi ama, kamera çekim kalitesi ve hafiflik olarak iPad mini biraz daha avantajlı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.