Şimdi Ara

Bu 1 ayda gördüklerimiz başka gösterilmeyecek mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bizim dershanede bu 1 aylık kursta gösterilen konular bidaha gösterilmeyecek deniliyor. Ama bakıyorum hocalara konuları süper hızlı bir şekilde işleyip geçiyorlar. İki derste bir sayısal konusu bitiyor. Öyle fazla örnekte çözmüyorlar. Acaba bu 1 ayda gösterdiklerini okul açıldıktan sonra tekrar gösterecekler mi yoksa gerçekten de bidaha gösterilmeyecek mi? Sanki bana biraz devamsızlık yüzünden korkutuyorlar gibi geldi. Bidaha işlenecek diye tahmin ediyorum. Sizin dershanede olaylar nasıl ?

• Göstermezler.Dersane fem ve türevlerinden biri mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafer dershanesi
  • Dostum öğretmenler 4senenin konusunu 1 senede bitirecekler kolay mi saniyorsun.Hizli gecmek zorundalar daha lys 12.sinif konulari var bana sorarsan tekrar anlatilmaz anlatilan konular.Konulari sakın biriktirme gunluk her dersten test çöz konulari tekrarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearlina -- 20 Ağustos 2014; 21:23:44 >
  • normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gerekli çalışmayı yapıyorum. Zaten dershanede bu konuda acaip disiplinli çok harika bir şekilde çalıştırıyorlar adamı ancak işte konular hızlı geçince biraz şaşırdım ama dediğiniz olay doğru sonuçta 4 yılı 8 ayda anlatıcaklar
  • Ben kavrama gittim geçen sınav içşn ağustosta başladı mesela geo çember işledik ama dönem içindede işledik fakat çok derine inmeden yüzeysel zaten göstermiştim diyerek o hocanıza göre değişir ama ben unuttum anlamadım derseniz büyük ihtimal hatırlatır ve ya dersaneye eylülde katılanlar için konuya değinmeli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APPY038 -- 20 Ağustos 2014; 21:38:11 >
  • Muhtemelen sizin dediğiniz gibide olur hocam aralarda
  • Dostum gercek dershaneye hosgeldin. Yok artik oyle bi konu icin iki hafta. Normal bir konu iki üc saatte gecilir. Buna alisman lazim. Tavsiyem islenen konulari tekrar et ve yapabiliyorsan onden gitmeye calis. İpin ucunu kacirirsan yakalaman zor olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.