Şimdi Ara

Nasıl olmuş?(yorumlarınızı bekliyorum)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhab arkdaşlar sizlerden bir konuda fikir almak istiyorum sizce çizdiğim tasarım nasıl olmuş kodlamaya başladım wp entegre edicem html cssden sonra tasraım sizce nasıl olmuş

Nasıl olmuş?(yorumlarınızı bekliyorum)

Şimdiden yorumlarınız için teşekür ederim

• sağ taraftaki kategoriler kısmı ortalı değil de sola yatık yapsan daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailix

sağ taraftaki kategoriler kısmı ortalı değil de sola yatık yapsan daha iyi olur.

Yorumunuz icin tesekur ederimde tam olarak ne dedinizi anlamadim sizce boyle nasil olmus...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle renk secimleri göze hoş geliyor bunu söylemem lazım..onun haricinde;

-Menüler solda olursa sanırım daha hoş gözükebilir ayrıca menüleri biraz daha soft yapabilirsin,ufak kutucuklar daha güzel gözükücektir.

-Sosyal Medya ikonları bi tık daha üstte olabilir veya (Anasayfa Hakkımda vs...) yazılı olduğu banner'ın en sağına gömülebilir ve üzerine gelindiğinde hover efekti ile değiştirilebilir.

-Ortadaki menülerde(haberlerde) 100Bakma gibi bir ibare kullanmışın o 100 Görüntüleme şeklinde olsa daha iyi olur gibime geliyor.

-Yine o menülerde <<Devamı>> yerine daha değişik göze hoş gelen bir ikon vs. olabilir.

-Ve son olarakta en altta yer alan(Sayfalar Kategoriler Dost Linkler vs..) kısım biraz kaba ve büyük gözüküyor onu da soft yapabilirsen güzel olur.

Şimdilik gözüme çarpanlar bunlar ama zevkler ve renkler tartışılmaz derler

Eline sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagonur

Öncelikle renk secimleri göze hoş geliyor bunu söylemem lazım..onun haricinde;

-Menüler solda olursa sanırım daha hoş gözükebilir ayrıca menüleri biraz daha soft yapabilirsin,ufak kutucuklar daha güzel gözükücektir.

-Sosyal Medya ikonları bi tık daha üstte olabilir veya (Anasayfa Hakkımda vs...) yazılı olduğu banner'ın en sağına gömülebilir ve üzerine gelindiğinde hover efekti ile değiştirilebilir.

-Ortadaki menülerde(haberlerde) 100Bakma gibi bir ibare kullanmışın o 100 Görüntüleme şeklinde olsa daha iyi olur gibime geliyor.

-Yine o menülerde <<Devamı>> yerine daha değişik göze hoş gelen bir ikon vs. olabilir.

-Ve son olarakta en altta yer alan(Sayfalar Kategoriler Dost Linkler vs..) kısım biraz kaba ve büyük gözüküyor onu da soft yapabilirsen güzel olur.

Şimdilik gözüme çarpanlar bunlar ama zevkler ve renkler tartışılmaz derler

Eline sağlık.

Yorumunuz ici. Tesekkur ederim sosyal medya ikonlarini bilerek asagi aldim hover efekti ile yukari cikiyor html css basladim kodlamaya 100bakma yerinide degistircem aklima gelmemisti goruntuleme diye bu arada baska bir forumda daha sordum renkler soluk dediler ben bunu wp entegre edicem paneline bir renk secenegi daha eklemeyi dusunuyorum sizce hangi renk olmali. Yardimci olursaniz sevinirim cizimden pek anlamamda kodlamayla ugrasiyorum cogunlukla.
    Tesekkur ederim degerli yorumunuz icin ...

• Turuncu veya mavi renk gerçekten güzel duruyor. Deneyebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.