Şimdi Ara

TTNET modem kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok yakın zamanda başımdan geçen olayı anlatacagım size ben geçen sene 1yıllık TTNET aboneligi aldım ayrıca faturalarım gelmiyor sözleşmem doldukdan sonra beni arayıp TTNET de kaldırsam indirim yapıcaklarını filan söylediler bölgemizde pekbi alternatif olmadıgı için her ne kadar istemesemde TTNET de kaldım.
    Daha sonra su 16mb/s yükseltmesi gelince aradım internet hızımı yükselttiler ayrıca bunların bi modem verdigini biliyordum onuda istedim müşteri temsilcisi bana en yakın TTNET bayisine gidip ordan istedigim marka bir modemi alabilecegimi söyledi bende tamam dedim ve istedigim ordaki istedigimim marka modemi ben gidip alıcagım değilmi dedim oda bana evet dedi tamam dedim bende telefonu kapattım bende internetten TTNET in bayilerindeki modemleri araştırıyorum sora bi kargo geldi TTNET bana istedigim dışında bi modem yollamız ama modem değil 96 lira en fazla 15 dolar eder öyle bi modem sonra bende tabi hemen aradım TTNET i bana bi yalnışıl oldugunu ve bir TTNET bayisinde gidip modemi değiştire bilecegimi söylediler bence dedigini yaptım ve gittigim bayide bana bu işlem için Türk Telecom müdürlügüne gitmem gerektigini söyledi tamam dedim gittim ordaki en yetkili kişiyle görüşütüm ve bana Türk Telcom daki en yetkili kişi
    "biz bu modemi alırızda TTNET bunu sistemden düşürmeli yoksa 2 modem almıs gibi görünürsünüz" dedi bende hemen orda aradım ve işin garbi müşteri temsilcisi önceki tüm müşteri temsilcilerinin dediklerini yalanladı ve o kişiye bu modemi istemedigimi açıkca belirtmeme rağmen.Bende TTNET le olan sözleşmemi bitirdim ve işin en garip kısmı sözleşmemi iptal ettik den sonra kullanmadıgım ayların faturası gelmeye başladı ben 1 yıl TTNET kullandım hiç faturam gelmedi ancak sözleşmemi iptal ettikden sonra kullanmadıgım ayın faturası geldi.

Uzun lafın kısası kendinizi aptal konuma düşürmeyi ve dolandırılmayı sevmiyorsanız TTNET almayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.