Şimdi Ara

Satılık PS4 Eurasia Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
4
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19.07.2014 den itibaren 2 yil sony garantili cihaz satılıktır.kozmetik olarak sifirdan farksiz diyebilirim.

fiyat : 1100 tl

NOT:Fiyat SONDUR !, takas yok, sanalpazar yok. Sadece Ankara içi elden gelip alabilirsiniz.
    1000 lira olurmu tarzı mesajlara cevap vermiyorum o yüzden yormayın kendizi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 7 Ocak 2015; 13:43:33 >

• P.M ...
  • Cafeme almayı düşünüyorum ama fatura sizin isminize olduğundan dolayı muhasebecime gider gösteremem. Vergiden düşme mevzusu. Bireysel kullanıcılar için normal fiyat..
  • takası anladıkta sorması ayıptır sanalpazar niye yok? adamın belki taksit yaptırmaya ihtiyacı var sen taksit yapacan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

takası anladıkta sorması ayıptır sanalpazar niye yok? adamın belki taksit yaptırmaya ihtiyacı var sen taksit yapacan mı?

Benim satis seklim bu sekilde daha once sanalpazar ile sorun yasadim o yuzden ordan satis yapmiyorum. Adama saat yolladim adam saatin bos kutusunu kargoya verip geri yolladi sanalpazarda parayi vermedi. Dolandirildim kisacasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

takası anladıkta sorması ayıptır sanalpazar niye yok? adamın belki taksit yaptırmaya ihtiyacı var sen taksit yapacan mı?

Benim satis seklim bu sekilde daha once sanalpazar ile sorun yasadim o yuzden ordan satis yapmiyorum. Adama saat yolladim adam saatin bos kutusunu kargoya verip geri yolladi sanalpazarda parayi vermedi. Dolandirildim kisacasi

Geçmiş olsun
    Kansızlara denk geitrmesin Rabbim...
  • pm
  • Urün satıldı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1030 olursa hemen alabilriim 0555 366 55 03
  • ereneren E kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.