Şimdi Ara

Codemasters, Dirt 4 için İlk İpucunu Verdi! (Güncellendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Son çıkardığı oyunlarla pek çok oyuncuyu üzen Codemasters Racing'den uzun süredir en çok beklenen oyunlardan bir tanesi de bildiğiniz gibi Dirt 4 idi. Firma oyuna dair ilk ipucunu verdi.

Dirt'ün resmi Twitter sayfasından sadece '4' bir tweet atıldı. Bu da daoğal olarak tüm oyuncuların aklına olası Dirt 4 duyurusunu getiriyor. Umarız Codemasters bu sefer yeni nesil konsollar için güzel bir oyunla karşımıza çıkarlar.

Güncelleme: Oyunun resmi Twitter sayfası bu tweet'i 'parmak kayması' olarak açıklayarak, bunun aslında kazanılabilecek 4 farklı hediyeyi temsil ettiğini söylüyorlar. İlgili tweet'lere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Oyun dünyasındaki genel kanı, bu tweet'in bilerek atıldığı yönünde. Bakalım altından neler çıkacak.

• Küsmece yok ama Dirt 3 öyle çok ahım-şahım bir oyun değildi. Dirt 2'nin üstüne hiçbir şey eklememişler desem yeridir. Dirt 4 de öyle çıkacaksa, o "4" kalsın. Başka alanlarda kullansınlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dirt showdown çöptü dirt 4den umutluyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015'de gelir artık heralde. Umarım güzel olur ve keyifle oynarız. I love rally game.

• gene eski nesil için dirt 3 ve showdowndan kırma bir oyun çıkarırlar. codemasters a hiç güvenim kaldı.

• "Sorry, that was mean of us, what we meant to say was: 4 amazing prizes to be won, check our next tweet for details"

Sanırım bu yanlış alarm demek oluyor.

• Ben Dirt 2 ve 3'ü çok beğenmiştim fakat Colin McRae Rally serisinin bir çok hayranı tepki göstermişti arcade bir yapısı olduğu için ama ben zevkle oynamıştım. Umarım Dirt 4, ikinci oyun ayarında bir oyun olur.
  • Oyunun ismi dort dort luk :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Ben Dirt 2 ve 3'ü çok beğenmiştim fakat Colin McRae Rally serisinin bir çok hayranı tepki göstermişti arcade bir yapısı olduğu için ama ben zevkle oynamıştım. Umarım Dirt 4, ikinci oyun ayarında bir oyun olur.

Bence asıl sorun rally den çok parkur da artistik hareketlerle uğraşmaktı.

• 2. oyun çok güzeldi onun tadında olursa şahane olur.

• Hiç yapılmasın... Yıllar evvel sabahlara kadar oynanan Rally oyunlarına hakarettir bu seri, bu kadar laçkalaştırılan bir seri yoktur herhalde

• Biz bu oyuna dirt four mu diyeceğiz şimdi

• Bunun için böyle şeyler aramaya gerek yok Facebook sayfasında sürekli yorum atan kişilere esprili bir şekilde Dirt 4'le ilgili cevaplar veriyorlar.

• Utanmasalar kuzenim yazmış diyecekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.