Şimdi Ara

mezunlar ygs mi çalışıyorsunuz yoksa lys mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mezunlar ygs mi çalışıyorsunuz yoksa lys mi?

• biraz mat1 , biraz edebiyat , arada dilbilgisi ve paragraf
  • Mat1 çalıştım, az biraz Türkçe çalıştım, şimdi limitle başladım mat2 çalışmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

biraz mat1 , biraz edebiyat , arada dilbilgisi ve paragraf

şimdi biz dersanede lys fen derslerini görüyoruz 10 günlük bi program
    eylülün 15 i felanda ygsden sınıf belirleme sınavı olacak bende iyi bir sınıfa girmek istyrm
    sizce ygsmi çlışmalyım yoksa lysmi ne önerirsinz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1311 -- 20 Ağustos 2014; 17:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: architectsinan

Mat1 çalıştım, az biraz Türkçe çalıştım, şimdi limitle başladım mat2 çalışmaya

şimdi biz dersanede lys fen derslerini görüyoruz 10 günlük bi program
    eylülün 15 i felanda ygsden sınıf belirleme sınavı olacak bende iyi bir sınıfa girmek istyrm
    sizce ygsmi çlışmalyım yoksa lysmi ne önerirsinz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1311 -- 20 Ağustos 2014; 17:25:42 >
  • fatih1311 kullanıcısına yanıt
    bence ygs çalış hem ygs yi aradan çıkarırsın hem iyi bi sınıfa düşmene yardımcı olur zaten sonra ygs lys karışık gidersin
  • quote:

bence ygs çalış hem ygs yi aradan çıkarırsın hem iyi bi sınıfa düşmene yardımcı olur zaten sonra ygs lys karışık gidersin

simetri seti verdi dersane ordan çalışmayı dşnyrm
    siz ne önerirsinz nasıl çalışmalyım sizce ?
    siz nasıl çalışıyorsunuz hedef ne?
    Eğer ygs bilgin ortalama altıysa ygs çalış temel olur hem. Ama ortalamaysa bence dershane sana lys fen anlatırken hem onlara hem de mat2 çalışmanı öneririm.

dipnot:Mezunlarda iyi sınıflara düşmek çok da zor değildir diye düşünüyorum.
    ben çalışma stilimi yazayım , mat temelim yoktu haziran başında biraz özel ders aldım 4-5 konu bittikten sonra bırakmak zorunda kaldık
    şimdi günde 2 ders gidiyorum edebiyat - türkçe vs veya edebiyat matematik gibi
    benim dershanede eylül 22 de başlıcak dershane başlayana kadar edebiyat -dilbilgisi ve sosyali bitirip ağırlıklı olarak matematik 1 , belli konular bitince mat 2 ile beraber yürütüp , geri kalan zamanda ise geometri çalışıp , edebiyat ve ygs denemeleri çözmeyi düşünüyorum
    önceliğim İstanbul içi maliye olmazsa İstanbul çevreleri hocam
  • quote:

ben çalışma stilimi yazayım , mat temelim yoktu haziran başında biraz özel ders aldım 4-5 konu bittikten sonra bırakmak zorunda kaldık
    şimdi günde 2 ders gidiyorum edebiyat - türkçe vs veya edebiyat matematik gibi
    benim dershanede eylül 22 de başlıcak dershane başlayana kadar edebiyat -dilbilgisi ve sosyali bitirip ağırlıklı olarak matematik 1 , belli konular bitince mat 2 ile beraber yürütüp , geri kalan zamanda ise geometri çalışıp , edebiyat ve ygs denemeleri çözmeyi düşünüyorum
    önceliğim İstanbul içi maliye olmazsa İstanbul çevreleri hocam

tşkr edrim tavsiyeleriniz için

• başka tavsiyesi olan
  • Mat-1 bitti.Fene girdim.Bio kaldı.Geo test çözcem.Tr sos kaldı geride :S
  • hem ygs hem lys çalışıyorum ağırlık olarak lysyi ön planda tutuyorum
  • Sözel geo mat1 şu an.
  • önce mat2yi bitirdim. türkçe dil bilgisi ve coğrafya sözel çalışmaya başladım. femsetten mat1 çözmeye başladım.
  • Ben mezunum önce mat 2 de limite kadar çalıştım limit dahil değil fendede ygs çalıştım mat1e dershane ile başlamayı düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • mat1 bitti. ygs fizik yarıladım bitince geo ve ygs kimya ve biyolojiyi bitircem. sonrada ygs ye 1.5 ay kalana kadar lys agırlıklı calıscam ozellikle mat2 ve lys fizik geo
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.