Şimdi Ara

Satılmıştır/Creative SBS A320 2+1 Speaker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Satılık Creative SBS A320 2+1 Speaker

Kullanmakta olduğum Creative SBS A320 2+1 Speaker satılıktır. Vatan pc den alınmıştır. Garantisi 13.08.2014 te bıtmıstır. 5+1 almamdan dolayı bosa cıkmıstır.

Gayet temiz kullanılmıştır. Vuruk kırık catlak hatta kılcal cizik bile bulunmamaktadır. Sıfır ayarındadır. Kutusu faturası vs herseyi vardır.

Ses artırma azatlama tusunda ses acarken cızırtı oluyor arada sırada kullanıma engel degildir muzık dınlerken oyunda film izlerken cızırtı kesinlikle yoktur ses acarken anlık cızırtı yapıyor

Fiyat olarak Satılmıştırl dir. Pazarlık takas yoktur. Fiyatı uygun tutmaya calıstım.Alan arkadasın asla pişman olmayacagı temizlikte ve kalitedede bir cihaz.

Önce havale sonra kargo olarak her yere kargolarım kargo alıcıya aittir.

Satılmıştır/Creative SBS A320 2+1 Speaker Satılmıştır/Creative SBS A320 2+1 Speaker
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 19 Ekim 2014; 3:13:56 >

• kablolu mu?
    kulaklık/mikrofon çıkışı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellaskos -- 4 Eylül 2014; 15:16:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellaskos

kablolu mu?
    kulaklık/mikrofon çıkışı var mı ?

Kablolu hocam kulaklık mikrofon cıkısı yoktur.
  • Param olsasa ben alsam. gerçekten cok ihtiyacım var bu ürüne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param olsada ben alsam. gerçekten cok ihtiyacım var bu ürüne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizzat şu anda onu kullanıyorum.. kendisinden üst modellerden bile kaliteli ve güzel bass veriyor.. harika cihazdır.. şahsım hiç unutmam, vatan bilgisayarda, en az 6-7 ürünü cep telefonuna bağlatıp deneyip, bunda karar kılmıştım.. fiyat bedava.. ihtiyacı olanlar için referans olması açısından yazıyorum.. arkadaşı tanımam, hatta şu an kime yazdığımı bile bilmiyorum:))..saygılar
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    dostum ses açma yerinde kulaklık cıkısı yokmu bu modelin, ben kullanmıstım ve kulaklık cıkısı ses acma yerinin ön yuzundeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasmalco

dostum ses açma yerinde kulaklık cıkısı yokmu bu modelin, ben kullanmıstım ve kulaklık cıkısı ses acma yerinin ön yuzundeydi.

Yok malesef hocam dikkatlice baktım. Benim için gerek olmadı zaten kasa önunde kulaklık cıkısı oldugu için farkına bile varmadım olmadıgının acıkcası
  • Ürün burbarian hocamıza satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.