Şimdi Ara

Galaxy S5 mini ülkemizde satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 mini ülkemizde satışa sunuluyor

Samsung'un geçtiğimiz ay lanse ettiği Galaxy S5 amiral gemi modelinin mini versiyonu Galaxy S5 mini ülkemizde de raflara çıkmaya başladı.

4.5-inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekranı 720p çözünürlük desteği sunan telefon, 1.4GHz hızında çalışan Cortex-A7 tabanlı dört çekirdekli Snapdragon 400 yongasetinden gücünü alıyor ve 1.5GB RAM ile sistem destekleniyor. Ancak Galaxy S5 mini'nin 4 adet Cortex-A7 çekirdeği ve Mali-400 grafik birimi taşıyan Exynos 3 3470 yongaseti ile çalışan bir versiyonu da mevcut. Ülkemizde satışan modelin hangi işlemciyi taşıdığı şimdilik net değil. 

Modelde 16GB artırılabilir hafıza, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 2100mAh gücünde batarya, 9.1mm kalınlık, 120gr ağırlık, kızılötesi sensör, IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılık, 8MP çözünürlüğünde arka kamera şeklinde diğer özellikler mevcut. Güncel TouchWIZ arayüzü ile gelen telefon, S Health, Gizli Modu, Çocuk Modu ve Ultra Güç Tasarruf Modu gibi Galaxy S5'te gördüğümüz özelliklere de sahip. 

Bir hafta içerisinde satışa sunulması beklenen modelin perakende satış fiyatı ise 1300TL olarak belirlenmiş. Fiyata bakıldığında aynı seviyelerde LG G2, Galaxy S4 ve Xperia Z1 gibi geçen yılın amiral gemi modellerini bulmak mümkün. Ayrıca S4 mini modeli de yaklaşık 900TL civarına inmiş durumda. Galaxy S5 mini modelinin nasıl bir ilgi ile karşılaşacağını zaman gösterecek.  

• Bence hiç satışa sunulmasın ülkemizde . Aklı olan birisi almaz zaten bunu boşuna getirmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Bence hiç satışa sunulmasın ülkemizde . Aklı olan birisi almaz zaten bunu boşuna getirmesinler

Katılıyorum
  • Geciniz siradaki..

• Terlik fiyatlari almis başını gidiyor bu nedir arkadaş mini diye kakalayip duruyordunuz bari fiyati düzgün olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dissovery 2 çk daha iyi ve 888 tl
  • G2 varken alınmaz be

• Aklı olmayan çok insan olduğuna göre satılacaktır.
  • Çöp

• Bunun yerine LG G2 al daha iyi.

• Fiyatı haricinde güzel bir ürün. Belki 2GB RAM daha iyi olurdu ama çok ciddi eksiklik değil. 4,5" boyut, 720p, 4 çekirdek Snap 400, eğer iyi kaliteyse 8MP kamera çoğu kişi için yeterli hatta ideal özellikler. Yeni amiral gemi modelleri özellik bakımından tam saçmalamaya başladılar, 2K ekran, süper hızlı işlemciler, 3Gb RAM vb. çoğu kişinin kullanımda fark yaratmayan ama fiyatı arttıran özellikler. Benim için sadece kameraları ve pil süreleri cazip geliyor. S5 Mini, kullandığım Nexus 4 seviyesinde bir ürün ki bana bile yetiyor. Fiyat konusunda gelirsek, fiyat belli değil, belli olmayan fiyattan yorum yapmak sakıncalı. Ayrıca ilk giriş fiyatlarıyla bir kaç ay sonrasındaki fiyatlar çok farklı oluyor ve genelde düşüyor. Şimdi bu telefon için 1300 TL olunca aklı olan almaz diyen biri fiyatı kampanyada 1000TL olursa ne der merak ediyorum.

• Geçen telefoncuya sordum bunun replikası gelcekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

dissovery 2 çk daha iyi ve 888 tl

samsung fanboyu değilim ama donanımı nekadar iyi olursa olsun rezalet bir firma ve onların yaptıgı rezalet telefonlara vericek 5 liram dahi yok benim.
  • abartıyorsunuz. 4.5" ekranlı telefonlar içinde en iyilerden. parmak okuyucu ve suya dayanıklılık var. ilk çıkış fiyatı yüksek olabilir 3 ay sonra 1100 tl seviyesine iner. g2 demişsinizde, g2 hem bundan büyük hemde parmak okuyucu ve suya dayanıklılık yok demekki karşılaştıramazsınız.

• Bununda mı iki versiyonunu yapmışlar :) Tabi şimdilik.

• 1300 TL ye anca gülünür
  • zenfone 5

t50

discovery 2

yari fiyatina daha iyisi

• samsungun son cırpınısları, yılbasında gorecez cekıkler pıasaya gırınce nal toplarlar anca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S600 ü unuttu üreticiler. Ortalık s400 çöpiüğüne döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Bence hiç satışa sunulmasın ülkemizde . Aklı olan birisi almaz zaten bunu boşuna getirmesinler

Ülkenin çoğunluğunun aklı yok zaten. Kesin satılır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.