Şimdi Ara

Cevap: Ankilozan spondilit ve Askerlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: efe_kelem

ayrıca Kasım celbinde sevke tabi askerlerin sağlık raporları için 1-30 eylül arası müracaat etmeleri gerekiyormuş . . .

Arkadaşlar mrb, ben 2 yıldır ankilozan spondilit teşhisi ile ilac kullanıyorum, bunu 5-6 ayını ilaç kullanmadım bıkmıştım cünkü, ancak bir kac gündür kalçamdaki eklemlerde tutulma oldu ve hic gecmiyor yürürken agrılar oluyor bende bu nedenle doktora gittim, kan degerlerin iyi dedi, askerligimden bahsediyordum ki sen istersen askere gitmeyebilirsin öle duymustum dedi bende araştırdım ve buraya kadar geldim, ben tecilimi bozdurup kasım ayı icin müracat yaptırdım ve kısa dönem olarak gitmeye karar almıstım, tekrar şubemi arayınca eylül ayında gel bi dediler, şimdi ben Gaziantepte ikamet ediyorum memurum, benim napmam gerekiyor, askerlik şubesine gitsem beni ankaraya mı gönderiyorlar ? bizim burda Gaziantep tıp fakultesinde romatoloji bölümü var yoksa burayamı yollarlar, ve birde kan degerlerim iyi die acaba askerlige yollarlar mı ? ben gitmek istemiyorum cünkü ayakta 1 saat durmak imkansız gibi, ikide bir sekil degistirmem gerekli kalca eklemlerde tutulma ve topkuta agrı var ancak sırtımda egrilik yok , nasıl ispatlıcam ki bu işi, yardımcı olur musunuz[

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.