Şimdi Ara

Kendin OL Özel Okul Hakkında Bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben Tepeören Tuzlada Kendin ol eğitim kurumları adı altında bir orta okula 6.sınıfa gidecek oğlumu yazdırmak istiyorum okul hakkında bilgisi olan var mı ? Öğretmen kadrosu gerçekten kaliteli dediler liseye geçişte önemli bir faktör orta okullar bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

• Ben öğretmen değilim bir veli de degilim 8. Sinifa geçmiş bir ogrenciyim
    Öncelikle genellikle bu ilköğretim forumunda pek kişi olmadigindan konulara cevap az( teog konuları hariç)

Özel okullarda ortalama avantajı olduğu için( okul ortalaması yuksek not veriyorlar) yazdirmak önemli bir şey olur Simavi için. Ancak okulun eğitim düzeyi iyi değilse sinavlarda zorlanabilir. Cocogunuz basarili ve okul paraci değilde öğrenci eğitmek için amacliysa yollayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de görüştüm Kendinol Eğitim Kurumları ile okulu fiziksel olarak çok beğendim en ince detayına kadar düşünmüşler, sınıflar çok büyük olmasına rağmen en fazla 18 kişi olacakmış bir sınıf, bu da birebir eğitim demek. Kurucuları uzun yıllar özel okullarda çalışmış eğitimcilermiş, ticari değiller, zaten fiyatları çok uygun, bir sürü okul gezdim, karşılaştırdım, bu kadar güzel özellikleri başka yerde bir arada bulamadım.
    Yeni açılıyorlar, ama bence kendilerini ispatlamak için çok iyi eğitim verecekler diye düşünüyorum. Eğitimin de tam gün olması, işyerime yakın olması (organize sanayide çalışıyorum) hepsi benim içime sindi.
  • Merhabalar , Sakın ama sakın bulaşmayın ve düşünmeyin kendinol denen okulu ,

(2015) geçen sene erken kayıt zamanı bizde bunlara inanıp nisan ayında kayıt yaptırdık servisimiz var öğretmenlerimiz tecrübeli şu bu birsürü masal anlattılar ,

Okulun açıldığı ilk gün sizin semte Servisimiz yok dediler neden söylemiyorsunuz kaydederken dedik müdür olacak tip neden söyleyelimki dedi,

yöneticiler tecrübesiz kendi aralarında bile geçinemiyorlar , okul çıkış saati değişiyor müdürün haberi yok :)

okulun kapılarını açık bırakmışlar çocuklarımızı ana cadde kenarında kaldırımda bulduk , dünyadan haberleri yok , öğretmeni daha yeni mezun

bunlara çocuk falan emanet edilmez , paranıza yazık vaktinize yazık hepsini boşverin çocuklarınızı okulun dışından toplayabilirsiniz.

paramızı 1 ay da zor ve eksik geri kurtarabildik. okulun tüm öğrenci nufusu 50-60 ona bile sahip çıkamıyorlar !

erken kayıt zamanı geldiği için yazıyorum sakın bulaşmayın ve düşünmeyin Kendinol u !

• Beyefendi-2 çok teşekkürler güzel tespit olmuş :)

kendinol_oab fake hesap sırf reklam için gelmiş belli , güzelce yazılmış ama yazı şekline bakınca olay net anlaşılıyor,

Bu olayı yaşayan arkadaşımı aramış bunlar kayıtlar yeni başladı silin mesajınızı müşterilere olumsuz etki yapıyor müşteri kaçıyor falan demişler ,

hala daha biz sizi nasıl mağdur ettik neler yapabiliriz duşuncesi yok onun yerine kimse gormesin bilmesin ...

yukardaki olay net olarak şahitli yaşanmış , 6 ay once erken kayıt yapacağız diye kredi cekip bir sürü faiz ödedikleri yetmemiş bir de okuldan kayıt parasını kesip ödemişler maddi manevi hertür zararı vermişler çocuklarının o ilk okulunun ilk gününü sevincini bile yaşatmamışlar . karar sizin benden söylemesi............... !
  • Ben bu okula 10 gunlugune cocugumu gonderdim.ve sevmedim aldim.benim cocugumun kaydini gec verdi aylin hnm.tesvikimiz kendinola yatti ve parayi vermedi bana aylin hnm ustelik ayrilirken ben butun borcumu kapatip % 10 bile fazla odedim sirf sacmaliklardan kurtulayim diye.benim cocugumun parasini yedirmedim gittim sikayet ettim ve aldim parayi.ozur bile dilemedi ide aglanmis saga sola ben vermek istedim yonetim vermedi diye.yonetim verdi siz cahilllik yaptiniz.okul kotu degil kotu yonetiliyor.ben ayrildim umrumda deil parami da. 1 yil sonra catir catir aldim.cunku o benim cocugumun parasi aylin hnm bunu unutmayin emii.simdi bu mesaji kaldirin diye telefon da etmeyin rica ederim.

• Sakın ha sakın bu okula bulasmayin. Bir senede 3 okul müdürü değişti yine de duzen tutmuyor yönetimde. Öğretmenlere ne yapıyorlarsa gelen öğretmen ikinci hafta kaçıyor. Öğretmen kadrosu tecrübeli falan sanmayin tüm.kadro her yıl değişiyor. Öğretmenler maaş alamadığı için ikinci yıl okulu birakiyorlarmis. 2017 senesinde ilkokul öğrencilerine icra geldi. Okula değil bakın 7 yaşındaki çocuklara icra geldi diyorum. Yemek şirketine okul para vermediği için şirket okula icra yönlendirmiş yönetim ise birçok çocukların diye uydurup icrayı çocuklara yikmislar. Hergun bir borçlu okula gelip bağırıp çağırıp okul sahiplerini tehdit ediyormuş.

• yelozelge Y kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz çok doğru ama çok da eksik. Nerdeyse tüm öğretmenlerle davalık olmuşlar. Çocuklara doğru düzgün yemek bile vermiyolarmis. Okul kır pas içinde tuvalete gitmek bırakın öğrencileri öğretmenler için bile çok sağlıksız. okulun müdürü bile seneye iflas Edip etmeyeceklerini bilmemelerine rağmen erken kayıt aliyolarmis. Bizde 2 aile çocuğumuzu gonderecektik, komşumuzun oğlu orda olduğu için babasina sorduk, iyiki de sormusuz. Adam bize gidin parayla at yarışı oynayın daha çok sansiniz olur dedi. Allah'tan kayıt yaptirmadan kurtulmusuz siz de dikkatli olun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.