Şimdi Ara

Tavan kaplatma hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar arabamın tavanını siyah cam filmiyle kaplatıcam ama araştırdığım kadarıyla kaplattıktan sonra tüv den ruhsat ı değiştiriyormuşuz sanırım çift renk diye bunun aslı astarı nedir bilen elbet vardır ? Eğer böyle bir durum varsa seneye temmuzda muayene zamanı geliyo şimdi yaptırıp o belgesiz binsem kesin polis çevirir belgem eksik ya gelir bulurlar bide cezasıydı otopark ıydı uğraşmayayım

• iplenmemişim
  • Tavanı kaplayınca tüv'e giriyorsunuz, sonra trafik den ruhsata çift renk yazdırıyorsunuz.
  • Aracım lacivert ve 2009 senesinden beri tavanım siyah ve en ufak sorun olmadı. Soran bile olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavanı kaplatırsanız muayeneye sokmak durumda kalırsınız ruhsata işlenmesi gerekmekte. Muayeneside yaklaşmış gelince yaptırırsanız daha iyi olmuş olur bence
  • onuraydin kullanıcısına yanıt
    koyu renk diye dikkat çekmemiştir belki şu an aracım stok dikkat çekmiyor ama jant , tavan kaplama + bir kaç ufak değişiklikle göze batan bi araç olucak o yüzden korkuyorum malum bide istanbul trafiği gelir polisin önünde dururum başıma iş açar fln araçta beyaz :) o zaman ben tavanı kaplatıp muayeneye sokayım umarım uzun iş değildir ruhsatı değiştirmek
  • Ruhsata hiç gerek yok senelerdir çift renk gezerim en ufak sorun olmadı.Muayeneden geçemedim aracım beyaz tavan siyah şefle konuştum dedim sökmem üstüne beyaz reklam folyosu çektim 10 parça al sana beyazmı beyaz geçti sorun olmadı adamların kuralları çok saçma uzun yolda araba yamuk gidiyor onu trafikten men etmez senin tavanına karışır.Bu arada ankaradayım aracım laguna 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ege21

Ruhsata hiç gerek yok senelerdir çift renk gezerim en ufak sorun olmadı.Muayeneden geçemedim aracım beyaz tavan siyah şefle konuştum dedim sökmem üstüne beyaz reklam folyosu çektim 10 parça al sana beyazmı beyaz geçti sorun olmadı adamların kuralları çok saçma uzun yolda araba yamuk gidiyor onu trafikten men etmez senin tavanına karışır.Bu arada ankaradayım aracım laguna 3

tamam o zaman bende aynı taktikle takılayım :) bende sinir oluyorum benim cam filmim veya tavan filmim ona batıyor sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.