Şimdi Ara

Report mevzusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda birisiyle tartıştım bugün adam 4 preyiz reportlucaz seni dedi nasıl küfür ediyor ama böyle şeylerden artık bıktım ya suçum yok report yiyorum bunun sonucunda sıkıntı çıkarmı acaba çok merak ediyorum. Ya suçlu suçsuz kafasına göre herkez reportluyo birbirini ya bune saçma sistem böyle boş reportlar dikkate alınıyosa yazıklar olsun. 4 tane çocuk toplanmış önüne geleni reportluyo 1 maçta 4 report kafayı yicem ya . Biri söylesin sıkıntı olurmu bu veletlerin reportuyla .

• TR'de bir şey olmaz fakat EUW'den bahsediyorsan kaçınılmaz son
  • dun 4pre ve ben oyuna gırdık adam durduk yere feedlıcem dedım. Karsımdakı zede 8 kere öldu.( Telde olmasam lınkı atardım. ) fakat oyunu bırakmayıp taşıdım. Daha sonra aldıgım vıdeo ve sslerı tıcket ıle attım rıota

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 kişi report atmıştı bilere bana yine bişey olmadı rito ilgilenmiyo reportlarla

• Yalan onlar ya bırak veletler sinir oluyorum inadına inadına feedlicen sırf report deyip küfür ettikleri için.
  • bişey olmaz
  • Takma onları nerden reportlucaklarını bile bilmiyolardır

• quote:

Orijinalden alıntı: adsızkullanıcı

Takma onları nerden reportlucaklarını bile bilmiyolardır

Yav hiç sorma ya rahatsızlar ya abi 1 kere ölüyosun feedledi abi tamam bb gg bitti oyun bilmem ne yırtınıyolar ulan bi dur daha dimi yeni başladık. karşıma ct karakter geliyo bazen cok zorlanıyorum
  • bir şey olmaz qnq korkma
  • trde ise bir şey olmaz beni dört preler hep reportlar uyarım bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran37

quote:

Orijinalden alıntı: adsızkullanıcı

Takma onları nerden reportlucaklarını bile bilmiyolardır

Yav hiç sorma ya rahatsızlar ya abi 1 kere ölüyosun feedledi abi tamam bb gg bitti oyun bilmem ne yırtınıyolar ulan bi dur daha dimi yeni başladık. karşıma ct karakter geliyo bazen cok zorlanıyorum

• Çok sık yaşıyoruz bunları da etkilemediği için kafanı takmaya gerek yok ^^

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah saolun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.