Şimdi Ara

Mıcrosoft Mobıle 3000 kablosuz mouse 22.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskişehir CARRREFORUSA larda kampanyalı ürün 22.90

• Guzel ürün guzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carreforusa diye başlığa yazıverin boşuna atlamayalım konuya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hizlial.com/microsoft-wireless-mobile-3000-mouse-2ef-00003/10226871

23.90 tl hızlıal da. Ben 2.5 senedir bu fareyi kullanıyorum. Tekerleği biraz basmama sorunu yapıyordu içini açacağım diye uğraştım uğraştım ve sonunda aleti kırdım. Neyse fiyatlar tavan yapmışken aynı aletten tekrar sipariş vericem şimdi. Bence sıcak fırsat...
  • Arkadaşlar artık bluethootlu olanlara geçilmesi gerekir.Artık usb aparatı ile uğraşmamak gerekir diye düşünüyorum.Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • orta giriş seviyesi scroll u sıkıntısız az pil harcayan mouse öneriniz var mı ?
    Benim 4 yıllık A4 tech G7-630 bayağı pil yemeye başladı da :( Piller de 2 yıllık şarjlı, ondan değil ama
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Var mesela logitech marathon 705
  • RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    o kadar çıkamam maalesef, sağa sola attığım bir oyuncağa yüz küsür lira verecek kadar zengin değilim :) Alacağım ürün max 50 lira olabilir :(
    veya m 325 logitech te olur.
    Benimkinin abisini gördüm
    http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-g10-730h-kablosuz-2000dpi-mouse.html?OM.zn=category_topsellers_productpage&OM.zpc=G10-730H
    piyasaya göre fiyatı iyi gibi geldi, neyse 525 falan bakarım 325 küçük gelirse...
    biraz daha araştırayım...
    m325 pili iyi gider m525 kalitelidir ama 6 ay anca dayanır
    6 ayda gayet iyi bir süre :)
    Neyse ilginiz için teşekkür ederim, ikisinden birini alırım artık bayramdan sonra :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.