Şimdi Ara

155 TL Sandisk 128GB Standart Sata 3.0 Ssd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8k iops nedir ya,40 a 50 ye düşük derken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 20 Ağustos 2014; 12:40:21 >
  • Sırf ssd aldım demek için alınır yoksa uzak durun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 gb hdd'm daha iyidir bundan
  • erişim süresini kısaltmak için tavsiye edebilirim onun haricinde okuma yazma iops değerlerine bakıldığında ssd segmentine girmeyen bir ürün
  • Antik yunandan mı kaldı bu?
  • Sata2 laptobumda kullanıyorum veri yazma hızımı en az 2 ye katladı. Benim durumunda olanlar tercih edebilir. Windows 8.1 açılma süresi 7-8 saniyeyi geçmiyor.
  • Bende zamanında bu ssd yi aldım. Yaramaz ,boşuna paranızı vermeyin

• yahu insan olarak ne doymaz bir hale geldik

Adamın biri V300 dür diyor , bu kingstonmu ki hemen v300 diyorsun

Bu fiyata bu SSD alınır .
  • hemen gomussunuz
    alıexpressdekı noname
    esdeger performans ve kapasıte urunlere denk fıyat
    faturalı garantılı yurtıcınde 0 ıyıde bır markanın
    alınır derım...

"bu fıyata" bu kalıte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir noktada haklı çekler ile çok yakın fiyatlara şu tip ürünler de alınabilir

http://www.n11.com/memoright-120-gb-stm-plus-sata3-senkr-525mb460mb-ssd-disk-P25714138

240gb-256gb olarak da

http://www.n11.com/memoright-240-gb-stm-plus-sata3-senkr-525mb460mb-ssd-disk-P25714136

http://www.n11.com/sandisk-sandisk-256-gb-ultraplus-ssd-disk-sdssdhp-256g-g25-P17578326

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 21 Ağustos 2014; 2:37:11 >

• v300 niye kotuleniyor bu kadar yeni aldım kuponla 130a 120gb. daha kurmadim ama okuma yazmma hızları sandiskten baya iyiydi baktığımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

v300 niye kotuleniyor bu kadar yeni aldım kuponla 130a 120gb. daha kurmadim ama okuma yazmma hızları sandiskten baya iyiydi baktığımda.

çünkü kontrolcüsü vs değiştirildi maliyetten kısma adına ,buda performansında düşme yaşamasına neden oldu . o yüzden kimse v300 almak istemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 21 Ağustos 2014; 2:58:15 >
  • Bunu alacaktım Memoright 120 gb stm plus aldım mutluyum. Windows 7 x64 ult. 8-10 saniye boot ekranı hariç.

• Sata 2 laptoba aldım.hızda ciddi oranda artış var.win 8.1 açılış 10sn ye kadar duştu.ssd olsun taştan olsun.bu fiyata alınır.

• fiyatına göre fena değil, herhangi bi hdd'den alacağınız performanstan hertürlü daha fazlasını verecektir.
    şöyle bir durum var fakat, ssdler arasında heralde en dandik ssdlerden biridir. 180-190 civarlarına iyi ssdler düşüyor 155 verne kadar çok az daha ekleyip iyi bir ssd alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

fiyatına göre fena değil, herhangi bi hdd'den alacağınız performanstan hertürlü daha fazlasını verecektir.
    şöyle bir durum var fakat, ssdler arasında heralde en dandik ssdlerden biridir. 180-190 civarlarına iyi ssdler düşüyor 155 verne kadar çok az daha ekleyip iyi bir ssd alabilirsiniz

yukardaki mesajimda memoright paylaştım çekle aynı fiyatlara gelecektir daha dandigi var bu arada kingston v300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 21 Ağustos 2014; 15:19:34 >
  • En kötü ssd bile hdd kat ve kat iyidir,yani elinizde en baba sabit diski olsun,western digital veloci raptor serisi hertürlü bu dandik dediğiniz hız olarak tokatlar,ses olarak hertürlü tokatlar,ısı olarak zaten tokatlar 10000 rpm disk,erişim süresi olarak tokatlar,e haliylede elinizdeki hdd artısı kapasite oluyor sadece,fiyata göre daha iyi bir ssd yoksa zaten avantajdır,ben öyle ssd beklentim belli hızlı açılsın hızlı kapansın programlar hızlı yüklensin bukadar,alıpta ömrünü benchmarklarda tüketmek istemiyorum,500 mb yazmalar vs. bunlar zerre umurumda değil şahsen normal kullanıcıyım,fiyatına göre kapasitesi ssd olması yeterlidir,yani sizinde mantığınız buna yatkınsa hdd alacağınıza bunu alın yada 2 li bu ssd+hdd yaparsınız canavar gibi sisteminiz olur tek hdd alıp geçmektense en iyi seçenek ucuz ssd'de budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.