Şimdi Ara

Wenger, Beşiktaş'ı UEFA'ya Şikayet Etti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arsenal menajeri Arsene Wenger, Beşiktaş'a karşı zor anlar yaşayan ve sahadan 0-0'la zor kurtuldukları maç sonrası sakinliğini korumakta zorlandı.

Maçtan sonra İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Wenger, Beşiktaş'ı UEFA'ya şikayet ettiğini açıkladı. Wenger; "Sahayı terkederken bana bir şişe ya da başka bir şey atıldı. Durumu hemen UEFA'ya bildirdim" dedi.

Ayrıca, hakem Milorad Mazic'ten de memnun olmayan Fransız menajer; "Ramsey'nin ikinci kartını gördük. Yanlıştı ve çok büyük bir karardı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: sporx.com

• Allahim yarabbim ne zaman gelisecek bu ulke ? NE ZAMAN ?????

şişe atan ceza alacak mi ? Tabikide hayir....

Gectigimiz hafta EPL de oynanan West Ham - Tottenham macinda West Ham li taraftar sahaya girip freekick kullanmisti... ne kadar ceza aldi sizce ? TAM 10 YIL STADLARA GIRIS YASAGI ALMIS. Evet yanlis duymadiniz tam 10 yil.. Bizim Turkiye de şişe atarak kafa patlatmak isteyen taraftar ceza almiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun 100 tane arsenal taraftarina kale arkasındaki bir grup sürekli küfür etti. Wengere sise atilmis. Ne kadar insanlıktan nasibini alamamis bir millet olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Misafire hürmet bizim töremizde var. Bu tip olaylari yapanlari tespit edip spor teröristi olarak ifşa edeceksin bir daha da stada sokmayacaksin.

• Her şeye tamam da kartın nesi yanlış Wenger?

Türkiye'de olmayacak işler malesef

• Kart doğru,şişe yanlış.
  • Gerçekse ceza verilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Dun 100 tane arsenal taraftarina kale arkasındaki bir grup sürekli küfür etti. Wengere sise atilmis. Ne kadar insanlıktan nasibini alamamis bir millet olduk.

Süleyman Seba ya saygı duruşunda bulunurken bağırıp çağırmaya seslerini duyurmaya çalışırlarsa küfür yedikleriyle kaldıklarına şükretsinler.

• maçtan önce içkileri içip sahaya maç izlemeye giden taraftarı almayacaksın. Bunun gibi parametreler koyacaksın. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu tarz olay yapan kişiyi senelerce stadyumlardan uzak tutacaksın bak bakalım sorun çıkıyormu. Bu konuda Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gerisinde Beşiktaş. Yeni stadınızla birlikte bu sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Dun 100 tane arsenal taraftarina kale arkasındaki bir grup sürekli küfür etti. Wengere sise atilmis. Ne kadar insanlıktan nasibini alamamis bir millet olduk.

Süleyman Seba ya saygı duruşunda bulunurken bağırıp çağırmaya seslerini duyurmaya çalışırlarsa küfür yedikleriyle kaldıklarına şükretsinler.

Maç öncesi seremoniyi izlemedim, kesinlikle savunmuyorum da ama o sırada ne olduğunu anlamamış olabilirler hocam

• kart yanlış diyor bence yalancılıktan 1 maç ceza verilmeli.
  • şişe neki burakın kafasına çakı attı adam .
  • quote:

quote:

Nerden bilsin adam senin başkanını bilmem neyini ? Türk takımıyla maç yapmıyorsun ki.

Ayrıca maç içerisinde nefret uyandırcıı bir harekette olmadı maksat ne şişe atmak falan,moronluk level 99
  • Bu sabah spor servisi programında Mehmet Demirkol şişe atma olayını doğruladı. Büyük ihtimalle bu durum yaşanmış ve gerçekten üzücü...

Hadi Beşiktaş turu geçti ve Uefa 2 maç saha kapama cezası verdi ? Bunun hesabını kim verecek... Genel ülke olarak Taraftarımız bilinçlenmeli bu tarz taraftarlara göz yumulmamalı

Biz şimdi burada kınıyoruz ama normal hayatta ve stadyumda bu tarz hareket yapanlara kimse ses çıkarmıyor. Aksine bir halt yapmış gibi destekleyenlerde oluyor.
  • BUnlar Beşiktaş'lı olamaz
  • Nedense son yillarda hep bjk maçlarına denk geliyor bu yabanci maddeler sahaya atlamalar vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakinda topu da alir ben oynamiyorum deyip gider de bu adam.
    Senin bu takimda sonunu getireceğiz arsencigim

• quote:

Orijinalden alıntı: FnL

quote:

quote:

Nerden bilsin adam senin başkanını bilmem neyini ? Türk takımıyla maç yapmıyorsun ki.

Ayrıca maç içerisinde nefret uyandırcıı bir harekette olmadı maksat ne şişe atmak falan,moronluk level 99

Çok biliyorsun da konuşuyorsun, her şey hakkında fikrin var zaten... Gayet net bir şekilde İngilizce anons yapıldı, neyin en olduğunu çok iyi biliyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: FnL

quote:

quote:

Çok biliyorsun da konuşuyorsun, her şey hakkında fikrin var zaten... Gayet net bir şekilde İngilizce anons yapıldı, neyin en olduğunu çok iyi biliyorlardı.

Yayınlanmadı o kısım,görmedim,buradada yazılmadı.

Gene de yanlış,yanlışa yanlışla cevap vermek akıl karı değil

• Maç bitince sahaya su şişesi atıldı hatta üstümden geçti. Ama Wenger'e gelmedi. Sahaya bile ulaşmadı attletizm koşu pistiiine düştü zatten doğu tribbünündeydik nasıl batı trribününün ordaki kulübeye yetiştircekler?

not: maçın başında ingilizce anons yapıldı. stattaydım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.