Şimdi Ara

sadece dsg de fark ettigim bi sıkıntı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuana kadar wolkswagen Passat dsg polo dsg ve golf dsg otomatikvitesli araclarini kullandim. Diğer markalarda ise Ford fiesta focus , pejo 308 , 2013 mondeo, 2006 Kia sorenta kullandim hepside otomatik vitesti ve bu kullandigim araçlarda boyle bi sorun yasamadim. Dsg sorunlu oldugunu duydum ancak benim ki biraz farklı bi sorun . Araci r ye aldigim da vvlerde gaza ne kadarda hafif dokunsam o araç sanki dip gaz yapilmis gibi atliyor dsg kullananlar siz hic böyle bir sorun yasadiniz mi ben 2013 polo da 2012 Passat da ve 2008 golf te hepsinde yasadim bu sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Willian -- 20 Ağustos 2014; 10:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Preminyon olduğu için R'yi Roket olarak algılar WV'ler...
  • 1.4 122 dsg kullanıcısıyım o dediğine hiç rastlamadım,ama bidahakinde dikkat edeceğim bakalım var mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Preminyon olduğu için R'yi Roket olarak algılar WV'ler...

r zaten roket değilmi ya :)

dsg kullanmadım ama cevabı bende merak ediyorum
  • özkonak50 kullanıcısına yanıt
    Hocam bi bakin bakalim dikkat edin. Ben en son 1.4 benzinli dsg polo kullqndim 2013 onda da vardi

• Münferit bir olaydır, genellememek lazim :).

• Benim arabada 2 geri vites var .
    O bile department atarak kalkmiyor

• falken34 kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor hocam ya

• Sen hiç otomatik vites kullanmamışsın ki. Honda, Subaru, Mazda, Suzuki, Mitsubishi gibi Japon markaların tam otomatik ya da CVT şanzımanlı araçlarını bir kullan, otomatik vites konforunu asıl o zaman yaşarsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim farkettiğim şey 2.0 TDİ passat DSG de geri viteste ayağımı frenden çekince titreyerek gidiyor gaz verince düzeliyor

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Düz vites sürdüm japon araclarini

• tdi dsg yeni leon kullanıyorum, o dediğinizi yaşamadım hiç..

bindiğimde dikkatli denicem tekrar..
  • up.
  • R roketleme oluyo normal bi durum yani..
  • dsg çöp
  • Ben yıllardır dsg kullanıyorum çoğu araçtada kullandım böyle bir soruna rastlamadım.
  • Bu forumda da sanki herkes dsg kullanmış burda sanzumana laf atiyolar. 3-5 forumdan okuduklari yaziyla basimiza sanzuman ustasi olanlar var. Bi tanesi de cöp yazmis gitmis. Nedenini sorsan bilmez.
  • obmann O kullanıcısına yanıt
    Bu konu da haklisin hocam bizde 2 yil boyunca şirket araci çok sıkıştirilarak kullanildi hic bir sorun cikarmadi. Ben begeniyorum hatta dsgyi 2.0 TDI 180 bg idi herhalde araç full + full dsu higline modeli sorunsuz biniliyor hala. Simdi bide mondeo geldi ama o 120 lik motor onu begenmiyoruz şahsen.

• Mesela hocam gecen gün ilk defa bindim aaraç halamin 1.4 benzinli polo dsgli bir anda atliyordu araçsanki yavaşca. Kalkiyor sonra birden atiliyor araç.

• 2014 Golf 1.2 TSI DSG Comfortline + Sürüş Konfor Paketi 2 gün test etme imkanı buldum.
    Muhteşem performans, mucize yakıt tüketimi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.