Şimdi Ara

Alın Size West

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O anda hangi kafayla 2 swellwamp çıktım hatırlamıyorum.
     Alın Size West

• düşük eloda adc oynamanı tavsiye ederim. birde duo bulabilirsin forumdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

düşük eloda adc oynamanı tavsiye ederim. birde duo bulabilirsin forumdan

O halde bu konuya nicklerinizi yazarsanız sevinirim. Bir de oyuna değinecek olursak (yazının devamı QQ içerir.) en çok deli olduğum nokta Vayne'nin oyun başında Lucian'dan ct yedim demesi üzerine gelip artis artis "Counters are nothing in noob elo games" deyip oyun boyunca karşıdaki arkadaştan cj yiyip fb verip 1 düzgün gank atamayıp üstüne oyunu da satması. Hele sonda adamlar baron almış. Bir ace aldık bir tek ben kaldım. Midde son bir tf dönecek. Bir anda duvarın arkasından fiddle ulti attı ben de 200 canla kaçıyorum arkadan bunların team döndü. Tam kaçarken (Bir yandan da geri sinyali vermeme artık oyun izin vermiyor) shyvana bir anda dönüp ulti attı tabi bizimkiler de durur mu hemen daldılar ben de kuleleri savunmaya çalışırken öldüm tabi ace verdik GG. Orda normalde sansürledim chat'i ama aslında oralar da küfürler dolu. Oyun sonu da gidip beni report etmiş ya birde

• MoonWalkers M kullanıcısına yanıt
    ekledim ben seni. bende bugun başladım ranked atmaya duo arıyordum bir arkadaş buldum, 2 maç attık 2 de 2 ile gidiyoruz 10 maç bitsin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 20 Ağustos 2014; 6:09:54 >
  • w/l op
  • bronze, silver ve gold her kıtanın sunucularında aynı gibidir, farklı bi şey beklemeyin yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En nefret ettiğim konu tipi. 1 oyun kötü geçince direk 'Alın size West, İşte TR, West OP, Yeter Artık Bu Veletler' gibi konular açılıyor. Görende bi bu arkadaşların oyunları böyle geçiyor sanır.

• killeri salsaydın
  • Arkadaş biz size west iyidir demedik westte küfür yok dedik
  • Westte kimse feedlemiyo mu dendi sana? Hem de silver 5 te

• West te feed yok diye kim dedi ki zaten ? Herkes feedleyebilir.Fakat herkes flame yapmaz.

• kardes - 11 wl var silver 5 sin . Westte normal bir server .
  • wow
  • Her mac boyle mi geciyor hemen QQ

• Westte goldum ve mutluyum feedleyen adam bile oynamayı bildiği için mid-late game çok eğlenceli geçiyor ve kimse ana-bacı girmediği için memnunum.
  • Her maç böyle geçse ne olur. En azından tr gibi sürekli flame yok. İnsanlar oyununa bakıyor. Kötü oynayabilirler zaten illa o an herkes mükemmel oynayacak diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inshp

killeri salsaydın

Başta botu camplayıp 4 kill verdim zaten ama baktım ki vayne karşıdakilere kafa atmaya bayılıp harras adına birşey yapmayınca boşverdim. Darius da lane'den çıktığında 0/6'ydı. shy'ı da ayrıca anlattım. Ancak w/l'nin öyle olmasının sebebine gelecek olursak bu server'a geçerken baya büyük bir miktarda para yatırdım ve o zamanlar lee'ye baya bayıldığım için başlarda lee-sin'in L'sini bilmeden feedleyip durmuştum. O zamanlar çok reportlanmıştım. Baya da oyun kaybettim o sevdam yüzünden. Ancak şu yakın zamanda düzelttiğim hali böyle w/l'nin.
  • Ohoo korenin silver'ı dışında tüm silver'lar çöp bro. Ayrıca w/l'de berbat senin yani suç sende biraz Sana da karşına da kötü oyuncular gelmesi çok normal eğer sen iyiysen her türlü taşır çıkarsın hızlıca
  • wl berbat iyi wl için arada 40 fark olması lazım çöp
  • Bütün killeri kendine al. Takım kasmasın sadece sen kas olacagı buydu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.