Şimdi Ara

[ Takımlara Özel ] TeamSpeak 3 Oda Açılır [ Takımlara Özel ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reklam olmasın diye adresi atmıyorum buradan fiyatları yazıcam sadece :)

BEDAVA OLMUŞTUR

Almak isteyenler Ö.M Atabilirler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruthlessAF -- 20 Ağustos 2014; 14:02:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Skype farkı ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatları böbrek cinsine bölersek
  • ts3 kullanan var mı hala :( varsa ben açtırayım oda bedava full yetki
  • EA13 kullanıcısına yanıt
    Yetki sistemi falan var.

• Bedava Olmuştur Ö.M Atabilirsiniz.

• ulan :ASD:ASDA:S
  • Skype raidcall varken neden kullansınlar ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skype varken diyen arkadaşlar skype'ın ts'den hiç bir + özelliği olmadığını bilmiyor sanırım , skype'dan ts'ye geçtik arkadaşlarla ve skype kimsenin aklına bile gelmiyor artık

ts'nin +'ları ( arkadaşı tanımıyorum bile size cevap olarak bu )

1-istediğinin sesini kısabilip arttırabiliyorsun , yani skype'dakinden daha yüksek ses kalitesi ve ayarı , mikrofonu kötü olan arkadaşlarınızı daha rahat duyuyorsunuz
    2-atma yetkisi var mute'lama var hızlıca tuş atayıp mik kapayıp açma var bir odanın alt odalarını kurup isteyen istediği zaman alt odaya geçip , 2 kişi rahatça özel konuşabilir takımsınız diye illa 5 kişi aynı odada olmayacaksınız oyunda değilken
    3-genel bir ts sunucusuysa başka insanlarla tanışma onlarla oyun oynama şansı var ( en azından bizim ts'de öyle )
    4-yabancı bir ts ise yabancılarla gidip konuşmak ( gerçi odalarına girdiğiniz an sövüyor özellikle brezilyalılar )
    5-skype'dan daha az kasma yaptırır ( şuan baktım görev yöneticisinden skype 80k harcıyor ts 12k)

daha ne olsun ? en iyi özelliği zaten skype'taki gibi allahın yanından gelmiyor sesiniz , sesi fazla çıkan veya az gelen illa arkadaşınız vardır volume'unu kısarsınız olur biter , ayrıca kendi ses algılaması zaten skype'dan daha net ve kaliteli ses özelliği sağlıyor , skype'ın çağrıları dandik yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meleklerimin

skype varken diyen arkadaşlar skype'ın ts'den hiç bir + özelliği olmadığını bilmiyor sanırım , skype'dan ts'ye geçtik arkadaşlarla ve skype kimsenin aklına bile gelmiyor artık

ts'nin +'ları ( arkadaşı tanımıyorum bile size cevap olarak bu )

1-istediğinin sesini kısabilip arttırabiliyorsun , yani skype'dakinden daha yüksek ses kalitesi ve ayarı , mikrofonu kötü olan arkadaşlarınızı daha rahat duyuyorsunuz
    2-atma yetkisi var mute'lama var hızlıca tuş atayıp mik kapayıp açma var bir odanın alt odalarını kurup isteyen istediği zaman alt odaya geçip , 2 kişi rahatça özel konuşabilir takımsınız diye illa 5 kişi aynı odada olmayacaksınız oyunda değilken
    3-genel bir ts sunucusuysa başka insanlarla tanışma onlarla oyun oynama şansı var ( en azından bizim ts'de öyle )
    4-yabancı bir ts ise yabancılarla gidip konuşmak ( gerçi odalarına girdiğiniz an sövüyor özellikle brezilyalılar )
    5-skype'dan daha az kasma yaptırır ( şuan baktım görev yöneticisinden skype 80k harcıyor ts 12k)

daha ne olsun ? en iyi özelliği zaten skype'taki gibi allahın yanından gelmiyor sesiniz , sesi fazla çıkan veya az gelen illa arkadaşınız vardır volume'unu kısarsınız olur biter , ayrıca kendi ses algılaması zaten skype'dan daha net ve kaliteli ses özelliği sağlıyor , skype'ın çağrıları dandik yani.

Kardeşim adamsın anlamışlardır artık yani :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.