Şimdi Ara

audiophile2496 vs audigy zs pl.pro.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.compel.com.tr/m-audio/audio/audiophile2496/index.php
    Hangisinin daha iyi olduğunu söyleyebilecek birisi varsa buyursun çıksın konuşsun Z2200 üm ikinci baharını yaşıyor herhalde artık 5500 almıyacağım dehşet verici birkart. Zs istiyordum fakat bu kısmet oldu dediğim gibi bilgi sahibi birisi var ise yorumlarını bekliyorum. Ekleme: YArım sese dahi gelemiyorum varmı böyle birşey ya salon lazım artık bana . Bir ekleme daha: Yok kardeşim böyle birşey görmedim club dışında, 5500 de düşünmek istemiyorum. Abarttığımı düşünenlere ispat edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 1 Ekim 2006; 13:01:37 >

• audiophile 2496 profesyonel müzik işi için üretilmiş karttlardan.
    mikrofon filan takmak için ayrı bir preaamfi alman gerek.
    zs nin asıl amacı ise film ve oyun amaçlı kullanmak için üretilmiştir.müzik dinlenemez demiyorum.
    karar senin.

bak aşağıdaki linkte çok detaylı bir inceleme vardı..
    http://forum.donanimhaber.com/m_7217238/mpage_1/key_audiophile/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 1 Ekim 2006; 13:10:42 >
  • ayıptır söylemesi izmirdeki çoğu kaçakçıyı tanıyorum. orjinal audio cd leri kopyalayıp çoğunu başka formatlara dönüştürüp sıkıştırıyorlar ve ses temizleme gibi bazı işlemleride yapıyorlar. hatta egs de karaokenin başındaki kişi lise arkadaşımdı oda bu ses kartıyla birşeyler yapıyordu.(ne yaptığını hala anlamıyorum ). yani bu ses kartı evde 128 k lı mp3 leri dinlemek için 3-5 gömlek büyük gelir. gerek yok.

*ekleme* : kaçakçılarla birlikte iş yapmıyorum.polis molis kapıma boşuna gelmesin yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibi -- 1 Ekim 2006; 13:30:55 >
  • Ufacık bir driver ı var onu yükledim o kadar açıkçası böyle birşey beklemiyordum :) .. Yani bu kartı değiştirmeden her işi görebilirim ileriye yönelik aldığım arkadas asıl farklı uyumlu müzik programlarında göreceğimi söyledi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

ayıptır söylemesi izmirdeki çoğu kaçakçıyı tanıyorum. orjinal audio cd leri kopyalayıp çoğunu başka formatlara dönüştürüp sıkıştırıyorlar ve ses temizleme gibi bazı işlemleride yapıyorlar. hatta egs de karaokenin başındaki kişi lise arkadaşımdı oda bu ses kartıyla birşeyler yapıyordu.(ne yaptığını hala anlamıyorum ). yani bu ses kartı evde 128 k lı mp3 leri dinlemek için 3-5 gömlek büyük gelir. gerek yok.

*ekleme* : kaçakçılarla birlikte iş yapmıyorum.polis molis kapıma boşuna gelmesin yani

zaten mp3 dinlemek için alınacaksa hiç alma böyle bir kartı daha iyi. creative kartlar ne güne duruyor

ben imzamdaki audiophile 192 ile mp3 filan dinlemeye korkuyorum başıma taş filan yağar neme lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

Ufacık bir driver ı var onu yükledim o kadar açıkçası böyle birşey beklemiyordum :) .. Yani bu kartı değiştirmeden her işi görebilirim ileriye yönelik aldığım arkadas asıl farklı uyumlu müzik programlarında göreceğimi söyledi.

ses kartını aldın sanırım. umarım bahsettiğin 2496 modelini almışındır. ufacık driver demenden ben öyle anladım.
    eğer öyleyse ileriye dönelik bir kart aldın. bu kartların fiyatları hiç düşmez, hep sabittir. yeni model bile çıksa fiyatı aynı kalır.

bu kartla gerçek manada müzik dinleyebilir ve kayıtlar yababilirsin.
    hayırlı olsun

• TEŞEKKÜRLER
  • peki ses kalitesi olarak 2496 192 ve 1010LT mukayesesi nasıl olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.