Şimdi Ara

a6 mı a7 mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
2
Favori
3.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle merhaba. iki arada kaldım çıkamıyorum ikiside 2. el 2011-2012 modelleri arasında olucak ama hangisi ? boyutlara göre pek bi fark yok gibi a6 biraz daha yüksek sadece. alıcağım araba uzun soluklu olucak ben hem aile arabası hemde beni tatmin edicek bi araç istiyorum. tatmin derken sadece motor olarak değil tasarım olarakta tatmin etmeli. 5 kişilik bir aileyiz. ikisininde motoru 3.0 tdı quattro olucak ama a7 aileye uygun olurmu olmazmı düşüncelerinizi paylaşın lütfen 10 gün içinde vericem kararımı tabi başka önerileriniz olursa çok mutlu olurum

• A serisinde tek sayi candir
  • CLS320 cdi iyi bir tercih olurdu ama a7 de fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

A serisinde tek sayi candir
    1 aydır araştırma yapıyorum valla karar veremedim ama hangisi işte a7 tasarımı mükemmel aile için a6 daha uygun gibi yollarda a7 görmekte zor zaten hani biraz daha elit hissettiriyor kafayı yiyeceğim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtkgz -- 20 Ağustos 2014; 1:26:19 >
  • Yusuf434382 kullanıcısına yanıt
    cls iyi güzelde arka oturma pozisyonu 2 kişilik diye biliyorum ortadan konsol geliyor galiba yanlış bilmiyorsam
  • A 6buçuk al olur mu
  • gazozvar kullanıcısına yanıt
    eyvallah yorumun için teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtkgz

eyvallah yorumun için teşekkür ederim..
    Audi A7 bence Audi'nin şimdiye kadar ürettiği en güzel araç. O yüzden A7 diyorum.
  • A6-A7
    Passat-Cc
    A4-A5

Bunlar hep VAG lobisinin oyunu.

Aslında bunlar aynı araçlar.

Olacaksa tek sayı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtkgz

1 aydır araştırma yapıyorum valla karar veremedim ama hangisi işte a7 tasarımı mükemmel aile için a6 daha uygun gibi yollarda a7 görmekte zor zaten hani biraz daha elit hissettiriyor kafayı yiyeceğim artık
    A7'nin bagaj hacmi A6'dan 5 litre fazla yani bagaj hacmi olarak üzmez aileyi.

Bence gidip bayide ikisini de test edin derim.

Ben yerinizde olsam A7 alırım çünkü şekli ve tasarımı ile Audi'de bence parasının hakkını veren tek araç
  • 250-300 bin tl rahat gözden çıkarmışsınız o zaman.

Lafı olmaz,A7 tabiki.

Ama ben olsam az daha koyar R8 alırdım.
  • a7 de tek korkum arka baş mesafesi
  • smtkgz S kullanıcısına yanıt
    A6 aile ye daha uygun A7 sportif bıçkın delikanlıya ben olsam ikisinide almaz CLS 350CDI ALIRIDIM veya BMV 535D alırdım
  • Sacramental kullanıcısına yanıt
    şöyle birşey düşünüyorum a7 içinhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-alkan-oto-dan-2011-audi-a7-3.0-tdi-quatro-s-line-167759002/detay
  • cls dediğim gibi arka koltukları ortadaki konsol ayırıyor 535d iyi güzelde o kadar çıkamam bütçe olarak limitler belli açıkcası
  • Cls350 çok güzelde ortadan şaft tüneli geçiyor ondan 3 kişi pek oturamaz. A7 Üzmez sizi ben olsam a7 alırdım a6 çok sıradan kalıyor
    200-210 bin civarlarına verirse iyi olur.

Keşke bende 4 tekere bu paraları verebilsem.

Bir vurmadı ki sayısal loto bizde köşe olalım.
  • Sacramental kullanıcısına yanıt
    gidip bakalım en iyisi arka baş mesafasi abartılı bir şekilde çok dar değilse 2. el a7 bakmaya başlarım artık
    CLA 200 gibiyse,eleyin bence.

180 boyumla zor sığdım,araç max 180'miş zaten.

Hayırlısı olsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.