Şimdi Ara

Peugeot RCZ kafama takılanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır RCZ araştırması yapıyorum ancak iyi yönlerinden bahsedenler kadar kötü yönlerindende bahsedenler var almayı düşündüğüm bu araçla ilgili burayada bi konu açmasam ayıp olurdu tabii..
    O yüzden bende bi danışayım fikir alayım dedim öncelikle boyum 2.10 cm olduğu için bi iki kere düşündüm içine oturdum ilk bakışta sığdım ama uzun yola çıkabileciğimi sanmıyorum birde kullanların tavsiyelerini okuduğumda genelde memnun kalan olmadığı için bu arabadan neredeyse soğudum diyebilirim..
    Tarz olarak RCZ benzeri bir araç varsa ve tavsiye ederseniz memnun olurum öncelikle aradığım nitelikler RCZ gibi sportif görünüşlü motoru 2.0 geçmiyecek yaşı 2010 dan aşağıda olmayacak yakıt tüketimi aşırı yüksek olmayacak ve tabi neredeyse en önemlisi fiyatı 65-70 bin lirayı geçmeyecek..
    Bu nitelikler çerçevesinde bana yardımcı olabilirseniz ve araba tavsiyesinde bulunabilirseniz çok memnun olurum..

• 308 CC ye baktınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

308 CC ye baktınız mı

308 185 boyumla tavana değiyor kafam arkadaş 2 metre nasıl Sığsın daha önce binmediniz yorum yapıyorsunuz...
    Edit:boy faktörü için koltuk ayarlı bel destekli modellere bakın zira şehiriçi kısa kullanimda fark etmeseniz bile uzun yolda eğilip bükülursunuz mercedes in 2006 altı c serisine bakın isterseniz coupe versiyonlarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnnie Walkerr -- 20 Ağustos 2014; 5:01:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RCZ ile ilgili olumsuzluklardan bahsediyorlar demişsiniz. Bu bahsi geçen şeyler neler acaba? Eğer daha açık yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. 8 aydır RCZ sahibiyim.
  • RCZ sınıfında müstesna bir araçtır varsa O dizaynda başka bir araba O nu alın ama RCZ gibi kült bir otomobil bulmak biraz zordur, illa ki eksiklikleri olumsuz yönleri olabilir, ama RCZ gibi tasarımı olan bir araç için gözardı edilebilir. Meraklısı olanın alacağı bir araç herkesin kullanacağı otomobil değildir, Scirocco yu bu araçla çok kıyaslarlar ama ben bu tartışmayı hiç anlamam, bir Sciro nu tasarımına birde RCZ ye bakın, tasarımları amaçları farklı bir kere.
    Edit: RCZ nin alternatifi Audi TT dir bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker48 -- 20 Ağustos 2014; 10:30:24 >
  • Boyum 2.10 dan sonrasini okumadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

quote:

308 CC ye baktınız mı

308 185 boyumla tavana değiyor kafam arkadaş 2 metre nasıl Sığsın daha önce binmediniz yorum yapıyorsunuz...
    Edit:boy faktörü için koltuk ayarlı bel destekli modellere bakın zira şehiriçi kısa kullanimda fark etmeseniz bile uzun yolda eğilip bükülursunuz mercedes in 2006 altı c serisine bakın isterseniz coupe versiyonlarına

183 benim boyum ben değmedim 2 cm yetiyormuş demek ki... koltuk yükseklik ayarı diye de bir şey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 20 Ağustos 2014; 11:09:18 >
  • hocam senin boya göre spor araba zor binersin ama rahat edemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

RCZ sınıfında müstesna bir araçtır varsa O dizaynda başka bir araba O nu alın ama RCZ gibi kült bir otomobil bulmak biraz zordur, illa ki eksiklikleri olumsuz yönleri olabilir, ama RCZ gibi tasarımı olan bir araç için gözardı edilebilir. Meraklısı olanın alacağı bir araç herkesin kullanacağı otomobil değildir, Scirocco yu bu araçla çok kıyaslarlar ama ben bu tartışmayı hiç anlamam, bir Sciro nu tasarımına birde RCZ ye bakın, tasarımları amaçları farklı bir kere.
    Edit: RCZ nin alternatifi Audi TT dir bu arada.

Aboovv kendi sandalyene kendin tekme atmışsın hocam

• DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Ya Audi TT yada Scirocco ya takıldın sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Ya Audi TT yada Scirocco ya takıldın sanırım

Söylediklerine katılıyorum da adam toplayıp linç ederler seni

Biliyorsun bi konu oldu mu sağdan soldan adam toplayıp da geliyorlar

• Forumda RCZ konusu açıldımı illaki şirokko ya gelip dayanıyor konu, bence alakasız iki araç, RCZ isteyen adam RCZ almalı diyorum ben, RCZ yi RCZ yapan ana faktör tasarımı, RCZ beğenen adama gidip Subaru İmpreza ST önermekten farkı yok Scirocco önermenin.
  • Scirocco ile karşılaştırılmasının nedeni tamamen fiyatları ve motor değerleri birbirine yakın olduğu için. Yoksa bir coupe araçta en önemli şeylerin başında gelen tasarım konusunda RCZ ve Scirocco aynı teraziye bile alınamaz. Steroidli golf sonuçta scirocco. RCZ ise tasarımındaki her detay ile farklı bir otomobil.
  • 210 cm boyla maşallahınız var.

Ben traktör öneriyorum,diz ve baş mesafesi çok iyi.

Ayrıca scirrocco ile RCZ karşılaştırılmaz.RCZ ile TT karşılaştırılır.

• Sana bi panelvan gibi bi araba lazım boşver spor arabayı
  • bence RCZ nin ustunu actirirsan rahat edebilirsin. baska araba bakarsan calibrolet (ustu acik) moellere bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: uyslemr

bence RCZ nin ustunu actirirsan rahat edebilirsin. baska araba bakarsan calibrolet (ustu acik) moellere bak.

Calibrolet cabrio convertible..

Nedir bunlar ya. Bi kelime yetmiyor mu acaba?

• quote:

308 CC ye baktınız mı

hocam 308 cc lere baktım ancak araç benim hoşuma rcz kadar gitmedi yani tercihleri olan ve yazın zevk amaçlı kullanılabilecek bir araç gibi geldi bana.. sanki kışın aman soğuk geliyor yada bak tıkırtı var gibi sorunlarla karşılaşacak gibi önyargılı yaklaşıyorum cabrio araçlara o yüzden daha sportif görünümlü tek kapı bi araç bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigger_agc

RCZ ile ilgili olumsuzluklardan bahsediyorlar demişsiniz. Bu bahsi geçen şeyler neler acaba? Eğer daha açık yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. 8 aydır RCZ sahibiyim.

vallahi aslında bi çok sorun okudum hararet müşürü le ilgili 3-4 problem , tümseklerden geçerken zorlandığı için ön takımı dağıtan bi arkadaşı okdum , zaten neredeyse kronikleşmiş elektronik aksamıyla ilgili problemler okudum birde alanlar nedense belli bir süre sonra memnun kalmıyorlar beni asıl düşündürende bu 2. el piyasa bu tip araçlarda oldukça yavaş olduğu için memnun kalmama durumunda satma olayı daha zayıf gözüküyo..
    ee tabi haliyle bunlarda insanı alırken 2 kere düşündürüyo..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.