Şimdi Ara

bronzdan çıkamıyorum çıldıracam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her yolu deniyorum adc sup mid ne varsa oynadım mesela olaf oynuyorum ilk kan aldım 4-0 gidiyorum team 6 kill verdi sonra tfye falan gelmiyorlar,bugünde akali oynadım lanemde 7-0ım zede karşı soloda bi gnar var 1-11 voliye karsı.nasıl çıkacam ben bu lanet ligden taktik verin beyler ne yapsam olmuyor taşıyamıyorum buğun trist oynadım 26-7 ama lose

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TR de misin

• Bronz bi döngüdür çıkamazsın 1win alırsın ardından 2loss alırsın ve seni içine çekmeye devam eder...

• Bende s5 serisine çıktım ilk maç lose ikinci maç win son iki maç lose sebep afk bronzda tonla afk,feeder var adamların %50 bu maç trollicem diye giriyor zaten o seriden sonra b3 e düştüm Bükemediğin eli öpüceksin felsefesiyle Ap nasus (jung&sup) Nunu tarzı herolarla oynadım lig atladım zevk almaya baq kardeşim sadece bir oyun felsefesiyle oynayınca hiç birşey olmuyo.

Edit : Pick ekranından kaybedeceğin belliyse direk çık hiç uğraşma
  • Çıkmak istiyorum bronzu haketmediğimi düşünüyorum zaten duom yüzünden 10da2 cektim her 2 maçta bir afk geliyor geçende sup afkydı allahtan zedle 20-6 taşıdım.ne oynamalıyım veya bana duo olacak biri var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: AraXuS

Çıkmak istiyorum bronzu haketmediğimi düşünüyorum zaten duom yüzünden 10da2 cektim her 2 maçta bir afk geliyor geçende sup afkydı allahtan zedle 20-6 taşıdım.ne oynamalıyım veya bana duo olacak biri var mı

afk feeder platda da diamonda da var ama "bu adc çok kötü bu lanede durmam ben"ciler falan azalıyor. Ayrıca bronze dan çıkamıyorsan kendi oyununa bak millete laf atmaktansa %100 illa bi kusurun vardır.
  • necati abiye bağışta bulunup mezdeke teame üye olursan necati abi 20 maçlık elotakviyesi ile bronzdan seni rahatlıkla çıkartır.200 dolar bağışladım bronz 5 olan hesabımı challenger ligine yükseltti.
  • Mid - Jung veya Bot Pre yapacak biri bul.

Mid için Orianna, Syndra, Ahri veya Katarina - Jung için Xin, Amumu, Vi, Jarvan veya (karşı mid ad ise) Rammus alın.

Botta ADC için Draven veya Kogmaw (Farmı iyiyse Vayne) - Support için (banlanmazsa) Leona, Morgana veya Nami alın.

Bu türlü her zaman taşınır. Arada ikiniz birden başka koridorlara gank atın.
  • herkes hakettiği yerdedir öyle takım noob taşıyamıyorum bahaneleriyle gelmeyin karşıya sanki doublelift faker bjergsen geliyor
  • AraXuS kullanıcısına yanıt
    Olaf meta dısı hero latede ne yapacaksın ? Yahu alsana hiper taşıyıcı herolar. Top oynayacaksan al ışınlan sıçra sonra lulu nidalee gragas maokai irelia. Git free kill al. Ittır laneyı kule al roam at dıger lanelere. Baktın kıll verdı takım arkadasın midde hemen ormancınla yardıma git. Siz bunları yapmadıgınız ıcın bronzdasınız ya zaten. Stream ızle bıraz. Sureklı oyun atmakla ogrenılmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nykspos

Olaf meta dısı hero latede ne yapacaksın ? Yahu alsana hiper taşıyıcı herolar. Top oynayacaksan al ışınlan sıçra sonra lulu nidalee gragas maokai irelia. Git free kill al. Ittır laneyı kule al roam at dıger lanelere. Baktın kıll verdı takım arkadasın midde hemen ormancınla yardıma git. Siz bunları yapmadıgınız ıcın bronzdasınız ya zaten. Stream ızle bıraz. Sureklı oyun atmakla ogrenılmez.

Olaf latede ne mi yapacak?
    Mainim solo olmadığı için dediklerini oynayamam ,o maç solo bıraktılar o yüzden

Olaf latede ne yapacak ? Tüm hasarı ustune alacak başka ? Takımında iş yok ise milyonlarca hasarı em ne olacak ? Ben sana taşıyıcı şampiyon al diyorum. Latede dakika 30 da adc yada mide bir vurus yap canı yarıya insin diyorum sen bana olaf latede ne mi yapacak diyorsun. Bronze oyunlarında tankın onemi yoktur. Cunku tank gorevını yapamaz yapsa bile takımı bunu anlayamaz.
  • quote:

Çıkmak istiyorum bronzu haketmediğimi düşünüyorum zaten duom yüzünden 10da2 cektim her 2 maçta bir afk geliyor geçende sup afkydı allahtan zedle 20-6 taşıdım.ne oynamalıyım veya bana duo olacak biri var mı

eğer bronzu haketmediğini düşünüyorsan bronzda olmazdın 1. 2. si hard carry şampiyonlar vardır. Bunlar bronzda dahada bir carry'dir. Mesela noob herosu dediğin master yi bronzda 10 numara carrydir. Al jungle master yi ve cowsep tarzı tp smite al. Sadece free kill gördüğünde koridorlara tp ile git ve oyunu taşı. Birde bir insan duosu yüzünden 8 kere maç kaybetmez biraz kendinde de arayacaksın. Eğer başkalarına suç atmaya devam edersen çokta ilerleyemezsin ne yazık ki.
  • quote:

Olaf latede ne yapacak ? Tüm hasarı ustune alacak başka ? Takımında iş yok ise milyonlarca hasarı em ne olacak ? Ben sana taşıyıcı şampiyon al diyorum. Latede dakika 30 da adc yada mide bir vurus yap canı yarıya insin diyorum sen bana olaf latede ne mi yapacak diyorsun. Bronze oyunlarında tankın onemi yoktur. Cunku tank gorevını yapamaz yapsa bile takımı bunu anlayamaz.

Ne itnamamı önerirsin adc tristana baya iyiyim latede tfde baya dmg atıyorum trist oynamamı önerirmisin birde mide jungle mne oynayayim?

valla 2 kişi bronze-silver 5 ten hesap çıkardık.Ben vi oynadım topu campledim.Arkadaş kassadin aldı botu campledi 18 maçta 1 lose heralde.Bizim takımda 4 kere mi ne afk vardı ama mağlum bronze.
  • adc ile rahatça çıkarsın + annie master riven zed öneririm
    Şimdi bronzeda main diye birşey yoktur gerçekten gumusluk yada altınlık oynuyorsan her laneni kazanırsın. Adc de oynayabiliyor isen lucian al hatta hepsi olur. Support kaldı ise istediğin ya da ıyı oynadıgın heroyu al hıc onemlı degıl yanı thresh morgana almak yerıne leblanc ıyı oynuyorsundur le blanc al ama dıkkat et yakalanma yoksa ölürsün. midde ziggs oyna orianna oyna. İttir laneyi bota topa git. Diyorsunki ben lanemi kazandım 4-0 ama sen dıger lanelere gıtmedınkı o adamı 10 kere kes sana karı olmayacaktır artık. Sen kastın takım arkadasınıda kastır. Flame yapma sakın ama sakın flame yapanıda uyar susmuyorsa blokla. Jungle ıse warwıck alma. Lee sın al. Cok ıyı oynuyorsan atak cık baktın olmuyor tanka donder. Kha zıx al. Jarvan al xın al. Sınır yok bronze da ne alırsan neyı ıyı oynarsan onu al. Ama dedıgım gıbı kendıne calısma. Takım arkadaslarınada calıs. Mid kalırsa kesınlıkle hıc dusunmeden orıanna zıggs ya da katarına al.
  • quote:

Şimdi bronzeda main diye birşey yoktur gerçekten gumusluk yada altınlık oynuyorsan her laneni kazanırsın. Adc de oynayabiliyor isen lucian al hatta hepsi olur. Support kaldı ise istediğin ya da ıyı oynadıgın heroyu al hıc onemlı degıl yanı thresh morgana almak yerıne leblanc ıyı oynuyorsundur le blanc al ama dıkkat et yakalanma yoksa ölürsün. midde ziggs oyna orianna oyna. İttir laneyi bota topa git. Diyorsunki ben lanemi kazandım 4-0 ama sen dıger lanelere gıtmedınkı o adamı 10 kere kes sana karı olmayacaktır artık. Sen kastın takım arkadasınıda kastır. Flame yapma sakın ama sakın flame yapanıda uyar susmuyorsa blokla. Jungle ıse warwıck alma. Lee sın al. Cok ıyı oynuyorsan atak cık baktın olmuyor tanka donder. Kha zıx al. Jarvan al xın al. Sınır yok bronze da ne alırsan neyı ıyı oynarsan onu al. Ama dedıgım gıbı kendıne calısma. Takım arkadaslarınada calıs. Mid kalırsa kesınlıkle hıc dusunmeden orıanna zıggs ya da katarına al.

Eskiden mainim jungdu ama bronzda kime gank gitsem öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar

• quote:

Arkadaşlar her yolu deniyorum adc sup mid ne varsa oynadım mesela olaf oynuyorum ilk kan aldım 4-0 gidiyorum team 6 kill verdi sonra tfye falan gelmiyorlar,bugünde akali oynadım lanemde 7-0ım zede karşı soloda bi gnar var 1-11 voliye karsı.nasıl çıkacam ben bu lanet ligden taktik verin beyler ne yapsam olmuyor taşıyamıyorum buğun trist oynadım 26-7 ama lose

jungle oyna
  • Maç boyunca gereksiz moral bozacak iletişimden uzaklaş ve eğer lanenin üstünlüğünü ele geçirdiysen sürekli diğer lanelere yardım et birikte kazanın oyunu."Sadece ben kastım diğer adam 0-10 o ezik noob bronzdan çıkamıyom" mantığıyla olmaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.