Şimdi Ara

URANÜS GRİSİ NASIL BİR GRİDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • POLO ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİTEDE RENK GÖSTERİYOR FAKAT GERÇEK FOTODA GÖRMEK İSTİYORUM VAR MI ELİNİZDE URANÜS GRİSİ Bİ ARABA

GOOGLE YAZINCA EMİN OLAMIYORUM FARKLI FARKLI RENKLER ÇIKIYOR

• Renk bu hocam, Polo'nun üzerinde bulamadım ama maalesef. Füme gibi duran fakat güneşte hafif yeşile dönen bir gri. Almadan önce kesinlikle canlı görmenizi tavsiye ederim.

@Gerrard 8
     URANÜS GRİSİ NASIL BİR GRİDİR URANÜS GRİSİ NASIL BİR GRİDİR

• teşekkür ederim , sizce almalımıyım bu renkten, öğrenciyim güzel duran bi renk arıyorum
  • Gerrard 8 kullanıcısına yanıt
    google görsellere vw uranograu yazarsanız kullanıcıların çektiği resimleri değişik açıdan görebilirsiniz. polo olması şart değil başka modellerde de aynı renk var.
  • Hem Opak hemde koyu renk çekilmez. Bu renkte 2 tane Passat satmıştım daha önce, gölgede iyi gibi dursada güneşde kötü duruyor. El izleri bile aracın üzerinde. Bence pişman olursunuz. Polo düşünüyorsanız gün batımı kırmızı veya çakıl griye bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    bütçe anca opak renklere yetiyor zaten sınırları zorladık fiyatta. opak renkte ne alabilirim. siyah istemiyorum beyazda çok içime sinmedi
  • O zaman madem öğrencisiniz ve Opak istiyorsunuz parlak kırmızı tavsiye ederim. Polo da şık duruyor kırmızı.

• Neptün Mavisi ya da İpek Mavisi öneririm.

Yeni kasaya mavi yakışıyor

Edit: Gence neptün mavisi hoş gider bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 20 Ağustos 2014; 22:41:50 >
  •  URANÜS GRİSİ NASIL BİR GRİDİR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neptün mavisi cidden hoş değil. İpek mavide metalik renk o olmuyor zaten.

• 207m kullanıcısına yanıt
    neptün mavi parlak kırmızıdan daha güzel gibi, o kırmızıyı dışarda görmüştüm pek beğenmemiştim. uranüs grisi kötü görünürse mecbur klasik beyaz alıcam
  • Poloda çakıl griyi tavsiye ederim ama metalik olduğu için bin tl istiyor bu renk için doğuş herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Way be.
    Demek ki ülkede alım gücü gerçekten yükselmiş.
    Adamlar öğrenciyken araba alabiliyor.
    Bundan 15 yıl önce univde kendi arabasi olanların sayısı 20 yi geçmezdi.

• uranüs grisini uranüse gitmiş orada bulunmuşlara sormak lazım bu neyin kafasıysa onu geç acaba kaç kişi güneş sistemindeki gezegenleri say desen aklına uranüs gelir.
  • Gerrard 8 kullanıcısına yanıt
    Bence güzel bir renk, canlı olarak görmek lazım tabii. Bence siz bu rengi canlı görüp öyle karar verin, sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • hocam renk konusunda opak tavsiye ederim hem öğrencisiniz daha hesaplı olur diye düşündüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.