Şimdi Ara

Bu Sezon Zor Geçer Gibi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Hayırlısı artık. Eksi manyağı olduk

Neyse boşver Londra'da gerçek dünyaya döndürecek Arsenal bunları.

Sen de bunu istemiyor musun zaten? Sizin dışınızdaki Türk takımlarının Avrupa'da başarılı olmasını hazmedemiyor musunuz?

Ne halt olduğunuzu biliyoruz zaten. Cevap beklemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

quote:

Sen de bunu istemiyor musun zaten? Sizin dışınızdaki Türk takımlarının Avrupa'da başarılı olmasını hazmedemiyor musunuz?

3 milyon ekstradan para geleceği için elenmenizi istiyorum ama Avrupa Liginde umarım gidebildiğiniz kadar gidersiniz. GS'ın çıkarlarına ters düşmediğiniz sürece benim içün problem yok. Ama sonuçta kimsenin desteğinin bir önemi yok. Lakin BJK yönetim kurulu derse ki takımlarımızın avrupada başarılı olması için yabancı sınırının kaldırılmasını istiyoruz o zaman BJK forması alıp bile destek olabilirim. Siz ligde önümüzü kesmek için avrupada dezavantajlı duruma düşürürseniz bizi kalkıp da destek istemeniz samimi değil ayrıca. Bir de bu taraftan düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Arkadaş nasıl futbol izliyorsunuz ya..Arsenal ile Bjk başabaş oynadı diyor şaka gibi..ulan Arsenal oynadımı sence...Emiratesi bekliyor

Baklavasına oynanan mahalle turnuvası mı bu ya? Emirates'i niye beklesinler? Geçen yıl hiç de beklemeyip, Kadıköy'de yenip geldiler.

Beşiktaş elinden geleni yaptı bu akşam. İsmail gibi bazı oyuncuların saçma sapan pasları, kaçan pozisyonlar ve şanssızlık etkili oldu.

Beşiktaş STSL'de sürpriz yapabilir. Avrupa Ligi'ne kalsalar orada da en az çeyrek final görürler.

Bu sezon bizim takım adına bu gidişle hiçbir şey beklemiyorum. Ha, kritik transferler yapılır, ona göre durum değişir belki. Şu an ne STSL'de ne de CL'de iş yapacak bir ışık var. (ZTK'yı sallayın.)

Klasik Arsen Wenger takip etmiyorsan konusma kardesim..Ben bu emirates olayını bjk arsenal karsılasmasından beri diyorum böyle olacağından emindim.Arsenal risk almayacak dedim.Ben bjk kötü demedim ama dediğim tek şey arsenalin oyunu bu değil onu demeye calısıyorum.Azıcık futbol bilsen belki hemfikir olabilirdik.

Boşver hocam. Değil Arsenal Real bile temkinli oynuyor CL'de.

• Her sene basi acilan konular ben gecen sene fenerin ilk 5e giremeyecegini besiktasada kesin sampiyon olur diyordum ama gel bak ne oldu adamlar nisanda sampiyon oldular lafin kisasi hic belli olmaz bi bakmissin trabzon sampiyon

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 milyon ekstradan para geleceği için elenmenizi istiyorum ama Avrupa Liginde umarım gidebildiğiniz kadar gidersiniz. GS'ın çıkarlarına ters düşmediğiniz sürece benim içün problem yok. Ama sonuçta kimsenin desteğinin bir önemi yok. Lakin BJK yönetim kurulu derse ki takımlarımızın avrupada başarılı olması için yabancı sınırının kaldırılmasını istiyoruz o zaman BJK forması alıp bile destek olabilirim. Siz ligde önümüzü kesmek için avrupada dezavantajlı duruma düşürürseniz bizi kalkıp da destek istemeniz samimi değil ayrıca. Bir de bu taraftan düşün.

Kimse kimsenin önünü falan kesmiyor. Yabancı kuralı için sizin de imzanız var ilk başta unutmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse kimsenin önünü falan kesmiyor. Yabancı kuralı için sizin de imzanız var ilk başta unutmayın.

Bizim imzamız olsa ne olmasa ne? TFF ilk diyorki yabancı sınırını değiştirmemiz için 18 kulübün mutabakatı lazım sonra kimseye sormadan 5+3+1 yapıyorlar. Böyle bir federasyondan ne beklenir ki? Daha bir kupa veremiyorlar. BJK da yabancı sınırını savundu kendi tercihleri ama herkes her şeyi görüyor o yüzden birbirimizin samimiyeti sorgulamamız boşuna zaman kaybı...

• quote:

quote:

Beşiktaş'lılar kızacak ama bana nedense lig sadece Fenerbahçe ve Galatasaray arasında dönecek gibi geliyor.

Şu forumda futboldan anlayan 15-20 kişi vardır bir tanesi sensin. CL seviyesinde oynuyorsun pas oyunu oynayan Arsenal tempoyu düşürdü kontraların hepsini harcadılar. Başarılı kontraları da Giroud yedi. Sanıyorlar ki Arsenal'i sadece presle sindirdik. Sizle yaptıkları maçtaki Arsenal bugünkü Arsenal'i üçlerdi.

şu yazdıklarına bakılırsa sen futbol topundan da anlamıyorsun
  • quote:

Beşiktaş'lılar kızacak ama bana nedense lig sadece Fenerbahçe ve Galatasaray arasında dönecek gibi geliyor.

Her zamanki gibi doğru söyleyen dokuz köyden kovulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy_Fernandez

quote:

quote:

Şu forumda futboldan anlayan 15-20 kişi vardır bir tanesi sensin. CL seviyesinde oynuyorsun pas oyunu oynayan Arsenal tempoyu düşürdü kontraların hepsini harcadılar. Başarılı kontraları da Giroud yedi. Sanıyorlar ki Arsenal'i sadece presle sindirdik. Sizle yaptıkları maçtaki Arsenal bugünkü Arsenal'i üçlerdi.

Yav he he

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rudy_Fernandez

quote:

quote:

Yav he he

Ünal Başkanın Askerleriyiz!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaş nasıl futbol izliyorsunuz ya..Arsenal ile Bjk başabaş oynadı diyor şaka gibi..ulan Arsenal oynadımı sence...Emiratesi bekliyor

Baklavasına oynanan mahalle turnuvası mı bu ya? Emirates'i niye beklesinler? Geçen yıl hiç de beklemeyip, Kadıköy'de yenip geldiler.

Beşiktaş elinden geleni yaptı bu akşam. İsmail gibi bazı oyuncuların saçma sapan pasları, kaçan pozisyonlar ve şanssızlık etkili oldu.

Beşiktaş STSL'de sürpriz yapabilir. Avrupa Ligi'ne kalsalar orada da en az çeyrek final görürler.

Bu sezon bizim takım adına bu gidişle hiçbir şey beklemiyorum. Ha, kritik transferler yapılır, ona göre durum değişir belki. Şu an ne STSL'de ne de CL'de iş yapacak bir ışık var. (ZTK'yı sallayın.)

Klasik Arsen Wenger takip etmiyorsan konusma kardesim..Ben bu emirates olayını bjk arsenal karsılasmasından beri diyorum böyle olacağından emindim.Arsenal risk almayacak dedim.Ben bjk kötü demedim ama dediğim tek şey arsenalin oyunu bu değil onu demeye calısıyorum.Azıcık futbol bilsen belki hemfikir olabilirdik.

Ben sana geçen yıl işi Kadıköy'de bitirdiklerini söylüyorum, sen hâlâ aynı şeyleri söylüyorsun. Wenger Reyiz geçen yıl Emirates'i bekleyememiş.

Azıcık futbol bilseymişim... Peh...

Drogba'yı kaçırdık, şu Demba Ba'yı keşke alsaydık. Helal olsun Beşiktaş'a, ne diyeyim. Biz de oturup izleriz böyle.

işi kadıköyde bitirdiler diye bişey yok arkadaşım neyi anlamıyorsun sen ozaman sahada oynanan oyunu bılmıyorsunkı futboldan anlamadıgın cok basit ortada direk skora göre konusuyorsun.3-0 diye illa arsenal ofans mı oynamıs olucak..Wenger aynı sekılde defansif oynatıp hiç risk almadan oynattı kadıköyde'de fakat fenerbahcenin hataları da cok fazlaydı arsenal bunları kacırıcak bir takım değil biliyorsundur umarım.Wenger aynı sekılde emiratesi bekletti fakat bunu sen arsenal hiç gol atmayacak şekilde anlıyorsun..zaten ramseyin ceza sahası dısından felan attıgı gol vs var. organıze ofans anlayısla atılan goller değil...arsenalin futbol anlayaşını bilmediğin için boş boş muhabbet yapıyoruz hadı bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

Bu sene muhtemelen en yakın rakibimize 7-8 puan fark atıp şampiyon olacağız

Fifa'da mı ?

Yok crysis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahce hoca degisikligi ile o avantaji kaybetti kadro oturmasi falan hikaye takimlarin 1 sezon önceki basari grafikleri o sezon icin etkili olmaz.
    Bjk ise defansif olarak cok acik veren bir takim bu sezonun sampiyonlukta iddali takimi Gs ve Bjk olur ilerleyen haftlarda Fb sorunlarla bogusmaya baslar zaten.
  • quote:

ligin ilk yarısında beşiktaş-galatasaray veya beşiktaş-fenerbahçe liderlik mücadelesi izleriz. Sonra klasik beşiktaş Anadolu takımları gibi hafiften düşer. Hep böyle oldu bu. Tamam Ba iyi ama ne kadar kurtarır?
  • valla bende bu seneden hiç ümitli değilim.Ersun yanal kalsaydı favori bizdik ama isonun çok bişey yapabileceğini sanmam.Bence bu sene gs ve fb kötü için kötü bir sezon olacak kötünün iyisi kazanır işte
  • Hayatım da geçirdiğim en kötü transfers sezonu

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 milyon para mı ya? Sırf çöpe attığın transferler bunun 5 katı.o 3 milyonla burakın 1 senelik ücretini ödersin.

• Beşiktaş belli bir süreye kadar yarışın içerisinde olacaktır ancak şampiyonluk yine Fenerbahçe veya Galatasaray'dan birine gider.
    Prandelli deplasman maçlarına nasıl bir anlayış ile çıkacak bu çok önemli. Geçen yıl deplasman performansımız iyi olsaydı şampiyon olabilirdik, ancak çok etkisiz futbol oynadık deplasmanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

süper kupa ölçü değil lige. sonuçta tek final maçı. geçen sene fener kaybetti süper kupayı ama şampiyon oldu. gs ve bjk avrupada oynayacak ve fener ise sadece ligde oynayacakki olimpiyahkos ve özellikle roma maçı fenerin gitgide ısıdığını gösteriyor. şuan için ligde fener büyük favori. ister süper kupayı alsın yada almasın.

Süper Kupa maçı ölçüdür.Neden diye sorarsan.Evet Galatasaray kazandı ama Fenerbahçe çoğu oyuncusundan mahrumdu o maçta.Ona rağmen Alves atılıncaya kadar dominant olamamıştık.Evet 1-0 kazanmıştık ama sezonun pek parlak geçmeyeceği belli gibiydi bence o maçtan sonra.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.