- x
Zenci Filmleri
191 Cevap69764 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

114 Mesaj
1 Ekim 2006; 10:03:13 

eweeeeeeeeet

şimdi gelelim zencilere

bissürü film izledim ama içinde zenci olanları ayrı bi izledim
belki de zencilere olan ilgimdendir ama bi filmde yan rolde bile bi zenci olsa o filme ya küçük bi komedi katar yada küçük bi dram
ama baş rol zencilerin olduunda komedinin we dram ın alasını izlersiniz

böyle düşünen arkadaşlar warsa gelsin konuşalım gülelim,ağlayalım,bilmediiimiz zenci filmlerini paylaşalım

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

1233 Mesaj
1 Ekim 2006; 10:52:40 

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir

114 Mesaj
1 Ekim 2006; 11:10:33 

dostum sen beni yanlış anladın galiba aktör diil benim istediim

filmler

mesela

süper ot

soul plane

the wash

skratch

never die alone we bunun gibi bissürü film

ben bunlarhakkında konuşmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 1 Ekim 2006; 11:11:34 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

6950 Mesaj
1 Ekim 2006; 13:34:31 

soul plane i kesin izle...acayip komedi..özellikle snoop dog un pilot olarak geçtiği sahneler koparıyor

Eski kullanıcı adı: red a!ert

2552 Mesaj
1 Ekim 2006; 22:49:06 

howhigh/süper ot eğlenceli bir film

Ömrümü yedin kapitalizm.

3613 Mesaj
2 Ekim 2006; 1:01:04 

kusura bakma ama burayı okurkan belli belirsiz bi guldum kendi kendime

quote:

belki de zencilere olan ilgimdendir

ben en çok eddie murphy i begeniyorum zencilerden.zaten bi eddie murphy bide jim carry

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

14368 Mesaj
2 Ekim 2006; 4:13:00 

ATL 2006

178 Mesaj
2 Ekim 2006; 10:15:12 

bi tane zenci filmi vardı adam bişi oluyo durmadan filmin sonuna kadar ben zenciyim diye yapıosunuz bunları dimi diyodu.

ben böyle iyiyim diyenler aslında kötü olduklarını söylemek isterler.amma velakin böle işte :) http://karincaweb.googlepages.com aradur

113 Mesaj
2 Ekim 2006; 10:20:20 

abi bi tane hapisli bi zenci filmi vardı adamı mafyayla aynı şeye kelepçeliyolar otobuse koyuyolar yolda yol boyunca zenci mafya babasına diklenio artistlik yapıo derken otobus birden durduruluo catısma cıkıo ve herkesi olduruolar mafyanın adamları ve zenci kelepçeli diye ona dokunmuolar sonra helikoptere bindiriolar ve helikopterde konusuolar mafyayla karsısındaki ortagı yeni işten 5 senin 5 benim diye zenci atlıo hayır dostum 9 benim 1 senin ordan sonra ben komaya girdim gulmekten kaslarıma kramp girdi abi o zenciyi izleyen varsa manyak bişidi .

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

178 Mesaj
2 Ekim 2006; 10:23:02 

abi o filmi izledim ben de harika bişidi ya ne zaman tv olsa yine izlerim.en komik yeri -HEY DOSTUM Bİ MİLYONUN VARMI- BEN KOPTUM ORDA

ben böyle iyiyim diyenler aslında kötü olduklarını söylemek isterler.amma velakin böle işte :) http://karincaweb.googlepages.com aradur

3836 Mesaj
2 Ekim 2006; 13:10:23 

en iyi negro movie'si 2pac ve snoop dogg oynadıklarıdır.

1109 Mesaj
2 Ekim 2006; 13:24:23 

nasıl yani

MEDENİYET AYRINTILARDIR

3613 Mesaj
2 Ekim 2006; 13:49:15 

ya bi film vardı bi liseli çoçuk işte lisesinde bunu hep eziolar falan sora bi nedenle hapse duşuyo orda zenci bi herifle tanışıo işte ondan taktikler alıyo falan böyle nasıl yurunur nasıl konuşulur helede bi korkutma bakışı var orası super yaa o herife bayılıyodum ben

114 Mesaj
2 Ekim 2006; 20:45:48 

o filmin adı "the new guy" olacaktı

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

178 Mesaj
2 Ekim 2006; 20:55:28 

ÇATLAK PROFOSORDEKİ ZENZİ NASILDI AMA GÜÜL GÜL ÖLDÜM YA

4374 Mesaj
2 Ekim 2006; 21:04:15 

You Got Served ve Undercover Brother favorilerimdir.

Linguist Jr. [DEU 2006]

114 Mesaj
2 Ekim 2006; 21:07:30 

fakat en komik hikaye SOUL PLANE in uçak trübalnsa girerken Neshawn adlı nigga mız tualete girer we trüblans esnasında adamımızın kıçı klozete sıkışır we köpeği uçaan motoruna girip parçalanır

dawa açar we kazandıı parayla kendi hawa yolunu kurar

dikkat uçaaan 100 de 99 u zenci we bir beyaz aile

bu arada "u got served" ı duydum ama hiç izleyemedim konusu ne ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 2 Ekim 2006; 21:14:50 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

4374 Mesaj
2 Ekim 2006; 21:37:55 

break dans yapan gruplar birbirlerine meydan okuyarak, bahse giriyorlar. gerçekten çok iyi bir filmdir. sonu da harika

Linguist Jr. [DEU 2006]

993 Mesaj
2 Ekim 2006; 21:59:22 

quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

You Got Served ve Undercover Brother favorilerimdir.

undercover brother ı ben de izledim fena değil. zenci seviyorsanız izleyin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ekim 2006; 22:26:32 

zenci filmlerimi

3613 Mesaj
2 Ekim 2006; 23:39:26 

quote:

o filmin adı "the new guy" olacaktı

evet evet hatırladım super film herkese tavsiye ederim

quote:

ÇATLAK PROFOSORDEKİ ZENZİ NASILDI AMA GÜÜL GÜL ÖLDÜM YA

eddie murphy işte.hani bi ara stand upçıyla kapışıolar ya.
o sahneden bi replik
eddie murphy den stand up çıya: recinin annesi okadar şişmanki restorana gittiginde grup indirimi alıyo
recinin şeyi(anlayın işte) okadar kucukki işemek istedigi zaman cımbız kullanıyo

114 Mesaj
3 Ekim 2006; 9:37:42 

ewet ewet ewet

mükemmeldi o sahne

peki ya dmx in "newer die alone" nasıldı ama izleyen war mı?

bide

şöyleydi

grupları war 2 zencinin

2 s,de süper ama biri daha iyi
sonra bi beyaz grup bunlara battle teklif ediyor

ortaya para konuyor ama paraları yok uyuşturucu satıyorlar sonra bi gün zencilerden biri dierinin kardeşiyle yemeğe çıkıyor bu sırada diğer zenciyi döwüyorlar malları alıyprlar araları açılıyor borçlanıyorlar falan dewam ediyor

acaba "u got served" bu mu yoxa başka bi filmden mi bahsediyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 3 Ekim 2006; 9:38:08 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

113 Mesaj
3 Ekim 2006; 11:06:49 

abi bizim türklerin seslendirmesi mükemmel zencilere cırtlak sesler koyuyolar adamında tipi komik olunca daha onu kimse tutamıyo . o zenciyi hic unutamam yukarda anlattım helikoptere biniyo sonra bunu helikopterden asagı atıolar bu yuserek cıkıo sonra bu bi bara gidio barda otururken tv de bunla o mafya adamının resmi cıkıo yan masadada polisler oturuo bu yusuf yusuf oluo ve hemen kacmaya baslıo polislerde arkasından kavalıolar ve bu bi duvarın arkasına saklanıp kendi kendine hey dostum benim başım cidden dertte dio ben kopuorum tabii gerisi gelcek ........

178 Mesaj
3 Ekim 2006; 11:23:47 

edwird dedigin filmin sonun da byuk bi çatışma çıkıyor. dehşet komikti o film ya ama ben adını unuttum

113 Mesaj
3 Ekim 2006; 14:08:28 

he sonunda stad gibi bi yerde elması almak için buluşuolar ve catışma cıkıo dediğin gibi buyuk catısma sonra zenci ile haberci catısmanın ortasında kalıolar ve oda ne birden bom diye bi ses zencinin annesinin kurabiyelerini yiyen jack bu adam bozukayla gelmiş orayı savas alanına cevirio ve zenciye el yapıo hey dostum mıcını ben kurtardım dio zencide dostum bozukoyla bizede zarar verebilirdin dio adam dioki bozuka kullanmada ustume yoktur ve zenci elmaslarla kacarken ....... gerisi gelcek

2510 Mesaj
3 Ekim 2006; 15:25:27 

quote:

Orjinalden alıntı: yustay

edwird dedigin filmin sonun da byuk bi çatışma çıkıyor. dehşet komikti o film ya ama ben adını unuttum

filmin adı PARA KONUSUR du galiba

Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows.
It’s a very mean and nasty place, and I don’t care how tough you are, it will beat you to your knees and keep you there permanently IF YOU LET IT!
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard you hit.
It’s about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!

` NBA 2K15
knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

114 Mesaj
3 Ekim 2006; 15:47:51 

edwird dostum çok güzel bi noktaya değinmişsin şu seslendirme konusunda

gerçekten de mükemmel weriyorlar sesi

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

114 Mesaj
3 Ekim 2006; 15:55:59 

ha aklıma gelmişken 100 de 100 zenci filmi diil ama mükemmel bi film

AMERICAN HISTORY 2

ırkçı bi beyaz ewinden kamyoneti çalmaya kalkan 2 zenciyi feci şekilde öldürüyor(hatta birinin dişlerini kaldırıma dayayıp kafasına basıyor,iyyyyy).daha sonra hapise giriyor.hapisteyken kardeşi bunun izinden gidiyor zencilerle dalaşıyor falan.sonra hapiste adamın çalışma arkadaşı bi zenci çıkıyor,zenci hep konuşuyor ama beyaz dostumuz azını açmıyor.bi gün zenci bunu güldürmeyi başarıyor we dost oluyorlar.zenci hapiste bunun kıçını kolluyor.daha sonra beyaz arkadaş hapisten çıkıyor,işleri yoluna koyuyor,üye olduu ırkçı grubu bırakıyor.kardeşini bigün okula burakıyor.bıraktıktan bikaç dakka sonra kardeşi daha önce dalaştıı bi zenci tarafından wuruluyor THE END!

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

4374 Mesaj
3 Ekim 2006; 21:52:55 

quote:

Orjinalden alıntı: ghostlike

ha aklıma gelmişken 100 de 100 zenci filmi diil ama mükemmel bi film

AMERICAN HISTORY 2

"2" değil "X" olacak.

Linguist Jr. [DEU 2006]

178 Mesaj
4 Ekim 2006; 10:40:04 

[/quote]
filmin adı PARA KONUSUR du galiba
[/quote]

arkadaşım cevabın için teşekkür ederim.

113 Mesaj
4 Ekim 2006; 10:41:05 

evett sonra polisler gelio ve zenci denize atlıo elmaslarla filmin sonunda zencinin altında filmin sonunda lamborgini görmüştüm yanındada bi fıstık bu zenci varya beni gül gül öldürdü o mafya babasıda yine hapse girdi heralde zavallı adam butun serveti yok oldu zenci ye bakya adam mafyayı çökertti .bu filmdeki zenciyi tanıyan varmı acaba adını bilen aratıyım googleda tipine bakıp belki yine gülerim nihahhahahahahahahha

114 Mesaj
4 Ekim 2006; 11:53:17 

"american history x"

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

113 Mesaj
4 Ekim 2006; 12:08:46 

o adamı bulamıorum ya bilen varmı adını zencinin

76 Mesaj
4 Ekim 2006; 12:43:20 

quote:

Orjinalden alıntı: edwird

o adamı bulamıorum ya bilen varmı adını zencinin

dostum o komik siyahinin adı FRANKLİN HATCHETT

Ekteki dosya (1)

Kampanyalı mobilyaları bulabileceğiniz bir site Mobilya

76 Mesaj
4 Ekim 2006; 12:46:10 

İŞTE BU FİLM

http://www.aradur.com

0

Ekteki dosya (1)

Kampanyalı mobilyaları bulabileceğiniz bir site Mobilya

113 Mesaj
4 Ekim 2006; 16:09:37 

soldaki atletli işte o zenciyi allah bildiği gibi derya annelerimiz dedelerimiz ben oyle demiycem dostum yolun acık olsun bu kalıbınla fiziginle iyisin devat et basarılarının devamını diliyorum belkide sen bu mesajı okuyamıyacaksın cunku turkce bilmiosundur kesin bu da bizim farkımı olsun dimi

113 Mesaj
4 Ekim 2006; 16:45:22 

arkadaslar bu zenciyi tanıdınızmı yesil yoldaki dev adam Michael Clarke Duncan demekki rol insanı ne kadar deiştirio dedim bu adamı baska filmde gördüğümde puro felan goruonuz dimi yesil yoldaki sütas nuri burda dayı olmus elinde puro felan yakısır hepsi ona oda bi r numaralardan onunda oyunculuk yetenegi mükemmel bence

0

Ekteki dosya (1)

1953 Mesaj
4 Ekim 2006; 22:59:39 

Şimdi siyah/beyaz melezi bir insanoğlu olarak ben yüzlerce hatta binlerce zenci filmi die adlandırdığınız ( ancak Amerikada bunlara '' Blaxploitation '' deniyor ) film izledim .. Valla sayardım saymasına aklıma gelenleri ancak internet Cafe den bağlanıyorum şuan ne yazıkki ve yeni filmler aldım gidip eve onları izleyeceğim

178 Mesaj
5 Ekim 2006; 9:42:45 

Michael Clarke Duncan abi bu adam my number one

114 Mesaj
6 Ekim 2006; 20:24:23 

"kara şövlye-black knight" Martin Lawrence

izleyen war mı?

baya iyiydi

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

113 Mesaj
6 Ekim 2006; 20:56:20 

bu adamın sarkılarıda super filmleride bi film vardı bi adama kadın tavlama taktikleri veriodu ama kenidiside o adamdan farkı yoktu cok komikti o film ya adını bilen varmı acaba .

0

Ekteki dosya (1)

114 Mesaj
7 Ekim 2006; 11:03:20 

ben biliyorum

yihaaaaaaaaaa

süper bi film

"HITCH" ("Aşk Doktoru")

beyaz şişko adama öpüşmeyi örettiği sahne süperdi

local://upfiles/191063/689257C8DD3C47CD989770F3EDB218B6.jpg

local://upfiles/191063/45FAAAABAF76470BB548C0BFC69D9C41.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 7 Ekim 2006; 11:05:55 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

114 Mesaj
7 Ekim 2006; 11:10:40 

bunlar da soul plane den

local://upfiles/191063/63CCE0F2ECB941D8861757D8BC16797F.jpg

local://upfiles/191063/73E1694893E6410FB9CC36334D433A90.jpg

local://upfiles/191063/66047B922458467695872D55E152027B.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 7 Ekim 2006; 11:11:21 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ekim 2006; 11:24:14 

quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

kusura bakma ama burayı okurkan belli belirsiz bi guldum kendi kendime

ben en çok eddie murphy i begeniyorum zencilerden.zaten bi eddie murphy bide jim carry

234 Mesaj
7 Ekim 2006; 14:47:42 

quote:

bunlar da soul plane den

Bu filmi mutlaka izleyin..

adamım şimdi uçurcam sizi

Herşeyde Biraz Sen Varsın....

1742 Mesaj
7 Ekim 2006; 14:53:10 

Beyazlar Beceremez ismiyle cewrilmiş olan White Men Can't Jump bu filmi çok beğenmiştim

0

Wesley Snipes Başrolde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brooklyn -- 7 Ekim 2006; 15:01:30 >

Sen sanıyorsun ki güneşine hasretiz öyle değil bizimki sadece BULUTSUZLUK ÖZLEMİ!

4435 Mesaj
7 Ekim 2006; 14:58:55 

zenci filmlerini izleyince nedense küccüklük kompleksine giriyorum.adamlar bazı yönlerden bizden üstün sanırım.

114 Mesaj
7 Ekim 2006; 18:22:55 

tabiki hem zıplama hem müzik hem film hem herşey işte ya

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

114 Mesaj
7 Ekim 2006; 18:27:50 

bunlarda "the new guy" dan

tipe bak ya

0

0

Ekteki dosya (2)

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

3613 Mesaj
7 Ekim 2006; 19:52:12 

2.resim benim dedigim bakış işte off super yaa hatırladıkça yarılıyorum mutlaka izleyin tavsiye ederim hele bi o bakışı attıgı anda bide arka fonda bi kırbaç sesi çıkyıo oda bitiriyo adamı ya

10 Mesaj
7 Ekim 2006; 23:29:53 

hey ghostlike adamım nasılsın he nası gidiyor?...

bak bnm bu topic den haberim yoktu yeni gördüm yine güzel bi iş çıkarmışsın bende yakında bulduğum güzel zenci filmlerini yazarım bu adamlar harbiden kendi başına komedi yaffsss:)

4ever Thug Life 4ever Thug Lowe
2PacAmaruShakurMakaveli
*The Hate U Give Little İnfacts,F...EveryBody*

3613 Mesaj
8 Ekim 2006; 1:46:12 

dün bi kanalda bruce willisle bi zencinin oynadıgı film vardı hatta o zencinin digiturkte comedy maxte my wife and kids diye bi dizisi var ve en çok yarıldıgım ve sevdigim dizi diyebilirim.turk dizisi hayatta izlemem ama nadir izledigim dizilerdendir o.dunku filmde böle bi konuşması vardı fırlama bi şekilde falan.hey adamım rahat ol falan.bizim turklerin kanında bi zencilik var heeee

114 Mesaj
8 Ekim 2006; 11:31:05 

siyahinci13 adamım hoşgeldin

seni görünce sewindim bak

bu arada erhan850 kardeş o bakış we ardından "dışk" diye gelen kırbaç sesi hakikaten çok komik yaw

hatta bi sahne war yemekanede bu zenci bi bakıyor "dışk" sesiyle birlikte etrafta adam kalmıyor,bizim beyaz çocuk bakıyor (dandik ses) herkez yemek fırlatıyor çocuğa
o sahneyi filmi her izleyişimde 3-4 defa tekrarlatırım

siyahinci13 dostum bekliyorum ona göre!!!bu aralar fazla takılamıyorum ama olsun

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

114 Mesaj
8 Ekim 2006; 11:40:36 

bunlar da "HOW HIGH"-"süper ot" tan

gerçekten çok komik

0

0

0

konusu şöyle

methodman yani sailas ot yetiştiricisi

onun dostu war bitane ivery

bu ivery bi kızla buluşacak internetten tanıştığı,methodman diyorki bu saçla kız seni beğenmez
ivery diyor beğenir
en son ayrılırlarken ivery methoda üniversste sınawlarına gir falan diyor işte en son "saçlarım yansa,otobüs çarpsa bile yardımına gelirim" diyor methodman e

sonra akşam kız geliyor we ivery nin saçlarını beğenmiyor gidiyor.ivery depresyonda uçmuş sigara içiyor derken uyuya kalıyor we sigara

"saçını yakıyor ivery ewden aşağı atlıyor" 1
"aşağıda bide otobüs çarpıyor" 2

methodman arkadaşının küllerini bi ot un toprana döker we ivery nin hatrına üniv. sınawına girmeye karar werir

orda bi zenci ile tanışır redman yani jamal

işte ot sigara alışwerişi falan tanışırlar we arabada ivery nin küllerinden yapılmış otu çekip kafayı bulduklarında "ivery" nin hayaleti gelir,hani demişti ya saçımda yansa otobüste çarpsa

ivery üniwerste sınawında bunlara yardım eder we adamlarımız HARWARD ta

gerisini de izleyin artık

local://upfiles/191063/6A760F66CA8B4D83A2A0AC18899C34E9.jpg

local://upfiles/191063/35712696BD5C47FD8D0F32D276E9DEB0.jpg

local://upfiles/191063/0135E6BFB9EF4AD7825F7049C21745C7.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 8 Ekim 2006; 11:50:51 >

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

3613 Mesaj
9 Ekim 2006; 1:03:17 

guzel bişeye benziyo ya bi bakim emuleye

4396 Mesaj
9 Ekim 2006; 1:35:39 

quote:

bunlar da soul plane den

bu film süper

456 Mesaj
9 Ekim 2006; 1:41:25 

Michael Clarke Duncan.. ne ağlamıştım bu adam idam edilirken..
gerçi flimde bitane zenci vardı ama

114 Mesaj
9 Ekim 2006; 7:55:31 

dostum bitane olsun zenci olsun

hip-hop

Ghetto niggaz lullaby

114 Mesaj
9 Ekim 2006; 8:09:44