Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
7.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A4 bu donanımlarla almaya kalkarsak 147 bin fiyat çıktı indirimli hali, kasa değiştirecek ve bu araç gözüme daha cok hitap ediyor sanırım genç olduğum için. CLA Da 142bine geliyor arada 28 bin Tl fiyat farkı var, bana neden 28bin tl daha verip cla almak için mantıklı birkaç neden sayabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

A4 bu donanımlarla almaya kalkarsak 147 bin fiyat çıktı indirimli hali, kasa değiştirecek ve bu araç gözüme daha cok hitap ediyor sanırım genç olduğum için. CLA Da 142bine geliyor arada 28 bin Tl fiyat farkı var, bana neden 28bin tl daha verip cla almak için mantıklı birkaç neden sayabilirmisiniz

A4 kasa değiştirecekti aynen onu unuttum kusura bakma. Ama cla sahibindende 3000-5000 kmlerde 120lerde var. 140 küsürlerde amg kasaları satılıyor. Benzin önemli diyorsan tabi dizel düşünmen doğal ama gerek kasa gerek kalite açısından merc. Bana göre her zaman audiden ileride.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

A4 kasa değiştirecekti aynen onu unuttum kusura bakma. Ama cla sahibindende 3000-5000 kmlerde 120lerde var. 140 küsürlerde amg kasaları satılıyor. Benzin önemli diyorsan tabi dizel düşünmen doğal ama gerek kasa gerek kalite açısından merc. Bana göre her zaman audiden ileride.

Bu yorumunuzla iki araca da binmediğiniz belli oluyor. A3 CLA'dan 2 tık üstte kalite olarak. CLA'nın iç mekanda koltukları dışında A3'e karşı hiç bir şansı yok. Tasarım olarak güzel ona bir şey demiyorum tabi. Ama arabayı izlemek için değil sürmek için alıyoruz. Özellikle şehir içi kullanım için A3'ü CLA'ya her türlü tercih ederim bu yüzden.
  • OsmanlıHanedanı kullanıcısına yanıt
    hahaha o konudan çıkıp buna girdim bende
  • 120-130 lara hep ikinci el benzinli var. Benzinli cla sahibi olan tanıdıklarım 9 -10 litrenin altına düşemiyorlar bence yazık okadar yakıt parasına. Bence 0 aracın keyfi başka. Ayrıyetten mercedes audinin belki önünde olabilir ama a3 sedanla clanın kalitesini kıyaslarsak a3sedan daha önde gözüküyoe (hem teknoloji anlamında hemde malzeme kalitesi açısından). Kasanın güzelliği konusuna gelirsek cla, normal renkteki bi a3den güzel olabilir ama metalik mavi+ledli bir a3ü görseniz fikrinizin değişeceğine inanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykara3 -- 20 Ağustos 2014; 19:18:00 >
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Yorumunuza katılıyorum dediğiniz gibi Cla nın koltukları gerçekten çok,üst seviyede :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Kazasız belasız günlerde sür arabanı kardeşim.

Sen foruma bakma,insanlar alamayınca hele birde yaşınıda ufak olunca çirkefleşiyorlar resmen.

A3 sedanı kimse beğenmez ama ne hikmetse her yerde a3 sedan görür olduk. Demekki beğeniliyor ve alınıyormuş.

Çok güzel yaşına göre araç almışsın,keşke sline olsaymış ama artık oda bir sonra ki araca kısmet olur inş.

Yüzde 90 ı kiralama şirketlerinin ya da şirket arabası o gördüğün araçlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Bu yorumunuzla iki araca da binmediğiniz belli oluyor. A3 CLA'dan 2 tık üstte kalite olarak. CLA'nın iç mekanda koltukları dışında A3'e karşı hiç bir şansı yok. Tasarım olarak güzel ona bir şey demiyorum tabi. Ama arabayı izlemek için değil sürmek için alıyoruz. Özellikle şehir içi kullanım için A3'ü CLA'ya her türlü tercih ederim bu yüzden.

Hocam 1 sene önce alıyordum a3ü merak etme biliyorum. 1.16 ya da a3 düşünüyordum. İkisinide denedim ve a3 bana pek iyi gelmedi. Gelmeme sebebide ben 2009dada almak için a3ü gittim o günden bugüne içte benim göxüme yeni gözüken bişey yok.Mercedesi gördüklerime göre yorumluyorum. Benzin rakamı altta arkadaşın yazdığı gibiyse aman. Bu konu tercih meselesi bana iyi gelen sana gelmeyebilir. 140lara amg kasaları sahibindende satılıyor, oradan gördüğüm kadarıyla araba gerçekten hoş.

• hayrını gör
  • freakofnature F kullanıcısına yanıt
    Bence aracı çalıştırdıktan sonra ortada çıkan ekran sizin dediklerinize ters düşüyor. Çünkü piyasadaki sanırım hiçbi araçta yok hele kıyasladığımız clanın sonradan takılma gibi duran ekrana göre şık duruyor ve konsolundaki sadelikte a3 ü rakiplerinden ayıran özellik bana göre.

• quote:

Bence aracı çalıştırdıktan sonra ortada çıkan ekran sizin dediklerinize ters düşüyor. Çünkü piyasadaki sanırım hiçbi araçta yok hele kıyasladığımız clanın sonradan takılma gibi duran ekrana göre şık duruyor ve konsolundaki sadelikte a3 ü rakiplerinden ayıran özellik bana göre.

Dediğin gibi sen belkide sadelik seviyorsun. Bende sadeliği severim ama alacağım anda bana biraz farklı geldi. İlk almak istediğim araç a3tü. 2009da maslaktaki audi ismi neydi unuttum 67.500 diyip 82.000 fiyat verince almamıştım. Ama şu an resmen cla hayali ile yaşıyorum o olmazsa a3 düşünürüm tekrar.

Aslolan konu hayırlı olması kardeşim kazasız belasız kullan. Bende tiguanı satarsam düşünürüm belki

Çok teşekkür ederim :)
    Benden tavsiye Cla almaya niyetlendiğin zaman bayiyle sıkı bir pazarlık yap çünkü 150 binlik claya 142 bin fiyat aldım o fiyatlara 2. El satılıyor nerdeyse. Yani bayiyle bir konuş derim direk 2. Ele yönelme.
    Ve Cla yı herkezde olan kırmızı,beyaz yerine metalik koyukahverengi alıp fark yaratmak lazım :) aracı görürsen beyaz ve kırmızının yanında basit kaldığına hak verirsin tekrar sağolun :)

• quote:

Çok teşekkür ederim :)
    Benden tavsiye Cla almaya niyetlendiğin zaman bayiyle sıkı bir pazarlık yap çünkü 150 binlik claya 142 bin fiyat aldım o fiyatlara 2. El satılıyor nerdeyse. Yani bayiyle bir konuş derim direk 2. Ele yönelme.
    Ve Cla yı herkezde olan kırmızı,beyaz yerine metalik koyukahverengi alıp fark yaratmak lazım :) aracı görürsen beyaz ve kırmızının yanında basit kaldığına hak verirsin tekrar sağolun :)

Benim tigu karamel kahverengi hocam ama gündüz afedersin bu kahverengiler b.k rengine benziyo
    Füme istiyorum bundan sonraki alacağım aracı. Ya da senin aracın rengi. Parl mavisimidir nedir o da iyi :)

Pazarlık yapılır ama sene sonunu beklemem gerekiyo yinede. Çünkü araçların en düşük fiyatlı olduğu zamanlar kasım aralık genelde

• Bu arac yerine jettayi agzina kadar doldursaydin karli cikardin hemde a3 sedandan pek asagi kalir yani olmazdi..ama seciminize saygi duyar hayirli olsun derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 20 Ağustos 2014; 19:58:51 >
    Ben showroomda gördüğümde o aracı cikolata rengine benzetmiştim tabi yorum işivbu
    Dediğiniz gibi daha ucuz oluyor o aralar hayırlısı olsun :)

• OOO görürsem çizerim hemen
  • Hayırli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin..

Dikkatimi cekti araç baya doluymus,

Kriko,
    Cakmak, kulluk
    Arka sis,
    Ve sayamadigim bir suru donanim:)))

• Ben mi yanlis anladim acaba?

Aracin jantlari kapakli mi?

• hayırlara vesile olsun.
  • Passat CC diyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.