Şimdi Ara

ZenFone 6 pil tüketimi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüketim fazla mı sizce de ? Şu an son Firmware'ı elle yükledim, ondan sonra da uyarı yoluyla kendiliğinden Wi-Fi ile güncelledi. Tüketim hala çok fazla gibi bence Lumia 1320'ye göre.

• Benimki biraz duzeldi 3.gunden sonra ve guncellemeleri yapinca. ZenFone 6 pil tüketimi hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanla aciliyor mu nedir anlamadim da

• Zamanla düzelir 1 haftada anca oturur batarya.
  • Umarim açılırzamanla dediginiz gibi. Uzdu biraz acikcasi.

• zenfoneda pil gostergesi dogru gostermiyor olabilir , teknoseyirde oyun oynarken 2 saatte yuzde 1 geldiklerini bundan sonra 2 saat daha pil yuzde 1 deyken oyun oynadiklarini soylediler, o yuzden yuzde 15 cok cabuk dustu vs bunlari takmayin telefonu gittigi kadar kullanın derim.
    3300 mah pil ekran 6 incte olsa 720p ekranla baya gider chipsetinde oyle fazla bir enerji harcayacagini sanmiyorum. teknoseyirdeki pil perfromansıda gayet ust duzeydi sadece bu sorundan bahsettiler.
  • Sinir bozucu be
  • beyler bu son sistemgüncellemisini yapınca pil göstergesi bozuldu 35 den sonra çok ağır iniyor ve baya ağır istaitiliklerde farklı gerçeğe yakın söyluyo bu problem düzelirmi yoksa iade etsemmi bilemedim yarın asus arıcam
  • Bugün pil gerçekten "tükenene" kadar kullanacağım. Teknoseyir'deki gibi göstergede mi sorun var yoksa pilde mi sorun var anlamak istiyorum. Sizde durum nedir ?
  • yeni aldıysanız açılır hocam zamanla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.