Şimdi Ara

Dokunmatikten illallah ettim tuşku telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Samsung Galaxy gio kullanıyorum. Geçen acil bi durum oldu 155 i bile arayamadım. Dondu kilitlendi kafasına göre bir turlu halledemedim aceleyle..

17 yaşındayım yaşıma uygun bi tuşlu telefon arıyorum bana kalsa 2000'li yılların telefonlarını kullanırım ama işte yaşıtlarımı bilirsiniz aa o ne öyle vs. gibi şeyler duymak da istemiyorum yoksa umrumda değil arayayım mesaj atayım arada bir yeter. Nokia C3'ler hoşuma gidiyor onu önerirmisiniz? Bir ara 5130 kullanıyordum çok iyiydi.

Butçe 400TL'yi geçmesin

• Samsunge250 bulabilirsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gio kullanırsan tabiki öyle olur kardeşim,kasar çıldırırsın,o bütçede Zenfone 4 ve Lumia 525 gibi cihazlar üzmez,ama tuşlu telefon olarak yada klavyeli Nokia Asha 210,Samsung S5611,Blackberry Bold 9700 ve 9780.Bulabilirsen Nokia N serisi,Nokia E6,Nokia 6500,Sony Ericson W995 iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Gio kullanırsan tabiki öyle olur kardeşim,kasar çıldırırsın,o bütçede Zenfone 4 ve Lumia 525 gibi cihazlar üzmez,ama tuşlu telefon olarak yada klavyeli Nokia Asha 210,Samsung S5611,Blackberry Bold 9700 ve 9780.Bulabilirsen Nokia N serisi,Nokia E6,Nokia 6500,Sony Ericson W995 iyi olur

kardes pm atamıyorum lutfen acıl bana pm atarmısın..tesekkurler.
  • blackbery al
  • Samsung S5610k

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene 2014 artık 20 yaş altında tuşlu telefon kullanana ceza var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Sene 2014 artık 20 yaş altında tuşlu telefon kullanana ceza var.

İşte bu sistem yüzünden tükeci toplumu olduk çıktık sorsan bir tane türk telefon markası yok ama 3 ayda telefon değiştiren toplumumuz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UtkuAkcay

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Sene 2014 artık 20 yaş altında tuşlu telefon kullanana ceza var.

İşte bu sistem yüzünden tükeci toplumu olduk çıktık sorsan bir tane türk telefon markası yok ama 3 ayda telefon değiştiren toplumumuz var.

Haklısın öyle lanet bi zihniyet var. Cem yilmazin dediği gibi hep en yenisi olcak. İşini gören değil de en yenisi.adamın ailesini doyuracak parasi yok ama ayfon 5s alıyor. En doğrusunu yapıyorsun bence ama bende yaz baslamadan önce bi ay tuşlu kullandım olmadı yani son günler yaklaşınca delirdim akıllı telefonlarin rahatlığı bi başka. Sana tavsiyem blackberry al hem whatsapp gibi uygulamaları var hem de güzel bence. Veya nokia nin yeni çıkan tuşlulari var onlara da bak derim.

• blackberry 10 kullanan telefonlara bamanizi oneririm hem istediginiz gibi kullanirsiniz hem de klavyeli telefonun rahatligini yasarsiniz

• 3310 al mantak havan olsun :)
    Blackberry bak onlarda tuşlu sınıfına giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackberryler de çok pahalı geldi bependiğim modelleri 1000 lire 1500 lira o para s4 alırım alacak olsam. C3'te kaldı aklım nasıl onlar sizce?
  • Nokia alacana samsung 5610K al en azından kamarası 5maga pitsel ve 3g var

• Bulabilirsen blackberry al :) eğer 2. el sorunsuzsa senı yolda bırakmaz götürür öyle dalga geçecekelrinide sanmıyorum kardeşim bende 17 yaşındayım :D
  • nokıa e72 olabilir tuşlu telefon oyun felan sorun etmezsen iyi telefon şu an e 72den yazıyorum uzun süredir kullanıyorum lumıaya geçmeyi planlıyorum artık canım sıkıldı klavyeli telefon hzılı yazarsın

• 400 liraya 2.el s2 alınır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.