Şimdi Ara

İlk 10k için çok mu geç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk 10.000'e girmem lazım. Giremezsem büyük ihtimalle tekrar girerim. Ancak çalışmaya hala başlayamadım ve YGS netlerim 80-85 arası değişiyor. Dershane olarak da FEM'deyim, sayısal öğrencisiyim. Sizce ilk 10k çok büyük bir hayal mi? Girmek için bu saatten sonra ne yapmalı?

• Aynı şekilde hocam. Bende 90 net çıkartıyorum. Konular tamamlanınca 130 lara çıkabileceğimi falan tahmin ediyorum. Gerisi düzenli çalışmaya bakar herhalde. Bence girilir.
  • Beni birazcık da olsa rahatlatan şey konuları bilmemem zaten. Konuları öğrenince illa ki artar ama asıl artış konuları öğrendikten hemen sonra mı olur yoksa bütün konular bittikten sonra zaman kalırsa yapacağın seri deneme sınavlarında mı olur
  • hocam gecen sene o vakitlerde senin kadar yapabiliyordum onunde cok uzun bir zaman var her sey yetisiyor hatta zaman bile artiyor dert etme :) ilk 10kda olur ilk 1kda durmak yok calismaya devam ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • curasik kullanıcısına yanıt
    Bu forumda birisi vardi 1k falan girmisti hatta bir konusu vardı zaman denemelerinde 90 net le başlamiş. ilk net onemli degil son net önemli demisti. 80-90 netle başlaman kötü bir başlangiç degil.
    Tamam mi

• Hocam ben de 12yim bu sene sinava hazirlaniyorum, sana kendimden ornek veremem ama bugun dershanede konusu gecen birinden soz edeyim.

Cocuk dershaneye geldiginde epey vasatmis hatta hocalar bile kazanamiycak herhalde nolucak boyle falan diye dusunurken cocuk kendini tempoya sokmus, dershanenin ara donem kampinda sabah kahvaltisini eder etmez masa basina oturmus ve son 1 2 saat de yapamadiklarini hocalarla beraber etut etmis falan filan derken Ataturk Tip kazanmis. Yani once bi kendine guven neler yapabiliceginin farkina var, sonra da harekete gec ve elinden gelenin en iyisini yap.

Herkese basarilar

• azimle s*çan taşı deler

edit: test edilmiştir
  • Evet geç oldu artık. Bu saatten sonra olmaz,yarın belki.:(
    Çalışmana devam et sen geç mi değil mi kendin öğrenirsin.

• Biraz kendini sıkman gerek.Kasım gibi 115-120 civarını görürsen, olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR red kit

azimle s*çan taşı deler

edit: test edilmiştir

Hocam o sözün gerçeği " azimli sıçan taşı deler" sıçan bir hayvandır.

• Teşekkür ederim yorumlarınız için. Benim sorunum tempoya girememek. Ama bugünden itibaren girmeye çalışacağım o tempoya (bunu en az 20 kez söyledim ama bu sefer inanıyorum :D) Dershane başladı bugün zaten. Haftada 6 gün 6'şar ders var. Dershane öğleden sonraya doğru bitiyor. Dershaneden sonra eve gidip dershane ile paralel bir şekilde götürmeye çalışcam. Sbs zamanında 480 ile girdiğim liseden kimse yok sınıfımda, yazın hepsi çalışmış :D Gaza geldim bu sefer olcak gibi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: yamyam34

Bu forumda birisi vardi 1k falan girmisti hatta bir konusu vardı zaman denemelerinde 90 net le başlamiş. ilk net onemli degil son net önemli demisti. 80-90 netle başlaman kötü bir başlangiç degil.
    Tamam mi

Benim de aklıma o arkadaş geldi. Ygs 3 ve 4te ilk 100deydi kendisi.

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    woooww ben hiç böyle düşünmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR red kit -- 20 Ağustos 2014; 12:10:12 >
  • geç değil lise 4 de 80 90 netle başlamıştım mezuna kaldım 9k oldum
  • gençler konuları bilmiyoruz o yüzden böyle diye kendinizi avutmayın dershane konu öğretmiyor tekrar ettiriyor o tekrarla konuyu sıfırdan öğrenemezsiniz kendiniz çalışmanız lazım kendiniz yapamıyorsanız o netler orada kalır boşuna 130 lara hayal kurmayın :)
  • Zaten dershanenin yaptığı tekrarın yeterli olmayacağını bildiğim için "dershane ile paralel giderim." diyorum. Yani dershanede önce yüzeysel olarak görür sonrasında evde kendim detayına inerim diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.