Şimdi Ara

Bedava 3000 TL Değerinde Kaza Sigortası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugunlerde 2. el araç ilanlarına bakarken karşılaştığım ve sahip olduğum bir fırsatı paylaşmak istiyorum;
    Tam 3000 TL değerinde "Ferdi Kaza Sigortası" hediye ettiler bana.
    Üstelik kaza anında emniyet kemeriniz takılıysa bu değer tam 6000 TL'ye yükseliyormuş. Bu bedava fırsatı http://www.tasit.com/kampanya/sigortayeri linkindeki siteye, aracımın ilanını vermek için üye olduğumda kazandım.

• dostum zaten ferdi kaza dediğin şey 35-50 TL arası değişiyor pahalı birşey sanma yani. Forumdan 2-3 arkadaşa yapmıştım hatta. Bir kişi de kasko ve trafiğini bana yaptırdığı için hediye olarak yapmıştım parasını almadım.
  • Nightmare667 kullanıcısına yanıt
    35-50 TL vermektense buna bedava sahip olmak daha iyi değil mi? Adamlar hediye ediyor faydalanmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabisama

35-50 TL vermektense buna bedava sahip olmak daha iyi değil mi? Adamlar hediye ediyor faydalanmak lazım

Öyle demek istemedim haklısınız tabi de . bu işten sürüyle para kazanıyorlar 35-40 TL lik birşeyi de bırakın hediye etsinler . Ferdi kaza sigortasının pahalı yaptırılması zor birşey olmadığını bilin diye yazdım.
  • Reklam kokan hareketler.
  • adamın cevabından reklam yaptıgını anlaman lazım dostum sen 30 tl dıyorsun o 30 tl ye ne gerek var bedava yapın dıyor..kısaca reklamcı bir eleman dikkate almamak lazım..ben 1000 tl kako yapıcam 30 tl den mı kacıcam.. linkteki sitenın reklamı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.