Şimdi Ara

arkadaşlar bi yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mezunum fem dersaneine gidyrm 15 günlük bi lys konu anlatımı var eylüldede sınıf belirleme sınavı var ygs olacak sizce şu an ne çalışmalıyım
    ygsden eksiklerim var ve iyi bir sınıfa girmek istyrm ne önerirsinz

• up
  • Poroblemler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensmcr

Poroblemler

problemlerim zayıf aynen
    ne önerirsin
  • fatih1311 kullanıcısına yanıt
    Yayın mı? O konuda bir bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka önerisi olan var mı?
  • up
  • Karekök aldım ama daha bakmadım sor bi istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimya biyo bak 2-3 günde halledersin mezunsun zaten. Sonra ygs sınavına 1 hafta kala mat1 aban. (Temelin varsa bunları yap)
    umudunu kırmak istemem ama biraz geç kalmışsın. yayın olarak fem önereciğim ama sanırım sıfırdan baslayacaksınız antremanlarla mat 2 yi alın orada problemler de var temeli orada atabilirisiniz ygs matematıgın eğer onuda çözemezseniz antremanlarla mat 1 alın ilk onu çözun sonra 2 ye geçın özellıkle mat 2 yi kesin çözmenizde fayda olacaktır basarılar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redyazıları

umudunu kırmak istemem ama biraz geç kalmışsın. yayın olarak fem önereciğim ama sanırım sıfırdan baslayacaksınız antremanlarla mat 2 yi alın orada problemler de var temeli orada atabilirisiniz ygs matematıgın eğer onuda çözemezseniz antremanlarla mat 1 alın ilk onu çözun sonra 2 ye geçın özellıkle mat 2 yi kesin çözmenizde fayda olacaktır basarılar dilerim

oha sizde naptınız beni ben bu sene diş hedefliyorum temelim var siz bana antremanla matematik önermisinz
    ben size ygs mi çalışayım yoksa lys mi diye sordum

evet karıstırdım kusura bakmayın kesınlıkle lys çalısın
  • up
  • sana tavsiyem sadece daha iyi bir sınıfa girmek gibi bir çaban olmasın zaten çalışıp ilerledikçe değişimi farkettireceksin sınavlarda. bence yeterince türkçeyede vakit ayırmalısın.Doğru düzgün bir Türkçe kitabı al (bireyi beğendim ben) hergün 2 paragraf veya cümlede anlam çöz dersanedede dil bilgisi konularını işledikçe kitaptan adam akıllı anlayarak bitir.
    Matematikte ilkkonularda çok sıkılacaksın herkes sıkılır ama başı iyi tutarsan sonra çok rahatlarsın matematiktede ilk birey çözmüştüm sonra femin konu özetlisini (birey klay fem zor biraz belki araya orta seviyede bir kitap koyabilrsin)
    sosyaldede tarih öalışmana gerek yok mantıkla halledebilirsin bence ama coğrafyaya az buçuk bak sosyal seni ygsde ummadığın kadar öne geçirebilir :)
    fene gelirsekte fizikte konuyu anlamak yetmiyor çok zoru çözmen lazım kimyada konuya hakim olmak önemli genelde biyolojidede konuyu öğrenip diğerleriyle bağlantı kurman önemli :)

• up
  • up
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.