Şimdi Ara

Selamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Riot Kayle verebilecek ya da Blitzcrank varsa lütfen ekleyebilir mi ?

Tr : DELIKANLI OYUNCU

• herşey op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

herşey op

oppp
  • beyler neden dalga geçiyosunuz adamla sen onları boşver kardeş bana bak öncelikle sanada selamlar pmden 40 tl lik rp kodu attım birde bendensin yanına ek olarak da pax jax + pax sivir kodları attım iyi zamanıma denk geldin güle güle kullan bunlara da bakma sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathlessss -- 19 Ağustos 2014; 15:17:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathlessss

beyler neden dalga geçiyosunuz adamla sen onları boşver kardeş bana bak öncelikle sanada selamlar pmden 40 tl lik rp kodu attım birde bendensin yanına ek olarak da pax jax + pax sivir kodları attım iyi zamanıma denk geldin güle güle kullan bunlara da bakma sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyler neden dalga geçiyosunuz adamla sen onları boşver kardeş bana bak öncelikle sanada selamlar pmden 40 tl lik rp kodu attım birde bendensin yanına ek olarak da pax jax + pax sivir kodları attım iyi zamanıma denk geldin güle güle kullan bunlara da bakma sen

Kardes bolsa banada yolla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguralagas

quote:

Kardes bolsa banada yolla :D

dalga geçiyor anlamadın mı ? bide bolsa yolla diyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.