Şimdi Ara

Belgesel kanallarındaki tekrar yayınlar bıktırdı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv açıksa %70 belgesel izliyorumdur. Son 15 yıldır neredeyse hiç ara vermeden Kablo tv, D-smart, Digiturk hepsini kullandım.
    Şu an sadece belgesel paketim var.

Ancak son 3-5 aydır resmen belgesel kanallarından soğudum. Hele ki National dan. Sürekli aynı belgeseller yayınlanır mı kardeşim. Akşama kadar beyin oyunları, siz olsaydınız napardınız bir de fotoğrafın hikayesi. Discoveryde de ona keza. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum. İçeriği siz mi hazırlıyorsunuz yoksa orjinal yayın mı diye. Orjinal yayın onlardan ne gelirse onu veriyoruz dediler. Hiç inandırıcı gelmedi diğer platformlarda durum nedir acaba?

• Aynı şeyleri durmadan izlemek real hayatta algılamada zorluk yasamaya sebep olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discover de öyle 2 - 3 hafta ara verip izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende dsmart var. belgeselleri cok takip etmiyorum tekrarın farkında degilim ama spor kanalları surekli la liga , formula 1 ve nba maclarının tekrarlarından gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

Tv açıksa %70 belgesel izliyorumdur. Son 15 yıldır neredeyse hiç ara vermeden Kablo tv, D-smart, Digiturk hepsini kullandım.

Ancak son 3-5 aydır resmen belgesel kanallarından soğudum. Hele ki National dan. Sürekli aynı belgeseller yayınlanır mı kardeşim. Akşama kadar beyin oyunları, siz olsaydınız napardınız bir de fotoğrafın hikayesi. Discoveryde de ona keza. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum. İçeriği siz mi hazırlıyorsunuz yoksa orjinal yayın mı diye. Orjinal yayın onlardan ne gelirse onu veriyoruz dediler. Hiç inandırıcı gelmedi diğer platformlarda durum nedir acaba?

nat geolarda çok reklam veriliyor.izlenmiyecek kadar çok.
    discovery science hd ve turbo xtra da aralardaki tanıtımlar 1-2 dk yı geçmiyor.

• Sürekli yenisini çekemiyorlar :) Belgesel çekmek bazen yıllar sürüyor. Ekranda izlemesi ise kolay oluyor. Arka planı ise zahmetli.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Zorluğunun ben de farkındayım ama aynı belgeseli hem sabah hem aksam üzeri yayınlayıp iki gün sonra yine aynısını yapılmasından bahsediyorum.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl d-smart vardı turba xtrada da sürekli adını hatırlamadığım araba yapım programı dönüyordu. 55. kanalda bi ara house crasher ve bath crasher vardı ilgiyle izlediğim sonra onu da kaldırdılar.
  • quote:

Tv açıksa %70 belgesel izliyorumdur. Son 15 yıldır neredeyse hiç ara vermeden Kablo tv, D-smart, Digiturk hepsini kullandım.

Onlardan ne geliyorsa onu veriyoruz açıklamasının detayı nedir acaba? Bu belgesel kanallar tek bir kaynaktan çıksa yerli yabancı tüm kaynaklarda aynı anda aynı programların olması gerekmez mi? Diğer ülkelerin belgesel kanallarında hiç izlemediğim belgesellere rastlıyorum. Açıklama pek kafama yatmadı bir bilen çıksa da aydınlansak. Tekrar yayınlar gerçekten çok can sıkıcı hele ki ek ücret ödeyip aldığınız bir hizmet için farklı beklentileriniz oluyor. Bu arada ben digitürk kullanıyorum ve belgesel kanalları içinde BBC HD diye bir kanalda var ama belgesel paketim olmasına rağmen izleyemiyorum bu kanalı. Sizin hangi platform?

• quote:

Geçen yıl d-smart vardı turba xtrada da sürekli adını hatırlamadığım araba yapım programı dönüyordu. 55. kanalda bi ara house crasher ve bath crasher vardı ilgiyle izlediğim sonra onu da kaldırdılar.

geçen üyeliğim bitmişti.
    5. vitesi yayınlamaya başladılar.
    2 hafta önce yeni modül aldım.
    5. vites yok şuan.

devasa yıkımlar
    x makineler
    west c c
    overhaulin
    mega yapılar vs
    güzel yapımlar bence.
    bide çölden araba toplayanlardı.oda güzel.

science hd ve turbo nun gelmesi yi oldu.
    id xtra hd da iyi oldu meraklıları için.
  • Parayla programmı satın alıyorlar acaba.Aldıkları programları da döndüre döndüre yayınlıyorlardır.vardır bi anlaşmaları

• id extra discovery hd vs d-smart varken izliyordum ama o da aylık 30 liraydı her ay ödemek gereksiz geldi açıkçası. sonra digiturk hd aldım 12 ay taahhutle. Sonra onu da iptal etmek istediğimde şu an kullandığım 4 tl ye digiturk sd önerdiler kabul ettim. sadece belgesel paket var. birde ulusal kanallar.

benim tahminim de bunlar tek tek program yada paket satın alıyorlar kanallardan. bu kadar tekrar yayın başka türlü açıklanamaz. çerezcilerdeki normal karışık ile lüx karışık dedikleri olay gibi
  • Aynen satın alıyolardır.hatta eski programlar daha ucuzdur falan.sonrada bizde o kanal var şu kanal var kekliyolar.heryer para tuzağı

• valla discoveryde en iyi belgesel nasıl yapılmış - nasıl çalışır belgeselleri
  • sshyzhe kullanıcısına yanıt
    aynen ama kalktı mı saati mi değişti denk gelmiyorum ne zamandır
  • Bana da History Channel baygınlık veriyor. Digiturk almadan önce youtube ta vs videoları beni etkilemişti ama şu an boş bir kanal bence.

Yabancı platformlardayyayınlar nasıl acaba oradanbir kıyas yapılabilir. Örneğin SKY IT, SKY DE, SKY UK, NOVA vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: plazmania

quote:

Onlardan ne geliyorsa onu veriyoruz açıklamasının detayı nedir acaba? Bu belgesel kanallar tek bir kaynaktan çıksa yerli yabancı tüm kaynaklarda aynı anda aynı programların olması gerekmez mi? Diğer ülkelerin belgesel kanallarında hiç izlemediğim belgesellere rastlıyorum. Açıklama pek kafama yatmadı bir bilen çıksa da aydınlansak. Tekrar yayınlar gerçekten çok can sıkıcı hele ki ek ücret ödeyip aldığınız bir hizmet için farklı beklentileriniz oluyor. Bu arada ben digitürk kullanıyorum ve belgesel kanalları içinde BBC HD diye bir kanalda var ama belgesel paketim olmasına rağmen izleyemiyorum bu kanalı. Sizin hangi platform?

bence belgesel kanalları dünyanın heryerinde aynı yayını yapmıyor. Türkiyeye özel yayın içeriği hazırlanıyor. Dikkat ettiyseniz yayın saati verirken türkiye ve rusya yayın saati veriliyor.

BBC HD kanalı belgesel paketinde değil müzik ve eğlence paketinde çıkıyor. Yayın kalitesi çok güzel.

• bbc hd hem netlik olarak hem de içerik olarak çok güzeldi ancak o da sürekli belgesel yayını yapmıyor bildiğim kadarıyla
  • Ben de belgesel paketine üyeyim ama ne hikmetse bbc hd yi izleyemiyorum muzik ve eglence paketindeymis sacmaliga bak bayramlarda filan ucretsiz actiklarinda hep belgesel yayinliyorlardi icerik olarak da kaliteli programlardi ama sirf bbc hd icin satin alacak degilim bir de şu history kanal sabah aksam 4 program ve hep tekrar yayinlari var

• Bu tekrarlar yuzunden digiturk aboneligimi iptal ettirdim.belgeselselden soguttular beni

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.