Şimdi Ara

Bir Garip Dilemma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Bu gs takviye yapmazsa bu kadroyla Ş.L de Sıfır ceker. Adamlar kendilerini ne saniyor anlamıyorum.

sıfır çekmeyi fener 8 yemeyi beşiktaş bilir dostum yanlış geldin sen

2 maçta 10 golde size özgü

Cahil herifler 6 yediğimiz takım r. Madrid ronaldo bale isco modric ... adamlara 35 dk de 3 tane takabilirdik şansa o skor çıktı siz ne yaptınız?

Şansa mı 2 maçta 10 gol yediniz ? Ben galatasarayın avrupada en başarılı Türk kulübü olduğunu inkar etmiyorum. Ama siz neredeyse 10 gol yediğinizi inkar edecek durumdasınız.

• Ceyhunlu eraylı kadrodan daha iyisi beklenmez sonuçta ikinci maçta sino muslera yoktu kaleci kovaydı ona rağmen zorladık siz inkar ediyosunuz asıl gerçekleri görün az ilk maç şanssızlık ikinci maç sakatlıkların sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bu gs takviye yapmazsa bu kadroyla Ş.L de Sıfır ceker. Adamlar kendilerini ne saniyor anlamıyorum.

Şl gruplarda -13 avantajla grup aşamalarının en kötü avarajı size özgü

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SirJustice

O Galatasarayın topladığı ülke puanlarının hayrına şuan Arsenalle maç heyecanı yaşıyorsun

Topladığımız puanlarda Akhisar dan değil Juventus Schalke Real Manchesterdan

Beşiktaşın sayesinde 3 senedir eleme oynamadan şampiyonlar ligine gidiyorsunuz...

2'sinde şampiyon olupta gittik zaten sizle ne alakası var. Bi bu yıl cezadan dolayı direk katılıyoruz

ne içiyorsunuzda ,böyle saçma mesajlar atıyorsunuz anlamıyorum

Beşiktaşın yada fenerbahçenin aldığı puanlar olmasa 3 yıl önce direk şampiyonlar ligine giden takımımız olmayacaktı Arsenalin rakibi belkide siz olacaktınız.

Öyle bir yazmışsın ki sanki biz avrupa'da oynamaya 3 yıl önce başlamışız

2008-2012 arası 5 yılda;

Bjk 41.810
    Fb 41.310
    Gs 38.310

puan toplamış 3 BİN puancık için mi fb ve bjk'yi övdün

Ayrıca şu son 2 yılda çıtayı epey arttırdık CL'de gruplardan 2 yıl üstüste çıkan başka Türk

takımı yok...Aynı yoldayız bugün biz ,yarın siz ülke puanı önemli. Kimse başarıyı

tek başına kabullenmemeli

2 kere üst üste gruptan çıkan tek Türk takımı diye yazmışsın bizden başka 2 kere gruptan çıkan bile yok bizim şl den gruptan çıkma sayımız 6 Fener'in şl ye katılma sayısı 6 Beşiktaş'ın 5

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Avrupa istatistiklerine bakalım:
    Galatasaray 255, Fenerbahçe 189, Beşiktaş 167 maça çıkmış, sadece Şampiyonlar Ligi istatistikleri ise 16 Eylül 2013'te Galatasaray 80, Fener 40 BEşiktaş 30, Bursa-Trabzon 6'şar maç yapmış.

Avrupa kupası ve Süper kupa, Avrupa'da Fenerbahçeyle beraber Çeyrek final, iki yıl ard arda ilk kez gruplardan çıkan Türk takımı.

Süper Lig'e Hagi, Drogba, Sneijder, Taffarel ve Jardel gibi isimleri getiren takımın, Türkiye'nin puanına katkısı olmadığını söylemek için cidden sığ düşünmek gerekiyor.

Yahu ne yazdigimi anladin mi? Ben gs turkiyeye katki saglamadi dedim mi? Biri demis besiktas gs sayesinde avrupada. Ben de ona guldum.

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method1/ccoef1959.html

Ayni mantikla ben de su cikarimi yapayim o zaman. Besiktas 1958 sezonunda turkiyeyi avrupada temsil eden ilk takim oldu. O sezon oldugu puan sayesinde gs avrupaya katilip basari kazandi. Besiktas olmasaydi gs basarisiz olmazdi.

Ne kadar sacma bir cikarim degil mi?

Hayir sanarsin besiktas denizlispor filan da ilk defa avrupaya gitmis lig 5.si olarak filan.

Bu zamana kadar toplanilan ulke puanlarinin yuzde 17 sini besiktas toplamis. Birak da avrupaya kendi basarisiyla gitmis sayilsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

quote:

quote:

1 macta 8 gol - mac basi ortalama 8
    2 macta 10 gol - mac basi ortalama 5

Uza.

Neden bizim diğer maçı hesaba katmıyorsun ?
    Liverpool 8-0BJK BJK 2-1 Liverpool toplamda 2 gol atıp 9 gol yedik 3 puan -7 avaraj
    Sizin 6-1 1-4 Toplam 10 gol yediniz 2 attınız 0 puan -8 avaraj

adam gidip aha 8 yediniz diye ortalamanız 8 demiş
    matematik öğretmenini saygıyla anıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Galatasaray 255, Fenerbahçe 189, Beşiktaş 167 maça çıkmış, sadece Şampiyonlar Ligi istatistikleri ise 16 Eylül 2013'te Galatasaray 80, Fener 40 BEşiktaş 30, Bursa-Trabzon 6'şar maç yapmış.

Avrupa kupası ve Süper kupa, Avrupa'da Fenerbahçeyle beraber Çeyrek final, iki yıl ard arda ilk kez gruplardan çıkan Türk takımı.

Süper Lig'e Hagi, Drogba, Sneijder, Taffarel ve Jardel gibi isimleri getiren takımın, Türkiye'nin puanına katkısı olmadığını söylemek için cidden sığ düşünmek gerekiyor.

Yahu ne yazdigimi anladin mi? Ben gs turkiyeye katki saglamadi dedim mi? Biri demis besiktas gs sayesinde avrupada. Ben de ona guldum.

Ayni mantikla ben de su cikarimi yapayim o zaman. Besiktas 1958 sezonunda turkiyeyi avrupada temsil eden ilk takim oldu. O sezon oldugu puan sayesinde gs avrupaya katilip basari kazandi. Besiktas olmasaydi gs basarisiz olmazdi.

Hayir sanarsin besiktas denizlispor filan da ilk defa avrupaya gitmis lig 5.si olarak filan.

Bu zamana kadar toplanilan ulke puanlarinin yuzde 17 sini besiktas toplamis. Birak da avrupaya kendi basarisiyla gitmis sayilsin.

Son 5 yıl esas alınıyor puanlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Son 5 yıl esas alınıyor puanlarda.

biliyorum. 5. sene oncesinin basarisi da 10 sene oncesine bagli. oyle gide gide 1958 e kadar geliriz bu kafayla.

• Tamamen futbolcuların psikolojileriyle alakalı. Beşiktaş şu anda Galatasaray'dan daha iyi takım ama avrupa tecrübesi GS'de daha yüksek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.