Şimdi Ara

nissan almera bu kadar uctu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2007 model,56000 km,değişen yok,24000 TL.
    Bu fiyatlara cikmis almeralar arkadaşlar.verilir mi? Aracin 2.sahibiyimis.motorda yuruyende 1 kurus masraf yok diyor.
    Ben almerayi ozellik ve sorunsuzluguna ragmen ucuz diye tercih ettim ama butceme uygun,temiz almera bulamadim.
    Ne dersiniz. 100000km 2005 modelleri 21-22 bandinda alabiliyorum ama 2-3 daha verip 2007 model almak daha mantikli olabilir mi?
    Almera alma,2.eli yok falan demeyin:) Allah nasip ederse 4-5 sene binmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parasına göre güzel araba, ülkemizde hafife alınsada sonuçta c sınıfı bir araç.

Muadili bir c sınıfını 28-30 binden aşağıya alamazsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugünkü piyasaya göre en fazla 25 eder, o adamında satmaya niyeti yoktur zaten 2-3 fazladan yazmış "satılırsa satılır satılmazsa binerim" diye ilan vermiştir :)
  • Sadece kaputu boyalı 2006 model 30 bin kmde tekna almerayı 20 bine satmıştık 2011 de vay anasını

Bu arada 2-3 daha verip 2007 model civarı az km yapmış almak daha mantıklı
  • Yeni piyasaya akıl sır ermiyor. Çok arıyorum bırkaç yıl öncesini. Her modele zevkle bakardım simdi hic icimden gelmiyor model arastırmak... İsin kötüsü bugünleri arayacagımın da farkindayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elantra bakabilirsiniz. biraz daha uygun ve daha oturaklıdır.
  • 2006 2007 b sınıfı dizel araçlar zaten bundan kaç ay önce 25 bin bandındaydı buna göre bakrsak fiyat uygun C sınıf araç sonuçta. Ama almera yerine ikinci elde daha az riskli bir araç bakın derim, yoksa almera iyi bir otomobil.
  • 2004 model almera sahibiyim motor 135bin km olmuş olması lazım hala tık yok. kmye pek takılmayın nasıl kullanıldıgına bakın derim.
  • 2006 almera var bizde de.. 2004-2007 arası birbirinin aynısı zaten görünüm olarak?? ama eğer sırf modeli yüksek olsun diye diyorsanız orası ayrı

fiyata gelince biz şubatta 19'a aldık 107bin km'de.fiyatlara halen ara ara bakarım sanki alacakmışız gibi bi bakıyım derim
    ama yazılan 22binleri 25binleri gördükçe bu nedir arkadaş araç evet güzel,sorunsuz,lpg'yle sıkıntı yaşatmayan,yola oturan ortalama performanslı bir c sınıfı.
    ama yine de 25bin'lik bir makine değil. işiniz zor kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haislip_13 -- 19 Ağustos 2014; 14:11:45 >
  • O fiyata daha güçlü motora sahip, daha iyi alternatifler var..
  • hussien43 H kullanıcısına yanıt
    Benimde Dun Fiat Puntolar Dikkatimi Cekti Genellikle 17-18-19 Olan puntolar 23-24 Olmus
  • Evet arkadaşlar. Almera güzel,fiyatini hakeden bi araç ama sonuçta gecen sene en krali 21000 TL olan arac ,24-25 sen asagi kimse yazmiyor.şubatta ayni araca 19000 tTL vermiş arkadaş.ben de simdi 24000 vermek istemiyorum.ne yapicam bilmiyorum. Ayni model foxus,bora, corolla vs. zaten 30000 TL ve üzerinde. O yüzden taktim bi kere:) kesin Almera olacak ama iste fiyat:(

• Thursy T kullanıcısına yanıt
    Ben kutahyadayim hocam.burada çok Almera yok.2 kişiyle konuştum araç hakkında. Onlar memnun ama satmiyorlar:) anlayacaginiz şehir disindan alicam ve aracin nasil kullanildigjni bilmiyorum.

• Aytürk kullanıcısına yanıt
    Ne var mesela hocam? Ornek verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

elantra bakabilirsiniz. biraz daha uygun ve daha oturaklıdır.

Hocam önceki 2 aracim da Hyundai idi.artik jjapona geçmek istiyorum:) bi ara elantralari da arastirdim.onlar da diğer Hyundai araçlara göre pek 2.eli tutmamis.yakitinin da bi hayli fazla olduğunu söylüyor kullananlar. Almera daha yakisikli geliyor bir de bana

• Nissan Almera alana kadar neden Primera almıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Nissan Almera alana kadar neden Primera almıyorsunuz?

Aslında ilk goz agrim ama LPG ye biraz uyumsuz olduğu ve problem cikardigi yazilmis forumlarında. Bir de d sinifi biraz daha büyük bi araç. Sonuçta hanim da kullanacak. Ne bileyim Almera daha içime sindi ve biraz daha ucuz:)

• Homca paranın hakkını almak istiyorsan son kasa Primera bak derim.

SOn kasa boyut olarakta o kadar heybetli durmuyor.
  • primeranın lpg ile uyumsuz olup sorun çıkardığını söyleyen kim? benim lpg kayıtlarına gidip bakalım brc bayisinden. ondan sonda oturup konuşalım (konuşabilirseniz tabi)
  • Bazı yanlış yorumlar üzerine.kimseyi yanıltmamak adına bir şeyler yazma
    İhtiyacı hissettim.

Aynı paraya yakın km ve yıl olarak daha sağlam,daha sorunsuz,daha donanımlı hangi araç var bende merak içindeyim.
    Yıllardan beri bu ticaretin içindeyim.Pert olmuş fiestala,clio,albea… bir günde satılır.
    Ama sorunsuz bir Mazda,Mitsubishi,Nissan daha geç satılır.Türk toplumunun reklama,taklide olan bağlılığı gereğidir bu.
    Tutulan araçların arkasındaki sermayenin payı büyüktür bunda.
    Pert olmuş uno’yu 2500 tl karla birgünde sattım.
    Bu fiyata bu modelde ,bu donanımda C sınıfında daha iyisini bulamazsınız.Hatta muadillerinin çoğundan yol tutuşu daha iyidir.
    Piyasada fazla olmadığından olsa gerek pek tanınan araç değildir.
    Bizlerinde zamanı ve parası değerlidir.Almerayı genelde çok fazla araştıranlar alır.

Şimdi özelliklerine bir bakalım

Ayar gerektirmeyen hidrolik iticilerle otomatik ayarlanan çelik subaplar,(subap sorunu yaşamazsınız kolay kolay)
    Kullanıma bağlı çok uzun ömürlü hitachi marka triger zinciri,
    Son derece lpg uyumu,
    Yerden yüksekliği jeep havasında,
    abs,ebd,bas,yan havayastıkları dahil 4 havayastığı,yan havayastıkları perde havayastığı görevinide görmekte.
    ,4 disk fren,
    dijital klima,yol bilgisayarı
    Hidrolik ayarlanabilir fonksiyonel direksiyon, yükseklik ayarlı koltuklar,
    Ön ve Arka kol dayama,
    Far yükseklik ayarı,otomatik camlar,
    Ayarlanabilir kör noktası sıfıra yakın yan aynalar
    Merkezi kilit
    İmmolizier
    Arka cam buz çözücü
    Bardaklık,gözlük saklama,ışıklı makyaj aynaları
    Lpg 1 tl ile şehiriçi 13.5 km yol gidiyorum.Arkadaşlar ortalama 10-11 km gidiyor.
    Lpg bakım ve ayarını kendim yapıyorum.
    Tamircilerin rahat çalışacağı şekilde geniş motor bölümü vardır.
    Yedekparçası Japoncularda veya internet üzerinden rahatlıkla bulunur ve muadillerine göre pahalı değildir.
    Birçok arızayı anahtarla manuel kodlama sistemiyle silmek gibi çoğu araçta olmayan mistik özellikleri mevcuttur.
    Daha fazla merak eden imzamdaki siteyi inceleyebilir.

Almera uzun yol aile arabası olarak alınabilir sorunsuz araçlar içerisindedir.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.Gönlünüzdeki arabaya binmeniz dileğiyle…

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.