Şimdi Ara

Sürekli küfür yiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xin jungle yapıyorum q sayesinde salamadan ölüyo adamlar sonra bana sövüyolar salmanın başka yolu varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mutele küfür edenleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kill salamıyorum derken? her aa'da vurduğun damage belli ölmeden bi vuruş önce bırak işte? s ye bas başka bir yere tıkla ne bileyim?
  • Birinci mesele neden kill salıyorsun salmıyacaksın küfür edeni muteleyip oyun oynayacaksın en ufak küfürde mutelerim kafama göre oynarım gayetde iyi oluyor.
  • Küfür yemeyen yok. Takma, devam
  • Mute denen şey çok güzeldir bir de onu dene
  • mutele
  • Eğer Tr'de jungle oynuyorsan daha oyun başlar başlamaz hemen /ignore all.
  • mute diyorsunuzda bazen mute atınca bizdekiler karşıya yerimi söylüyor dikkatli olmak lazım
  • Türkiye serverın da her şeyin suçlusu jungledır.Kill salarsın alamazlar niye almadın olur.Kill salmazsın niye aldın olur.Top veya bot lane dakika 3 te ölür gank gelmiyorsun olur.Bu yüzden Baştan söyle adamlara.Gerekirse buff bile bırakma. Ben kimseye güvenmediğimden genelde kendim kasana kadar kimseye bırakmam.
    Takımımda ki adamda ışık görmem lazım. Benim tavsiyem küfür edeni ignorela oyununa devam et dostum.
  • Mute dene kesin çözüm
  • baştan mutele hiç susmazlar zaten. jungu gang makinası sanırlar daha ormanı temizlemeden gang isteyenler var destur bir dur farmını yap ne bu acele. rakibe ezilsede kule altı oynayamayan embesiller var onlara hiçbirşey diyemiyorum...
  • TRde her oyunumda /ignore all sülalem rahat başım rahat oyunum rahat (arkadaşım varsa kaldırıyorum)
  • sal gitsin o yolunu bulur
  • Sohbet penceresini aşağıya sürükleyip gizle. En zevkli oyunlarım hep öyle oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kfy34 K kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim adam laneye giden yasuo anında renektonla 1 vs 1 giriyo adam bunu öldürüyo bizde daha mavi buffta bekliyoruz gelsin diye adam ölüyo bana sövüyo jungle report edene honor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.