Şimdi Ara

Vınn Almayın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar konuyu buraya açma nedenim Turkcell'in internetini kullanıyor olmam ufak bir uyarı yapmak istiyorum sadece sizde benim gibi yanmayın diye yeni taşındığım mahallede internet alt yapısı olmaması nedeni ile çözüm olarak vınn almaya karar verdik sık internet kullanan biriyimdir neyse 3 gün önce aldık 15gb'a kadar hız düşümü yok 15gb'dan sonra hız düşümü olacak ama sınırsız kullanacaksınız dendi bizde saf gibi kabul ettik normal de araştırırım bu konuları ama internete olan bağlılığım gözümü kör etti tek çare de bu olması sebebiyle kabul ettim 3 gün geçti vınn da sorun var sandım ilk aç kapa aç kapa hep aynıydı aklıma acaba hız düşümü bu kadar olabilir mi diye bir soru takıldı aradım musteri hizmetlerini 15gb'dan sonra hızınız 128kb düşer dedi hanımefendi 1.5 Mb'dan 128 kb ta insanın aklı almıyor ben ttnet'te ki gibi 350 kb düşer sanıyordum nerdeeee kapattırmak için de 330 tl istiyorlar öyle moralim bozuldu ki anlatamam arkadaşlar Millet kendi vatandaşını soymak için sıraya girmiş dikkat edin oyuna gelmeyin şimdi kara kara ne yapacağımı düşünüyorum

suan 128kb bile razıyım
     Vınn Almayın!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten vınn standart kullanıcı ve internet olmadığı yerlerde alternatifdir bir playerin vınn ile oyun oynayıp dosya indirmesi pek sağlıklı değildir Telefon mantığı ile kullanıyorsunuz şu an telefonda kaça düşüyor ise vınn da aynısı.
  • zaten 128 kbps baglantı yok demektır hıc bır sey acılmaz bu teknolojıde o baglantı ıle
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Zaten vınn standart kullanıcı ve internet olmadığı yerlerde alternatifdir bir playerin vınn ile oyun oynayıp dosya indirmesi pek sağlıklı değildir Telefon mantığı ile kullanıyorsunuz şu an telefonda kaça düşüyor ise vınn da aynısı.

Hocam sınırsız denince insan aldanıyor ben dikkat edemedim almayi düşünen arkadaşlara bir fikir verebilir kesinlikle bir modemin yerini tutamaz

• muaz1 kullanıcısına yanıt
    İsterse tutsun 15gb akk sonra üstüne 128k bağlantı isterse gelip elime modem versin ne fark eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

zaten 128 kbps baglantı yok demektır hıc bır sey acılmaz bu teknolojıde o baglantı ıle

İnsanları kandırma tekniği işte hocam sınırsız diyor bir tek twitter ve WhatsApp çalışabiliyor

• whatsapp bıle gec baglanır o baglantıda tam rezıllık. alay edıyorlar kabahat btk da ama 1mbps hız altı veren servıs saglayıcılarını cezaya boğacaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.