Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları 18 Ağustos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunları tanıtmaya ve sizler için değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu haftada sizler için 5 yeni oyunu inceliyoruz.. 

Haftanın menüsü

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HD neden açılmıyor. Video yok diyor....

• genelde her haftanın oyunları arasında bir aya yakın vakit olurdu.iki haftada iki kere olması hoşuma gitti umarım her hafta haftanın oyunlarını yaparsınız.saygılarımla benkimim50

• Video 9 dk gözüküyo son 2 oyun yok videoda

• Teşekkürler, her hafta takip ediyorum arada benim tarzda oyunlar geldiğinde indiriyorum
  • Videonun sunucuya yüklenmesi sırasında ufak bir aksaklık oldu fakat şu anda tam haliyle izlenebilir durumda..

Not: Yorum olarak 2. yorum 1660. yorum gibi şeyler yazıldığında yorumlarınız silinecektir.. Bilginize

Kaan ARLI
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • haftanin menusu nedir ya? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her programinizda yeni oyunlar kazanıyorum gercekten çok hoş incelemeleriniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 18 Ağustos 2014; 21:50:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StarCraft 2 diye okudum heyecan yaptım birden ama değilmiş :( :(

• video da sorun mu var ?

• içimden 3. yorum yazmak geldi Kaan Arlı : ) Ama bu emeğe saygısızlık olurdu. Oyunları beğendim eline sağlık. Yarın ofisteyken telefonu bir saatliğine alıp hepsini hunharca oynayacağım : D

• knife130 kullanıcısına yanıt
    Onu ben de yaşadım bi elim ayağım titredi : D Battlenet ile devam!
  • Swamp attack

• Tesekkurler bu iyi oldu

• windows phone . pleaaaasssseeeeee !!!!!

• 2 ayda 1 android program yapcanıza ayda 1 hem ios hem android oyunlar ve uygulamar diye bi program yapsanız ne olur sanki çok mu zor anlamıyorum.

• hep bir birinin aynı yada birbirinden esinlenmiş aynı oyun mantıgındaki oyunlar cıkıyor değişik yeni bir oyun cıkmıyor maalesef.

Rival Knights bildiğiniz drag oyunu gibi
    Running Shadow bildiğiniz koşu oyunları türevi

• quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

hep bir birinin aynı yada birbirinden esinlenmiş aynı oyun mantıgındaki oyunlar cıkıyor değişik yeni bir oyun cıkmıyor maalesef.

Rival Knights bildiğiniz drag oyunu gibi
    Running Shadow bildiğiniz koşu oyunları türevi

Running Shadow sıradan koşu oyunlarından değil aslında. Bir konusu var, görevler alıyorsunuz, güzel bir achievement sistemi var, sonraki güncellemelerde PvP modu açılacak, her şatoda farklı haritalar var, farklı koşu yolları ve gittikçe değişen engeller var, farklı yetenekler alabiliyorsunuz, eşyalar kıyafetler kasklar kılıçlar falan derken sıradan bir koşu oyunu değil, oyunu oynamanızı tavsiye ederim :)
  • Teşekkürler hocam.Devamını bekliyoruz...

• quote:Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles
    Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunları tanıtmaya ve sizler için değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu haftada sizler için 5 yeni oyunu inceliyoruz.. 

Haftanın menüsü

Rival knights ı tuttum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.