Şimdi Ara

DH | DIGITURK | Genel Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.234
Cevap
1
Favori
90.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

Selam Temmuz ayından beri Digitürk abonesiyim, ilk 3 ay eko paket üyesiydim, daha sonra telefonla aradılar ve kullanmakta olduğum eko paket e 5 kanal daha ekleyip standart paket şeklinde bir paket oluşturduklarını bunu isteyip istemediğimi sordular, bende kabul ettim. Ayda 4 Ytl fatura ediliyor.

Şimdi sorunuma geleyim receiver im DCR-OPTV 3900 ilk kurulduğunda hiç bir sorunum yoktu ancak ne zaman yağmurlar başladı sorunlarımda başladı maalesef, en hafif bir yağmurda bile tüm kanallarda sinyal alışında zayıflama var uyarısıyla birlikte yayın kesiliyor. Bunun sebebi nedir? Sizlerdede bu şekilde bir sorun varmı? Bilgi verirseniz çok sevinirim...

havayla pek alaksı olmayabilir.çanağın dönmüş olma ihtimali varmı.
  • Da®ksiDe©, çanağın dönme ihtimali olabilir recep41'in dediği gibi. Havayla alakası sadece bunun yağmurda olmuş olma ihtimali var. Ayrıca diğer ekipmanları da kontrol et, özellikle kablolar ve bağlantılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanpac -- 8 Kasım 2006; 13:03:51 >
  • sayın arkadaşlar bende de şöyle bir gariplik var:
    digitürkde akşam saat 5 e kadar bazı kanallar kayboluyor,akşam tekrar kurulum yaptırıyorum sorun yok???
    sebep 60 lık çanak olabilir mi?
    yoksa uydunun yönüyle ilgili mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

sayın arkadaşlar bende de şöyle bir gariplik var:
    digitürkde akşam saat 5 e kadar bazı kanallar kayboluyor,akşam tekrar kurulum yaptırıyorum sorun yok???
    sebep 60 lık çanak olabilir mi?
    yoksa uydunun yönüyle ilgili mi?

uydunun yönüyle ilgili.bi ara aynı sorun bende vardı.çanağın yönünü düzelttirdim.bir daha öleşey olmadı.sen istersen bi çanak antene bi baktır.
  • Çanağın dönmüş olma ihtimaline karşı çanağın yanına kadar giderek elle ve gözle dikkatli bi şekilde kontrol ettim ancak oldukça sağlam görünüyor, yani oldukça kuvvetlice itmeme, yerinden oynatmaya çalışmama rağmen çanak esnemiyor bile, son 1 haftadır İzmir de yağmur yağmıyor dolayısıyla sorunsuz bi şekilde izliyorum ama dediğim gibi ne varsa yağmurda var, yağmur yağdınğında oluyo bu hep, aklıma acaba kablolarda benim gözle göremediğim ufak delik, yırtık vs. mi var onun için mi oluyor gibi sorular geliyor ama, umarım komik sorular değildir.

Bi de şöle bi durum var ki, yağmurlar hep maç günlerine denk geliyo, bu da bi sorun tabi...
  • arkadaşlar digitürk kumandamın ses açıp kapatma düğmesi çalışmıor açıp kapatma okları aşağı yukarı çıkıyor ama işlevini yapmıyor ne yapmam gerek tv tuşuna basıp öyle sesi ayarlayabiliyorum buda baya karıştırıyor kafayı
  • tv uyumsuzsa digiturk kumandasının ses açma kapama tuşları çalışmaz..
  • 1 hafta önceye kadar çalışıyordu 3 aydır kulannıyordum
  • Sony KDL 32V2000 Digiturk kodunu bilen var mı? Bir de kodu nasıl giriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptancortis

arkadaşlar digitürk kumandamın ses açıp kapatma düğmesi çalışmıor açıp kapatma okları aşağı yukarı çıkıyor ama işlevini yapmıyor ne yapmam gerek tv tuşuna basıp öyle sesi ayarlayabiliyorum buda baya karıştırıyor kafayı

benim digiturk kumandamın da ses tuşları çalışmıyor birde mute tuşu açıp kapatma okları aşağı yukarı çıkıyor ama işlevini yapmıyor daha yakın zamana kadar çalışıyordu ama son zamanda tv den açıp kapıyorum digikutu vestel marka sanırım cihazda sorun var
  • bu trace ne dandik kanal ya...
  • o bir kanal değil gereksiz birşey yav...
  • arkadaşlar digitürkte hem türkçe müzik kanalları hemde radyo kanalları çok az bir tek kral ve powertürkle olacak gibi değil ki kralı ne kadar müzik kanalı sayarsanız tabii uyduya göre yok denecek kadar az. daha genişletecekleri yere hep berbat ediyolar
  • altlara düşmüş bizim topic...
  • yok mu sorunu olan???
  • topic uçmuş...
  • Az önce Dijiturk müsteri hizmetlerinden aradılar tüm kanalları 1 hafta boyunca bedava izlemek isteyip istemediğimi sordular tanıtım amaçlı bende kabul ettim ama içime kurt düştü bunlar bana bunları izletip sonrada ücretini istemezler değilmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@neer

Az önce Dijiturk müsteri hizmetlerinden aradılar tüm kanalları 1 hafta boyunca bedava izlemek isteyip istemediğimi sordular tanıtım amaçlı bende kabul ettim ama içime kurt düştü bunlar bana bunları izletip sonrada ücretini istemezler değilmi ?

iii canaer abi yandın sen.bak bizim burdada ayakkabı boyacıları öle yapıyolar abi bedavaya boyayacağım diyolar sonra 5 lira istiyolar.vermessen bütün romenlerin hışmına uğruyorsun.

yok be zaten telefon kayıtları kaydediliyo.bişey oolmaz.digitürkten zarar gelmez.

• senin özelliğin ne ben de isterim
    quote:

Az önce Dijiturk müsteri hizmetlerinden aradılar tüm kanalları 1 hafta boyunca bedava izlemek isteyip istemediğimi sordular tanıtım amaçlı bende kabul ettim ama içime kurt düştü bunlar bana bunları izletip sonrada ücretini istemezler değilmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

iii canaer abi yandın sen.bak bizim burdada ayakkabı boyacıları öle yapıyolar abi bedavaya boyayacağım diyolar sonra 5 lira istiyolar.vermessen bütün romenlerin hışmına uğruyorsun.

yok be zaten telefon kayıtları kaydediliyo.bişey oolmaz.digitürkten zarar gelmez.

Bilgilendirdiğin için sağol

Sen bilirsin bu hani zımbırtı kanallar var nasıl onlar güzelmi seyretmeye değermi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.