Şimdi Ara

DH | DIGITURK | Genel Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.234
Cevap
1
Favori
90.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler Uğur. Şimdilik kendiliğinden düzeldi. Sanırım yazılım güncellemesi falan yaptı. Bir de köy yeri arada voltaj gidip geliyor, ondan da olmuş olabilir.
  • Teşekkür ederim ank_hermes2004 Yarın buradaki dt bayisine kuruluma gelirken (sanırım eski receiverlar daha iyiymiş) diğer kutulardan getirmesini söyleyeceğim. İnsallah kabul ederler.
  • Ya arkadaşlar benim anlamadığım şu: o kadar para verip digitürk'e geçiyoruz ve yayın kalitesi d-smart ya da diğer uydulardan kötü mü yani ???
    Ben ilk defa digitürk'e geçmeyi düşünüyorum, eko-spor paketini kullanarak lige erken gel kampanyası ile; ama görüntü kalitesinin kötülüğü çok tedirgin ediyor...
    Hatta LCD tv'deki kalitesi tüplü televizyondan daha kötü diyorlar, yağmur yağınca görüntü gidiyor diyorlar, bunlar çok saçma şeyler, kullanan kişilerden cevap bekliyorum, sırf bu sezon maçları izlemek için eziyet çekmek istemiyorum paramla ???
    Önerileriniz nelerdir?
  • Selamlar;

Vestel OPTV 3900 receiver ı LCD tv ye bağlarken kaliteli görüntü almak için ne tip bir bağlantı kullanıyorsunuz.?

Sanırsam scart harici bir seçeneğimiz yok.Bazı uydu alıcılarda scart ayar menüsü olduğundan bahsediliyor, optv 3900 de böyle bir şey var mı acaba?

Yardımcı olursanız evinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucarikarga -- 29 Haziran 2009; 12:10:20 >
  • arkadaşlar selam.

ailecek lig tv pakati + lig tv aldım. kurulum bedeli olarak da 85 tl yi gelen adamlara verdim.

yalnız ilk defa uydu kullanacağım için bilmediğim şeyler var;

decoder'i stand by konumuna aldıktan sonra, fişten gerekiyor mu ? yoksa açık kalsa da olur mu ?

teşekkürler,
  • Fişi çekme arkadaşım bırak standby da kalsın böylece cihaz güncellemeleri otomatik olarak yapar..
  • bende lige erkengel kampanyası aldım..
    bende ilk uydu ve digiturk sahibi oldum
    bu iişin sırlar ve tüyoları varsa benide bilgilendirin.
    teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: doyidoyi

Ya arkadaşlar benim anlamadığım şu: o kadar para verip digitürk'e geçiyoruz ve yayın kalitesi d-smart ya da diğer uydulardan kötü mü yani ???
    Ben ilk defa digitürk'e geçmeyi düşünüyorum, eko-spor paketini kullanarak lige erken gel kampanyası ile; ama görüntü kalitesinin kötülüğü çok tedirgin ediyor...
    Hatta LCD tv'deki kalitesi tüplü televizyondan daha kötü diyorlar, yağmur yağınca görüntü gidiyor diyorlar, bunlar çok saçma şeyler, kullanan kişilerden cevap bekliyorum, sırf bu sezon maçları izlemek için eziyet çekmek istemiyorum paramla ???
    Önerileriniz nelerdir?

Lig Tv ve Digiturkun kendine ait diğer kanallarında kalite sorunu yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: ank_hermes2004

işportada digitürk uyumlu kumandayı 5 liraya satıyorlar.

Ben de digiturk için üretilen vestelin dandik kutusu var. Kumanda bir ara kayboldu.İşportadan 7.5 liraya aldım. Sonra eski kumanda tekrar ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunoda -- 9 Temmuz 2009; 12:50:01 >
  • merhabalar. digiturk giris paketi ile digiturt izlemeye basladik. ilk ay butun kanallar izlenebiliyordu ama artik suresi doldugundan dolayi izlenmiyor. ben simdi 2 sene boyunca ayda 9,90 odeyecegim. bununla beraber movie maxleri ve ligtv de izlemek istiyorum. sinema paketi satin alsam, 43.90 lik fiyata benim 9.90 da eklenecek mi? ayrica lig tv ye erken gel kampanyasina da girersem aylik ne kadar oderim, sinema paketiyle birlikte?
  • digiturku alalı 1 hafta olmadı, turksat kanalları çalışmasına rağmen, digiturk kanalları çalışmıyor ( ligt tv vs. )

adamlar teknik servise yönlendirdiler; bu adamlara 20 filan da ödicekmiyiz bakalım :S

ayrıca bazen kanallarda takılma oluyor, kumanda vs. çalışmıyor, fişi çekip açılınca kanallar ve kumanda tekrardan aktif hale geliyor. bu normal midir ?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 9 Temmuz 2009; 18:22:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinaski

merhabalar. digiturk giris paketi ile digiturt izlemeye basladik. ilk ay butun kanallar izlenebiliyordu ama artik suresi doldugundan dolayi izlenmiyor. ben simdi 2 sene boyunca ayda 9,90 odeyecegim. bununla beraber movie maxleri ve ligtv de izlemek istiyorum. sinema paketi satin alsam, 43.90 lik fiyata benim 9.90 da eklenecek mi? ayrica lig tv ye erken gel kampanyasina da girersem aylik ne kadar oderim, sinema paketiyle birlikte?

aslında bu sorularınız için sanırım digitürk çağrı merkezini arayarak daha net bilgiler edinebilirsiniz

ben de sizin gibi giriş paketi kullanıyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda şu an lige erken gel kampanyası haricinde herhangi bir kampanya bulunmadığı, fakat ligin başlangıcına doğru ararsam eğer çeşitli kampanyalar olabileceği cevabını aldım....

şu an beklemek lazım, diğer arkadaşların da bahsettiği gibi güzel kampanyalar olacaktır....

• quote:

Orjinalden alıntı: whitedamn

digiturku alalı 1 hafta olmadı, turksat kanalları çalışmasına rağmen, digiturk kanalları çalışmıyor ( ligt tv vs. )

adamlar teknik servise yönlendirdiler; bu adamlara 20 filan da ödicekmiyiz bakalım :S

ayrıca bazen kanallarda takılma oluyor, kumanda vs. çalışmıyor, fişi çekip açılınca kanallar ve kumanda tekrardan aktif hale geliyor. bu normal midir ?

teşekkürler

bende 1 hafta oldu taktıralı ama tık demedi şimdiye kadar
    allah nazardan saklasın....
  • ilk 1 ay içerisinde geliş ücreti almıyorlamış. :)

neredeyse hergün tv kitleniyor; kumanda çalışmıyor. fişi çıkarıp açıyoruz düzeliyor. geldikleri zaman decoder'i değiştireceklerini umuyorum.

hevesim kırıldı, valla. takıcam kabloluyu en sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 9 Temmuz 2009; 20:28:13 >
  • quote:

ilk 1 ay içerisinde geliş ücreti almıyorlamış. :)

neredeyse hergün tv kitleniyor; kumanda çalışmıyor. fişi çıkarıp açıyoruz düzeliyor. geldikleri zaman decoder'i değiştireceklerini umuyorum.

hevesim kırıldı, valla. takıcam kabloluyu en sonunda

bisorun oldugu belli bence düş üstüne iyice baktır yarın maçlar başlayınca kafan agrımasın...
    olmazsa aç digiturk müşteri hizmetlerine telefon şikayetde bulun
    yada başka servisle bi görüş derim
    kolay gelsin...
  • DİJİTÜRK KULLANICISIYIM.SÜREKLİ OLARAK DONMALAR BAŞLADI.İK DAKİKADA BİR DONMAKTA İDİ. ÜMRANİYE DEKİ UTES ADLI SERVİSE TELEFON ETTİM.GELDİLER.YAPTIKLARI İNCELEME SONRASINDA MERKEZİ SİSTEMDEKİ CANAK YETERSİZ.LBN ESKİ KABLOLAR ESKİ DENDİ. HEPSİNİN YENİLENMESİ GEREKTİĞİ SÖYLENDİ..VE BENDEN BUNUN İÇİN 150TL İSTENDİ..BEN KABUL ETMEDİM.MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM...AMA ARARKENDE GÖRÜŞMEYİ BENDE AYRICA KENDİM KAYDETTİM.VE ŞUNU SÖYLEDİM.SİZ BANA YAYINI TV ME KADAR VERMEKLE YÜKÜMLÜSÜNÜZ DEDİM...150TL Yİ ÖDEMEM DEDİM..KARŞI ÇIKTILAR ..BENDE EVE NOTER GETİRİP YAYINI ALAMADIĞIMI TESPİT ETTİRDİM..SONRADA KONU İLE İLGİLİ İKİNCİ BELGEM OLSUN DİYE DE E-MAİL GÖNDERDİM...İŞTE O ZAMAN MERKEZ ÜMRANİYE SERVİSİNİ ARAMIŞ BİR GÜN SONRA ÜMRNİYE SERVİSİ -UTES DEN YENİ BİR ELEMAN GELDİ HİM ANTENE VE KABLOLARA BAKMADAN MAKİNAYI DEĞİŞTİRDİ..VE YAYINLARIM NORMALE DÖNDÜ..DEMEKKİ SORUN MAKİNADA İMİŞ.ŞU ANDA YAYINLARI GAYET İYİ OLARAK ALIYORUM...
    ŞİMDİ SORUYORUM...BEN MERKEZİ SİSTEM MADEM ESKİ O ZAMAN YENİLEYİN DİYE 150TL Yİ VERSEYDİM...KANDIRILMAIŞ VE DOLANDIRILMIŞ OLACAKTIM....
    ŞİMDİ KOSKOCA DİJİTÜRK SERVİSİ BENİ KANDIRMAYA ÇALIŞTI..VE BEDAVA PARA ALMAYA KALKTI...AYRICADA TELEFONDA MÜŞTERİSİNİ POTANSİYEL SUÇLU GİBİ GÖRMEKTEDİRLER..BEN DEVLET MEMURUYUM..150TL İÇİN ADIMI VE KARİYERİMİ ZEDELEMEM AMA DİJİTÜRK HERKEZİ ÜÇ KAĞITCI GÖRÜYOR VE MÜŞTERİLERİNİ LAF KALABALIĞIYLA BOĞMAYA ÇAIŞIYOR.DİKKATLİ OLUN KENDİNİZİ KANDIRTMAYIN...VE EN ÖNEMLİSİ ONLAR KAYDEDİYOR....SİZDE KONUŞMALARINIZI MUTLAKA KAYDEDİN HAKKINIZ ARAMAK İÇİN 150TL KAZANMAK İÇİN YETKİLİ SERVİSİN ÇEVİRDİĞİ DOLAP VE PARA SIZDIRMA GİRİŞİMLERİNİ BOŞA ÇIKARTIN...DUA EDİYORUM Kİ..LİĞ TV Yİ BAŞKA BİR PLATFORM ALSINDA BUNLARDAN BİR AN ÖNCE KURTULALIM....SERVİSE DİKKAT ET AMACLARI PARA SIZDIRMAK

• Turksat üzerinden Digiturk kullanan Kullanıcılar acaba yerel kanallarda ki maçları - NTV Spor, Kanal Ai Star Tv CL Maçları - şifresiz olarak izleyebiliyorlar mı ? Yoksa şifre konuluyor mu ?

Şifre konuluyor ise, bu şifreyi açmanın herhangi bir cezai hükümlülüğü var mıdır ?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 12 Temmuz 2009; 15:27:39 >
  • bi digiturk bayiside benim numaramı bulmuş paso mesaj çekiyo ya, geçen seneden beri. 1 yılı geçti digiturk üyeliğim olalı ama hala bahadır elektronik bilmem ne, digiturkte şu kampanya var araın bağlayalım diyolar. Zaten bağlı olan şeyi nasıl bağlıcaklarsa
  • quote:

Turksat üzerinden Digiturk kullanan Kullanıcılar acaba yerel kanallarda ki maçları - NTV Spor, Kanal Ai Star Tv CL Maçları - şifresiz olarak izleyebiliyorlar mı ? Yoksa şifre konuluyor mu ?

Şifre konuluyor ise, bu şifreyi açmanın herhangi bir cezai hükümlülüğü var mıdır ?

Teşekkürler

şifresiz izleniyor sanırım
  • Türksat üzerinden Digitürk'ün kendi cihazı ile LigTV izliyorum. Ancak dediğiniz kanallar şifreye girince izleyemiyorum. Çünkü bu dandik cihazlara key giremiyorsun. Eğer Eutelsat üzerinden yayın alırsanız sıkıntı olmaz, Digitürk şifreyi çözdükten sonra yayını veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.