Şimdi Ara

DH | DIGITURK | Genel Konu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.234
Cevap
1
Favori
90.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dogantural

arakdaslar bende 2 hafta once digiturk aldım 9.90 lıktan yanlız 2 haftadır bi doğru duzfgun izleyemedim surekli e 48 sinyal yok daha sonrada e52 sinyal arıyor diyo surekli arıyorum digiturku sinyal gondercez felan diolar ama bi sure sonra tekrar aynı sekle donuo ve yine aynı seyi yazıo... teknik servis kutuyu deiştirdi ama deişen bişe yok ne yapmam gerekio bilen varmı

çanak tam olarak ayarlanmamış olabilir. ben ve birçok tanıdığımda sinyal seviyesi gayet yüksek..
  • Arkadaslar sunu sormak istiyorum: simdi bende 9.90 lık kutulardan var, ona lig tv yi actırsam sonra yurtdısına kutuyu kumandayı alıp cıksam eutelsatın cektıgı herhangı bı yerden (ortadogu, kafkasya vs) yurtdısından direk baglasam aynen Turkiyedeki gibi izleyebilir miyim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey -- 6 Ocak 2009; 23:56:26 >
  • Arkadaşım bence bunu bilen birini bulman az.
    tavsiyem Digitürk Müşteri hizmetlerini araman.
  • Ya aslında ornegin ha Karstan canaga baglamisim ha Gurcistandan baglamisim bi farkı yok gibi geliyo bana, ama bilemiyıruz iste...
  • düz mantık.Haklısınız.
    DT MH ye sorarsanız illegal olacağından hayır derler.
    quote:

Orjinalden alıntı: Jeffrey

Ya aslında ornegin ha Karstan canaga baglamisim ha Gurcistandan baglamisim bi farkı yok gibi geliyo bana, ama bilemiyıruz iste...
  • quote:

Arkadaslar sunu sormak istiyorum: simdi bende 9.90 lık kutulardan var, ona lig tv yi actırsam sonra yurtdısına kutuyu kumandayı alıp cıksam eutelsatın cektıgı herhangı bı yerden (ortadogu, kafkasya vs) yurtdısından direk baglasam aynen Turkiyedeki gibi izleyebilir miyim???

zaten uzun senelerdir özellikle rusyada bulunan türkler bu şekilde digiturk yayınlarını izliyorlar...
    ben de uzun seneler rusyada bulunduğum için biliyorum ki orada yaşayan türklerin %80'inin evinde digiturk var ve sizin bahsettiğiniz gibi burada açtırıp daha sonra götürüyorlar...
    tabi faturalar türkiyeden düzenli ödeniyor

• gold kart ne oluyor bilen var mı?
    http://www.digiturk.com.tr/kampanyalar/yuzde50gold.aspx
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavizaman

gold kart ne oluyor bilen var mı?

arkadaslar 26 ocak'a kadar yilbasi kampanyasi ekospor paketi 39.9...
  • ben bu dt 9002 denen iğrenç cihazdan kurtulmak istiyorum. buna takılan ankesörlü telefon kartı gibi bişey var. bu kartı başka recieverda nasıl kullanabilirim?
  • quote:

Ya aslında ornegin ha Karstan canaga baglamisim ha Gurcistandan baglamisim bi farkı yok gibi geliyo bana, ama bilemiyıruz iste...

Hocam yeterki sinya alın dünyanın hertarafından izlersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: evcimen

quote:

Orjinalden alıntı: mavizaman

gold kart ne oluyor bilen var mı?

arkadaslar 26 ocak'a kadar yilbasi kampanyasi ekospor paketi 39.9...

hocam arayın kapatıyoruz deyin 33 lira teklif ediolar bi senelik
  • benim yayında kesilmeler oluyor (sinyal azlığı gibi)
    sizde böyle birşey var mı?
  • Salon kanallarından 2 maç hediyemizdir 30ocak-30 mart arası 2 maç bedava izleyebilirsiniz seklinde bir sms geldi digiturkten var mı başka gelen.Nasıl alabilirim bu maçları bilen var mı digiweb de almaya calısıyorum ama ücret gösteriyor
  • Anlamadığım bu sms ile gelen hediyeler neden bana hiç gelmez!
  • bana da gelmiyor sevgili elendil 6.5 senelik üyeyim bende
    quote:

Orjinalden alıntı: Elendil

Anlamadığım bu sms ile gelen hediyeler neden bana hiç gelmez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasif@ -- 4 Şubat 2009; 22:07:51 >
  • Bu forumu tesadüfen buldum. Şubat'ta hiç mesaj yazılmamış, bari canlandırayım dedim. Bu aralar Digi HD üyeliği düşünüyorum. Şu anda üye olduğum paket 77.80TL, üstüne aylık HD kirası 25.90TL, bir de odaya 2. üyelik 9.90TL. 113.90TL/ay vermeye değer mi düşününüyorum. HD üyeliği olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasif@

Bu forumu tesadüfen buldum. Şubat'ta hiç mesaj yazılmamış, bari canlandırayım dedim. Bu aralar Digi HD üyeliği düşünüyorum. Şu anda üye olduğum paket 77.80TL, üstüne aylık HD kirası 25.90TL, bir de odaya 2. üyelik 9.90TL. 113.90TL/ay vermeye değer mi düşününüyorum. HD üyeliği olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

soyle soliim...
    bende 39.9 ekospor uyesiym...ustune 15 ytl verip spor paketine gecebiliyorum...kira da 25.9...80.8 ytl'ye tum hd kanallar...

sole soliim goruntu gercekten iyi...spormax, eurosport ve ligtv hd kanallari super...
  • Hoşgeldin kasif:)
    DT Plus topiği burasıhttp://forum.donanimhaber.com/m_19322935/mpage_47//tm.htm#29554244
    Hangi pakete üyesin. Bilemiyorum ama PVR özelliği için bile değer.
    Ama yok senin için PVR önemli değil ise linki tıkla orası Hem DT+ topiği hemde örnekli mesajım var.
    quote:

Orjinalden alıntı: kasif@

Bu forumu tesadüfen buldum. Şubat'ta hiç mesaj yazılmamış, bari canlandırayım dedim. Bu aralar Digi HD üyeliği düşünüyorum. Şu anda üye olduğum paket 77.80TL, üstüne aylık HD kirası 25.90TL, bir de odaya 2. üyelik 9.90TL. 113.90TL/ay vermeye değer mi düşününüyorum. HD üyeliği olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 5 Şubat 2009; 19:28:21 >

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 8 Şubat 2009; 12:01:46 >
  • Eutelsat uzerinden Digiturk izliyorum. Kanal kurulumu yaptigimda bircok kanal cikmiyor. Mesela 77 No'lu kanalda Lig TV cikmiyor ki Eko Spor Paket uyesiyim. NTV, CNBC-e, NTV Spor gibi bir cok kanal da cikmiyor. Sinyal seviyesi 50'nin biraz uzerinde. Sizce sorun nedir ? Dusuk sinyal seviyesi olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.