Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bisi sorucAm arkadaslar 30tlliktan baglatmak icin aradim pazartesi baglicaklarini soylediler fakat tvimxe bugun bi problem cikti, servise vermem gerek yada degistirmem. Evde tv olmazsa yine de hd uyduyu verirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim apartmanda da yokmuş :(
  • kboyvat K kullanıcısına yanıt
    Kardes, evin icindeki splitter baglantisini bi kontrol et istiyorsan. Cikar kablolari temizle ve tekrardan iyice tak. Ayrica modem ayarlarindan bant genisligini 400 Hz den 200'e al. Ve wireless kanalini 1 yap.

• Öneri için teşekkürler. Ancak modemin wireless'ı o kadar kötü ki kapatıp kabloyla önce Airport Extreme'e oradan da DD WRT'li E4200'e kablosuz aktarıp dağıtıyorum. Splitter konusuna bir bakayım evet olabilir çok teşekkürler tekrar. Aklıma gelmişken adamların o 126'da çıkan çalışanları cidden laftan anlamıyor. Arkadaşlar tutturmuş wirelesstandır kablolu bağlayın yok kanal değiştirin bir de favori suçluları DNSler var. Hep aynı şeyler cidden sinir bozucu bir hal alıyor bir noktadan sonra.
  • merhabalar uydunet kullanmıştım daha önce sürekli kopmalar yaşanıyordu hala aynı mı acaba?
  • beyler sizce 1 yıl taahhüt verip modem parası mı vermeliyim yoksa 2 yıllık taahhüt verip modemi ücretsiz mi alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

beyler sizce 1 yıl taahhüt verip modem parası mı vermeliyim yoksa 2 yıllık taahhüt verip modemi ücretsiz mi alayım.

hocam kampanya detaylarınıda yazsaydınız dediğiniz 1 yıllık taahütün ona göre daha iyi yardımcı olunabilirdi.teledünya kullanacaksanız o 1 yıllıkta hd kutu bağlantı ücreti vs varmı?bu 29tl likte ekstra bir ücret yok çünkü, kurulum,hd kutu,modem vs ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

beyler sizce 1 yıl taahhüt verip modem parası mı vermeliyim yoksa 2 yıllık taahhüt verip modemi ücretsiz mi alayım.

12 aylık verirseniz aylık sadece 7 lira indirim alırsınız, 24 aylık kampanyaların indirimi daha bol. Yakın zamanda taşınma vb. durumunuz yoksa, kullanan komşularınıza sorup kalite hakkında bilgi alın. Eğer oturduğunuz yerde sorun yoksa rahatlıkla taahhüt verebilirsiniz.

• arkadaşlar herkese selamlar,
    ben gebzedeki yeni evime bu ayın 12 sinde 24 ay taahhütlü olarak 29tl/ay 10 mbps ve 25 gb olanından bağlattım.
    şimdilik hiçbir sorun yok. gayet güzel işliyor herşey.
    internet hızlı, teledünya pırıl pırıl. (modem ve hd box ücretsiz)
    bu fiyata bu kadar şey sunmaları gerçekten çok iyi.
  • Geçen ay ttnet'i iptal edip hali hazırda kablo tv+teledünya servisini kullandığım uydunet'e geçmiştim toplamda bütün indirimlere rağmen internet+kablo tv'ye 66,5 TL fatura ödüyordum şimdi ise herşey dahil 29 TL ödüyorum. Kota'yı aşmadan önce 10 mbit hızın tamamını kullanıyordum şimdi ise kota'yı aşmış olmama rağmen resimlerde de göreceğiniz gibi 600-700 kb hızında torrent indirirken aynı zamanda 360p hızında video seyredebiliyorum uydunet'in tek eksisi verdikleri kablosuz modem o da eğer ethernet ile bağlanıyor yada modem'e yakınsanız hiçbir şekilde sorun çıkartmıyor.

Resimler :

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL
     Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 16 Eylül 2014; 17:42:31 >

• Diğer kullanan arkadaşlarda bir test yaparsa sevinirim ttnet'ten sonra ilaç gibi geldi ama şöyle bir durum var torrent dışında böyle bir hız alamıyorum normal indirmelerde ttnet'te olduğu gibi 350-400 kb hız alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 16 Eylül 2014; 17:54:26 >
  • tam da bu hafta dsmart taahhüdüm bitiyordu, bugün geçiş için başvurdum. taahhüt süresince ev sahibi sorun çıkarmazsa oldukça karlı olacak
  • Arkadaşlar 29'luk paketten bağlatmayı düşünüyorum haziran 2015 sonuna kadar kullanacağım haziranda yeni taşınacağım evde de teledünya altyapısı mevcut bu hizmeti o adrese nakil ettirebilir miyim?
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Evet

• Ben de bu kampanyanın 29 TL olan en düşük paketine başvuru yaptım. Çarşamba kuruluma gelecekler. O zaman göreceğiz bakalım iyi mi ettik kötü mü diye!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende abone oldum.
    Gayet güzel memnunum şimdilik..

• Atasehire tasindim ancak turksat kutusu yok
    Basvursak baglarlar mi?

• arkadaşlar 15 gündür 29 tl lik tarifeyi kullanıyorum.
    1 mb/s download hızı var.
    hiç düşünmeden alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Eylül sonu TTNET 8mbit kurtulacağım inşallah.
    Hangi Kablonet tarifesini öneriyorsunuz?
  • Dikkat Dikkat Türksat Kablo'da taahhüt vermek isteyenlere acayip sıcak bir kampanya var. 10 Mbps 19 TL ye kadar düşüyor. Kampanya konusunun linki:http://forum.donanimhaber.com/m_97607849/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.