Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nohackmove

EkoSınırsız Alacaklara duyurulur;
    Taahhüt dolayısı ile sonradan internet tarifenizi değiştiremiyorsunuz.
    1 yıl önce 20mbit ekosınırsız paket+Teledünya+Kablo TV paketi aldım 49TL fiyatı vardı 2 yıl taahhüt verdiler.alırken daha sonra teledünya yada internet arttırımı gerekirse yükseltme yapabilirsiniz dediler.
    Şimdi ise sadece teledünya paketi alabilirsiniz internet tarifesini taahhüt bitene kadar değiştiremezsiniz diyorlar.
    Şikayet kaydı açtım birde hakem heyetine başvurdum.
    Hizmet iyi hoşta sonradan yan çiziyorlar.
    geleceği düşünerek paket seçin derim.
    50gb AKN yetmiyor evde 3 bilgisayar kullanıcısı olunca haliyle kota arttıracak farklı bir paket alacaktım uğraşıyorum şimdi. TTNET ten beter çıktılar. MT. sallamıyor pek.

Kampanya ayrıntılarında şöyle yazıyor
    • Müşteriler abone olduğu 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) 10 Mbps’ye kadar 25 GB tarifesinden daha düşük bedelli bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Abonenin ileri yönlü hız değişikliği yapması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pikachu

Ben kayıt olduktan 2 gün sonra gelip eve kablo döşediler. Teledünya HD uydu alıcısını verdiler. Kablonet için de ikiye ayırarak farklı bir odaya kablo çektiler. İstediğiniz şekilde kabloyu çektirebiliyorsunuz. Bizim sitedeki apartmanda 8 daire var. 5 daire kablonet kullanıyormuş. Bu eve yeni taşındım, o açıdan şanslıymışım. Şimdi ne telefon faturası var ne bir şey. Arka odada tv'de olmuş oldu, salonda zaten uydu var. Kafam çok rahat.

Modem oldukça sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İnternet hızı pek önemli değil, ne yapacağım çok hızlı olsa ne yazar. Gayet tıkır tıkır sayfaları açıyor, iş görüyor.

İlk ay sinema kanalları da ücretsiz. Kafama göre istediğim filmi izliyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim, bu rakama kaçmaz gerçekten. Ttnet alacağınızda telefona vereceğiniz sabit ücret bile nerdeyse bu kadar. Kime söylesem çok şaşırıyor, herkes internetini iptal etmeye çalışıyor.

diger odalara kablo cekerken ucret aldilarmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eagle_man E kullanıcısına yanıt
    Hayır, hiçbir ek ücret istemediler. Ayrıca duvarlara kroşe çaktılar, kabloyu en arka odaya çok güzel bir şekilde götürdüler. Çok ilgili arkadaşlardı, aşırı memnun kaldım. Yer: Bursa Kükürtlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pikachu

Hayır, hiçbir ek ücret istemediler. Ayrıca duvarlara kroşe çaktılar, kabloyu en arka odaya çok güzel bir şekilde götürdüler. Çok ilgili arkadaşlardı, aşırı memnun kaldım. Yer: Bursa Kükürtlü

ben izmirdeyim, diger odaya hat cekmek icin 40tl para aldilar,

• baysafran kullanıcısına yanıt
    taahhüt süresince mi bu kısıtlama sadece yoksa taahhüt bitse bile mi geriye dönük hız değişikliği yapılamıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

taahhüt süresince mi bu kısıtlama sadece yoksa taahhüt bitse bile mi geriye dönük hız değişikliği yapılamıyor?

Taahhüt süresince yapılamıyor
  • beyler aynı eve eşimin tc kimliğiyle kampanya başvurusu yapsam nolur
    şartlarda katılamaz diyor ama deneyen varmıö tckimliği farklı girdiğimde başvuruyu alıyor

sonradan farkedip iptalmi ediyorlarödeneyen oldumu
    aynı eve 2 teledunya lmak ıstıyorum delimidir nedir bunlar ya
  • Sitesinden bakamıyorum!

Kablo tv ve uydunet ;

Altıntepe/ Maltepe/ İstanbul' da var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

EkoSınırsız Alacaklara duyurulur;
    Taahhüt dolayısı ile sonradan internet tarifenizi değiştiremiyorsunuz.
    1 yıl önce 20mbit ekosınırsız paket+Teledünya+Kablo TV paketi aldım 49TL fiyatı vardı 2 yıl taahhüt verdiler.alırken daha sonra teledünya yada internet arttırımı gerekirse yükseltme yapabilirsiniz dediler.
    Şimdi ise sadece teledünya paketi alabilirsiniz internet tarifesini taahhüt bitene kadar değiştiremezsiniz diyorlar.
    Şikayet kaydı açtım birde hakem heyetine başvurdum.
    Hizmet iyi hoşta sonradan yan çiziyorlar.
    geleceği düşünerek paket seçin derim.
    50gb AKN yetmiyor evde 3 bilgisayar kullanıcısı olunca haliyle kota arttıracak farklı bir paket alacaktım uğraşıyorum şimdi. TTNET ten beter çıktılar. MT. sallamıyor pek.

Kampanya ayrıntılarında şöyle yazıyor
    • Müşteriler abone olduğu 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) 10 Mbps’ye kadar 25 GB tarifesinden daha düşük bedelli bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Abonenin ileri yönlü hız değişikliği yapması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir.

teşekkür ederim bana da aynısı denmişti. ancak evrak işlerini peder imzaladı. ben şehir dışındaydım ben yokken kurmuşlar.
    2-3m uzun bırakın demiştim modem kablosunu onuda yapmamışlar. o yüzden evin bi köşesinde modem AP almak zorunda kaldım.

tekrar arayacağım MT. yi ve bu maddeyi hatırlatıcam. olmadı hakem heyeti ile çzerim diye düşünüyorum kesin olarak.
    birer kopya sözleşmeleri direk hakem heyetine vermiştim. kendim detaylı okumadım.

telefonda aynen bu maddeyi söylemişlerdi belki şuanki mt ler bilmiyordurda ondan işimiz zora düşüyordur.

• Merhaba. Şuan Superonline 8mbite kadar aylık 59TL ödüyorum. 11. ayda taahüt bitecek. Uydunete geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? Telefona 22 superonine 59 odemek cok zor oluyor acıkcası.

son olarak mahallemde var ancak bina ve daire secemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coming -- 4 Eylül 2014; 20:07:57 >
  • Ttnet tahahhüdüm bitti iptal başvurumu yaptım. En güzeli hiç kullanmadığım ev telefonundan kurtuldum onuda kapattırdım boşu boşuna her ay 23 tl ödedik yıllarca.. 29 luk alt tarife bana yeter süper fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uydunetçiler kafanıza meteor düşsün 15 yılda 750 metrelik uzatmadınız kabloyu başkentte.Ne zaman sosak altyapı çalışmanız da devam ediyor.Ttnete memlekete dönüp dişi sıkmaktan başka çare yok , ne fiber ne kablo ne başka bi halt başkentin göbeğindeyiz bi de

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    6502 sayılı kanuna göre 12 aydan uzun sözleşmeyi sebep göstermeksizin iptal edebilirsiniz. bence il müdürlüğüne gidip başvurun yeni kampanyalara geçin ya da taahhütsüz kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Uydunetçiler kafanıza meteor düşsün 15 yılda 750 metrelik uzatmadınız kabloyu başkentte.Ne zaman sosak altyapı çalışmanız da devam ediyor.Ttnete memlekete dönüp dişi sıkmaktan başka çare yok , ne fiber ne kablo ne başka bi halt başkentin göbeğindeyiz bi de

:) çankaya da çoğu semtte var aslında hocam ne taraftasın? Emek de 90 lı yıllarda kablo tv vardı bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Yeni yasaya göre cayma bedeli müşteri lehine oldu yani 12 ay tahaahüt verirsen ve 8. ayda bunu iptal edersen kalan 4 ayın cezasını ödersin 8 ayın yada komple 12 ayın değil yani arkadaşın dediği gibi komple kalkmadı.

Teşekkürler fakat söylediğiniz bana mantıklı gelmedi. Böyle bir yasa varsada yapanı tebrik etmek gerekir.
    Tam tersi olabilir belki. Yani kullandığın 8 ayın indirimlerini ödersin gibi. En iyisi detayını araştırayım.

Düzenleme
    6502 nolu yasa
    .http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm
    http://www.cioturk.com/taahhutlu-internet-cezalarina-sinirlama-geldi/

Kısaca: Bu iki bedelden hangisi daha avantajlı ise yalnızca o tutardan sorumlu olacak.

hocam ben durumu tam anlamadım. bir ornekle acıklamanız mumkun mu? yada ben bir ornek vereyim.

ben universiteyi kazanınca ailemin oldugu evdeki interneti kimse kullanmıyor. kasım ayına kaddar taahhutlu. bizimkilerde sırf bir ton ceza odememek icin taahhut suresinin bitmesini bekliyorlar. her ay 50 lira kullanılmayan internete veriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: krycg

Ttnet tahahhüdüm bitti iptal başvurumu yaptım. En güzeli hiç kullanmadığım ev telefonundan kurtuldum onuda kapattırdım boşu boşuna her ay 23 tl ödedik yıllarca.. 29 luk alt tarife bana yeter süper fiyat

TEKNO KUMBARA'DAN PUANINIZA GÖRE HEDİYENİZİ ALIP KAPATTIRMIŞSINIZDIR UMARIM (ZATEN TAAHHÜT ŞARTI YOKTU. TÜRK TELEKOMDA KALDIĞINIZ YIL KARŞILIĞI SİZE BİR PUAN VERİYORDU).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt71 -- 5 Eylül 2014; 16:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt71

quote:

Ttnet tahahhüdüm bitti iptal başvurumu yaptım. En güzeli hiç kullanmadığım ev telefonundan kurtuldum onuda kapattırdım boşu boşuna her ay 23 tl ödedik yıllarca.. 29 luk alt tarife bana yeter süper fiyat

TEKNO KUMBARA'DAN PUANINIZA GÖRE HEDİYENİZİ ALIP KAPATTIRMIŞSINIZDIR UMARIM (ZATEN TAAHHÜT ŞARTI YOKTU. TÜRK TELEKOMDA KALDIĞINIZ YIL KARŞILIĞI SİZE BİR PUAN VERİYORDU).

hocam aklıma geldi 5750 puanım vardı ama kullanmadan kapattırdım bunların işi belli olmaz üç kuruşluk hediye için bağlamaya kalkarlar vs. değmez diye düşündüm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt71

quote:

hocam aklıma geldi 5750 puanım vardı ama kullanmadan kapattırdım bunların işi belli olmaz üç kuruşluk hediye için bağlamaya kalkarlar vs. değmez diye düşündüm

Hiçbirşey olmazdı (turkcellde denendi. sinema bileti alıp peşine kapattırmıştık. zaten geçmişe dönük size puan veriyorlardı) . Aman sağlık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Yeni yasaya göre cayma bedeli müşteri lehine oldu yani 12 ay tahaahüt verirsen ve 8. ayda bunu iptal edersen kalan 4 ayın cezasını ödersin 8 ayın yada komple 12 ayın değil yani arkadaşın dediği gibi komple kalkmadı.

Teşekkürler fakat söylediğiniz bana mantıklı gelmedi. Böyle bir yasa varsada yapanı tebrik etmek gerekir.
    Tam tersi olabilir belki. Yani kullandığın 8 ayın indirimlerini ödersin gibi. En iyisi detayını araştırayım.

Düzenleme
    6502 nolu yasa
    .http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm
    http://www.cioturk.com/taahhutlu-internet-cezalarina-sinirlama-geldi/

Kısaca: Bu iki bedelden hangisi daha avantajlı ise yalnızca o tutardan sorumlu olacak.

hocam ben durumu tam anlamadım. bir ornekle acıklamanız mumkun mu? yada ben bir ornek vereyim.

ben universiteyi kazanınca ailemin oldugu evdeki interneti kimse kullanmıyor. kasım ayına kaddar taahhutlu. bizimkilerde sırf bir ton ceza odememek icin taahhut suresinin bitmesini bekliyorlar. her ay 50 lira kullanılmayan internete veriyoruz.

Aslında gayet açık. Ya kullanığın kısım için cezayı ödersin yada kalan kısım için.
    Yani 12 ay taahhüt verdin. 4. ayındasın, çıkarsan kullandığın 4 ayın cezasını ödersin.
    Gene 12 ay taahhüt verdin 9. ayındasın son 3 ay ceza ödemek senin için avantajlıysa onu ödersin.
    Gene her türlü ödüyorsun fakat eskiden 12 ay ödüyordun şimdi hangisi avantajlıysa onu ödüyorsun.

• Ben 1 sene önce 50 mbit + 200 gb akn + teledünya temel paket+ kablo tv almıştım yanında son sistem bir modem ve teledünya hd cihazını da vermişlerdi aylık 89 tl ödüyorum.Bu kadar hizmete göre ödediğim fatura 89 tl bence bedava
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.