Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sokakta uydunet yok. fax çekerek kablo döşetme şansım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Ankara, Batıkent'te varmış. Tam da Eylül'de TTNET taahhütümüz bitiyordu. Son gelen zamla 8 mbps NETLİMİTSİZ tarifesine 67 TL ödüyorduk. 1 ay sonra TTNET'e elveda diyoruz anlaşılan.

durum aynen öyle bendede :)

iptal edemiceksiniz ki

turk telekom müdürlüğüne gittiğinizde size muhtelemen

telefonu interneti her şeyi cazip bir paketi

40 liraya falan verecekler size de mantıklı gelecek haliyle

Maalesef taahhüt önümüzdeki ay bitiyor. TTNET ile devam etmeyi düşünmüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Ankara, Batıkent'te varmış. Tam da Eylül'de TTNET taahhütümüz bitiyordu. Son gelen zamla 8 mbps NETLİMİTSİZ tarifesine 67 TL ödüyorduk. 1 ay sonra TTNET'e elveda diyoruz anlaşılan.

durum aynen öyle bendede :)

iptal edemiceksiniz ki

turk telekom müdürlüğüne gittiğinizde size muhtelemen

telefonu interneti her şeyi cazip bir paketi

40 liraya falan verecekler size de mantıklı gelecek haliyle

Evet, iptal için giden babama dediğiniz gibi bir paketi 39 TL'ye önermişler bile. Ama yemezler.

• Bizim de Eylül'de bitiyor.Ailecek bir kargaşa içindeyiz.Uydu kullanıyoruz ben uydunet alalım ya da ttnet + tivibu diyorum.

Babam ise TTNET'in cazip sadece önerisini bekliyor.

Abim ise TTnet Fibere geçelim ya da Uydunet diyor.

Bu 25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 59 TL

Ekosınırsız da sınırı geçince hız ne kadar oluyor.Bizde 75 GB en fazla 5 günde dolar.
  • İstanbul içi, başvurudan sonra kaç gün içinde bağlarlar bilginiz var mı?
  • lunarstrain kullanıcısına yanıt
    20 Ağustos'ta başvurdum 22 Ağutos'ta geldiler.

• kampanya yapsa nolur ki doğru düzgün hizmet alanı yok.

anca villalar, büyük konutların olduğu yerlerde yani.

kampanya yapacaklarına hizmet alanını arttırın herkes alsın. bu kampanya varken ttnete bakan olmaz ama işte. tekel çok kötü birşey.
  • kablo net nerde varki ? hiçbir yerde çalışma yok kampanya yapsa ne olacak yapmasa ne olacak ?
  • quote:

izmir karşıyaka alaybeyde oturuyorum. 4 katlı binada sadece biz oturuyoruz binamız biraz eski ve türksat tesisatı yok ekiğlerinizin çalışma yapıp uygunsa alt yapısının hazırlanmasını rica ediyorum şeklinde dilekçe yazıp fax çektim. bugün geldiler yan binadan hat çektiler bir kaç güne kampanya içeriginden faydalanacam inşallah sıkıntı olmaz. çektikleri hat baya kalın boru gibi bir kabloydu hoiumaa gitti. telekom gibi ipliğebenzer kablo çekmediler. içimden bir his çok memnun kalacaksın diyor. hayırlısı inşallah.

kardeş aynı basvuruyu bende yaptım da. binada nasıl bir işlem yaptılar kırıp dökme oldu mu ?
  • Arka sokakta var bizim sokakta yok. Bağlarlar mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiretwien

quote:

izmir karşıyaka alaybeyde oturuyorum. 4 katlı binada sadece biz oturuyoruz binamız biraz eski ve türksat tesisatı yok ekiğlerinizin çalışma yapıp uygunsa alt yapısının hazırlanmasını rica ediyorum şeklinde dilekçe yazıp fax çektim. bugün geldiler yan binadan hat çektiler bir kaç güne kampanya içeriginden faydalanacam inşallah sıkıntı olmaz. çektikleri hat baya kalın boru gibi bir kabloydu hoiumaa gitti. telekom gibi ipliğebenzer kablo çekmediler. içimden bir his çok memnun kalacaksın diyor. hayırlısı inşallah.

kardeş aynı basvuruyu bende yaptım da. binada nasıl bir işlem yaptılar kırıp dökme oldu mu ?

Kabloları biraz kalın onu duvara monte ediyorlar çivilerle falan ahım şahım bişey değil kırma dökme olmadı

• verdikleri netmaster modem rezalet. kablosuz dağıtımı başka şekilde yapmazsanız kanser olursunuz.
  • Basvurmustum kampanyaya, bugun baglandi. Neta hd8800 ve netmaster cbw-383z4 verdiler voipli. 2 saate acilir dediler 5dkda acildi. Teledunyada tum kanallar acik. Speedtest 3mbit dl 1mbit ul hizi gosteriyor. Zamanla tarife gecisinin tamamlanip, duzelmesini umut ediyorum. Dairemde altyapi (duvardaki delik ve sallanan kablo :D) mevcuttu. Kablo cekildi odaya sadece.

Edit:Hiz 8 civarina yukseldi kurulumdan 2 saat sonra. Upload 1.5 civari. Gunluk kullanim icin yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POTENZA06 -- 28 Ağustos 2014; 14:11:00 >
  • Sonunda geçiş yaptım. Gelip kurulumu yaptılar. Kanallar müthiş. Hepsini geçtim saniyede 2,7 mb indirmek paha biçilemez :)
  • 10mb değilmiydi neden 2,7mb anlamadım ben
  • Gecen ay telekom adsl icin taahhut yapmistim iptal ediliyormuş. İptal edip buna gecmek uygun baya.

• burakoz27 B kullanıcısına yanıt
    Saniye'de 2.7 mbit yani arkadaş 25 mbit'e abone olmuş.

• Aynen öyle hocam. Yanıt için teşekkürler :)
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Biz de başvurduk ama hala açılmasını bekliyoruz şikayet kaydı bıraktık 24 saat oldu hala hareket yok.

• Gelip kurdular mı hocam? Yoksa hala bekliyor musunuz?

Kurulumu yaptıktan 5 dakika sonra bağlantım açıldı benim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.