Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müşteri hizmetleri ile görüştüm. ben sadece teledünya abonesi olduğum için bu tarifeye geçebiliyomuşum. teledünya uydunet kablo tv üçlüsüne zaten üyeyseniz bu tarifeye geçemiyomuşuz.
  • D-Smart ile olan anlaşmayı bitirip buna geçmeyi düşünüyorum. Çok makul gözüküyor
  • Ev telefonu bağlatmak gerekiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noel Babanın Oğlu kullanıcısına yanıt
    Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Hayır

Teledünyasız alamıyormuyuz acaba

24 ay çok fazla

• Noel Babanın Oğlu kullanıcısına yanıt
    32 ₺'ye 12 ay taahhütlü olanı da var ama onda da ayrıca 5 ₺ modem ücreti var yani 37 ₺'ye geliyor eğer ücretsiz modem bulma şansınız varsa daha avantajlı olur.

• Ağustos 31 de taahhütlü aboneliğm bitiyor. 25 megabit 250gb +tTeledünya üst paket =74 tl ile 10megabit sınırsız +teldünya üst paket =106 tl arasında kaldım. Downlad yyapıyorum ve iki oğlum var ve ssürekli youtube da film izliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

Ağustos 31 de taahhütlü aboneliğm bitiyor. 25 megabit 250gb +tTeledünya üst paket =74 tl ile 10megabit sınırsız +teldünya üst paket =106 tl arasında kaldım. Downlad yyapıyorum ve iki oğlum var ve ssürekli youtube da film izliyorlar.

hocam ne kadar kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 250 gb oldukça iyi bir rakam ki hızıda fazla ve daha ucuz ben olsam 74 lira olanı seçerdim ama son söz yine sizin
  • kurulum yapanlar evde tek tv yemi hat cekip bırakıyorlar diger tv lere de hat cekiyolarmı
  • quote:

Ağustos 31 de taahhütlü aboneliğm bitiyor. 25 megabit 250gb +tTeledünya üst paket =74 tl ile 10megabit sınırsız +teldünya üst paket =106 tl arasında kaldım. Downlad yyapıyorum ve iki oğlum var ve ssürekli youtube da film izliyorlar.

onlindan aylık kotalarınıza bakın ne kadar harcamışssınız ona göre tercih edin.

• uydunet bizim binada yok ama karşı sokakta var ? bizim binaya getirmek icin para isterler mi acaba ? iç kurulum dış kurulum ucreti gibi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiretwien

uydunet bizim binada yok ama karşı sokakta var ? bizim binaya getirmek icin para isterler mi acaba ? iç kurulum dış kurulum ucreti gibi ??

Dilekçe yazıp fax çekiyorsun
    10 gün içinde kurulmalı ihtimali yüksek
    Bi para isteyeceklerine ihtimal vermiyorum..Turksat müşteri hizmetlerine sorabilirsin
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    Tek tv için ücretsiz ama diğer odalar için oda başına ücret istiyorlar Hocam.
  • tello2 T kullanıcısına yanıt
    Biz yıllardır iki oda da ücretsiz izliyoruz ama son durum sizin dediğiniz gibi olabilir.

• internet için evde sabit telefon bulunmasına gerek var mı bu kampanyada acaba?
  • Yanlış anlaşılma olmasın Hocam, bahsettiğim durum hat çekilmesi olayı. İlk oda nerede olursa olsun bedava çekiyorlar kablolama işlemi yani. Diğer odalara kablo çektirmek istediğinizde para alıyorlar onu demek istedim.
  • Yok Hocam çünkü telefon hizmeti yok. Kablo tv olması lazım apartmanınızda ama yoksa olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Yok Hocam çünkü telefon hizmeti yok. Kablo tv olması lazım apartmanınızda ama yoksa olmaz.

apartmanda kablo tv var. ben internet paketi için sabit telefon istiyorlarmı diye soruyorum.
    sabit telefon yok evde, almayıda düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

hocam ne kadar kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 250 gb oldukça iyi bir rakam ki hızıda fazla ve daha ucuz ben olsam 74 lira olanı seçerdim ama son söz yine sizin

74 tl lik tarife daha makul gibi. Sanırım o olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: rui

quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Yok Hocam çünkü telefon hizmeti yok. Kablo tv olması lazım apartmanınızda ama yoksa olmaz.

apartmanda kablo tv var. ben internet paketi için sabit telefon istiyorlarmı diye soruyorum.
    sabit telefon yok evde, almayıda düşünmüyorum.

Ben de gerek yok diyorum Kablo tv ile aynı kablolardan veri iletişimi sağlandığı için ister istemez kablo tv abonesi oluyorsunuz ama belirtilen fiyatlar hepsi içinde. O zaman konu kilit diyebilir miyiz Sıradaki soruyu alayım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.