Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @banzar Aynı firmaya yani Türksat'a ait hizmetlerdir. Ancak Kablo tv de hem kanal sayısı az hemde hd görüntü alamazsınız ancak Teledünya'da hem kanal sayısı fazla hemde HD kanalları + belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.

@ernn93 Öncelikle ekosınırsız belirttiğiniz tarifelerdeki kotanız 50 yada 150 GB a ulaştıktan sonra hızınız 3 Mbps'ye düşmesi demektir. Eğer internetten çok dosya indirmiyorsanız 50 GB ekosınırsız rahatlıkla işinizi görecektir.
  • Teledünya abonesiydik sadece. Bu ay TTNET sözleşmemiz bitti ve uydunet i de bağlattık. 25mbit, 150gb akn, modem ve hd uydu alıcısı toplam 69 tl. Hız süper. Torrentte ise 2.8mb ortalama. Youtube da 2k videolarda bile problem yok. Daha ne olsun.
     Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL

Lanet ttnet e 42 lira ile başladık 2 sene evvel 5 6 ay anca bu fiyatı ödedik. Daha sonra nerdeyse her ay bir yükseliş. Son 1 senedir de oldu 70 - 75tl. 12 lira da türksat a ödüyorduk 90 liraya yakın para teledünya ile düştü 70 e. Artı olarak hız avantajı muazzam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

@banzar Aynı firmaya yani Türksat'a ait hizmetlerdir. Ancak Kablo tv de hem kanal sayısı az hemde hd görüntü alamazsınız ancak Teledünya'da hem kanal sayısı fazla hemde HD kanalları + belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.

@ernn93 Öncelikle ekosınırsız belirttiğiniz tarifelerdeki kotanız 50 yada 150 GB a ulaştıktan sonra hızınız 3 Mbps'ye düşmesi demektir. Eğer internetten çok dosya indirmiyorsanız 50 GB ekosınırsız rahatlıkla işinizi görecektir.

Şimdi anladım. Benin tv min dahili uydu alıcısı zaten var. Teledünya için yine de kendi verdikleri uydu alıcısıni kullanmak gerekir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadaki uydu alıcıların çok azında Teledünya desteği var büyük ihtimalle sizin uydu alıcınızda Teledünya desteği yoktur! Ayrıca getirdikleri teledünya cihazına bir kart takıyorlar bu kart büyük ihtimalle sizin dahili uydu alıcıya olmayacaktır. Kısaca kendi verdikleri cihazı kullanmanız şart!
  • Yarın başvuracağım 29 tl olan kampanyaya ama docsis 2.0 modem verdikleri doğru mu ben arada nitro alır indirme işlerimi hallederim diyordum da 2.0da taş çatlasın 25mbit alınıyor diyorlar.Bir de kaç günde gelip bağlıyorlar ve kablo işini nasıl yapıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 14 Aralık 2014; 19:03:28 >
  • 3.0 netmaster wireless modem veriyorlar. Ben cok memnunum. Benim eskiden kalma kablo tv altyapim vardi. Onu kullandim.

• Ne var 12 aylık seçenekte sunsalarmış, kurtulurdum ttnetten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Yarın başvuracağım 29 tl olan kampanyaya ama docsis 2.0 modem verdikleri doğru mu ben arada nitro alır indirme işlerimi hallederim diyordum da 2.0da taş çatlasın 25mbit alınıyor diyorlar.Bir de kaç günde gelip bağlıyorlar ve kablo işini nasıl yapıyorlar ?

Docsis 2.0 artık vermiyorlar sanırım, siz yine de başvuru sırasında docsis 3.0 gelip gelmeyeceğini sorun ;) Zaten seçeceğiniz hız 10 Mbps den fazla ise mecbur docsis 3.0 getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Yarın başvuracağım 29 tl olan kampanyaya ama docsis 2.0 modem verdikleri doğru mu ben arada nitro alır indirme işlerimi hallederim diyordum da 2.0da taş çatlasın 25mbit alınıyor diyorlar.Bir de kaç günde gelip bağlıyorlar ve kablo işini nasıl yapıyorlar ?

ben 10mbitlikten bağlattım docsis 3 geldi sanırım 2 ler artık bitti ellerinde.

telefonla başvuru yapmıştım 3 ay önce,ctesi günüydü ptesi günü geldiler.ev içinde yeri hazırdı fakat eski sistem diye o kablonun ucunu kesip ucuna yeni bir dağıtı taktılar(yeni sistem böyleymiş)oradanda modeme ve tvye kabloyu çektiler.
  • merhaba biraz once ekip gelip uydunet aboneligimi baslatti fakat online isigi yanmiyor. ne kadar beklemem gerekli. sordugumda yarim saat dediler ama gecti.

• Peki uydunette yasaklı sitelere giriş işi nasıl oluyor? Ttnette dns ayarlarını degiştiriyoruz. Uydunette nasıl olucak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Peki uydunette yasaklı sitelere giriş işi nasıl oluyor? Ttnette dns ayarlarını degiştiriyoruz. Uydunette nasıl olucak?

ttnette olduğu gibi dns değişerek oluyor fakat en verimlisi chrome kullanıyorsanız zenmate eklentisini indirmek.googlda aratın bu eklentiyi chrome u kurduktan sonra,indirip kurun,kurduktan sonra aktif hale getirdiğinizde proxy değiştirip yurtdışından giriyormuş gibi gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Peki uydunette yasaklı sitelere giriş işi nasıl oluyor? Ttnette dns ayarlarını degiştiriyoruz. Uydunette nasıl olucak?

ttnette olduğu gibi dns değişerek oluyor fakat en verimlisi chrome kullanıyorsanız zenmate eklentisini indirmek.googlda aratın bu eklentiyi chrome u kurduktan sonra,indirip kurun,kurduktan sonra aktif hale getirdiğinizde proxy değiştirip yurtdışından giriyormuş gibi gösteriyor

Tşkler. Zenmate de çok iyi kullanışlı gibi

• Bende bugün üye oldum hiz 9.75 megabiti görüyor.Simdilik memnun kaldim.Sinirsiz ttnet kullanicilarina 29tl ye teledünya + sinirsiz internet dedigim zaman inanamiyorlar :)

• 19 ay tahhütüm kaldı
    29 luk paket abonesiyim, taşınacağım için devretmek istiyorum. Kutu modem herşey verilecektir. Devir vs masrafları da bana aittir. Düşünenler pm atarsa sevinirim
  • online başvuru kabul oluyor mu arkadaşlar?
    online dışında nereye başvurmamız gerekiyor?
  • başvuru yaptıktan sonra kaç günde geliyorlar istanbul avrupa yakasında
  • süpermiş yaa fiyat tam ihtiyacım olan şey ama bırakın binayı bizim İlçenin bile adı geçmiyor:ayrıca bizim binada Varmı diye merak edenler SATIN AL butonuna basın Tc kimlik girdikten sonra BİZİM BİNA MIZDA VARMI diye sorgu ekranı çıkıyor adres bilginizi girip sorglayabilirsiniz.
  • Yeni taşındığım binada varmış..25 Mbit 50Gb akk+ Kablotv paketine abone oldum..Yarın kuruluma gelecekler bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

başvuru yaptıktan sonra kaç günde geliyorlar istanbul avrupa yakasında

birde sadece telefonla mı abone olunuyor internetten online basvuru yapmaya çalışıyorum sokağa kadar geliyor bina adı ve daire no kısmı çıkmıyor farklı tarayıcıda da denedim binada kablo tv bağlantısı var...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.