Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
30
Favori
45.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttnetten geçmeyi düşünuyordum altyapı yokmuş mahallede nasıl iş ya süper tam bana göre kampanyaydı nasıl yerde oturuyoruz ya
  • ttnet 24 ay sözleşmeli telefon +internete 59TL fiyat çekiyor bunlar hangi ülkede yaşadıklarının farkında değilller sanırım.

İşyerimde 100mb kotasız bağlantım var , babamgilde 1sokak yakınımda oturuyor onlardada 25mb fiber var downloadları buralardan yapıp gündelik işler içinde uydunet açtırmayı düşünüyorum.

Uydunette bağlantı hızı ve problemleri bölgeden bölgeye değişiyormuş Adana/Seyhan özelliklede Reşatbey ve Gazipaşa çevresinde aboneliği olan arkadaşlar bağlantı durumlarıyla ilgili bilgi verebilirlermi?

malum sözleşme süresi 2yıl bağlantı çok kötüyse yok yere bağlamayalım kendimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

cevabın için teşekkürler arkadaşım umarım kullanılmış cihaz getirmezler?
    komşumda gördüm next hd cihazı fena değildi,
    şimdi yeni müşterilere neta ekranı olmayan cihaz gönderiyorlarmış kullananlar varsa yorum alabilirmiyim?

Gayet güzel, USBden film izleyebiliyor müzik dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanında program saatlerine hatırlatma açabiliyorsunuz, programlı kayıt ayarlayabiliyorsunuz. Şahsen benim de tereddütlerim vardı ama gayet memnunum.
  • U. kullanıcısına yanıt
    Sizdeki alıcı acaba şu küçük harddisk kadar olan lardan mı. Bende yeni abone oldum ama usb ye ilk kurduklarında bakmıştım sanki aktif değil gibiydi kayıt falan yapabiliyorsa diske süper. Tv nin kendi uydu alıcısı ve dsmart modül olduğu için kullanmıyordum teledünyayı akşam bi bakayım.
  • teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Evet neredeyse modemin yarısı kadar olandan. USB'yi çok rahat kullandım ben. Bilgisayarımın ekran kartında sorun vardı o dönemde filmlerimi USBye atıp gayet rahat izledim alıcıdan. Yalnız 5+1'ime bağlamayı beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Evet neredeyse modemin yarısı kadar olandan. USB'yi çok rahat kullandım ben. Bilgisayarımın ekran kartında sorun vardı o dönemde filmlerimi USBye atıp gayet rahat izledim alıcıdan. Yalnız 5+1'ime bağlamayı beceremedim

Arkasında coaxiel çıkış görmüştüm. Onunla olmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

ttnetten geçmeyi düşünuyordum altyapı yokmuş mahallede nasıl iş ya süper tam bana göre kampanyaydı nasıl yerde oturuyoruz ya

Zaten her yerde yok asil sıkıntı burada. Ayni mahallede bir sokakta var öbüründe olmayabiliyor:-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    O teledünya hattına bağlantı için. Ses çıkışı kırmızı çıkış, bağlamayı denedim onu ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

O teledünya hattına bağlantı için. Ses çıkışı kırmızı çıkış, bağlamayı denedim onu ama olmadı.

Tivibu cihazının optik çıkışı vardı. Bir optik kablo ile anfiye bağlantı yapıyordum. Evvelki gün aklıma geldi teledünya ciazında da var mıdır diye; yokmuş...Baktım coaxiel yoksa spdıf mi denirdi, o çıkıştan var. İki ucu da 3,5" lik bir stereo kablo buldum. Onunla anfi coaxiel girişine bağlantı yaptım. Ve böylece Teledünya yayınlarının sesi ses sisteminden gelmeye başladı.

Anlamak için soruyorum...Teledünya yayınını o çıkıştan akatarabiliriz ama usb diskteki sesi yine aynı çıkıştan aktaramıyoruz; öyle mi?
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Hayır, dediğim yer girişiydi.
  • Muhtemelen abone sayısındaki ani artış sebebiyle, akşam 20:00 - 24:00 saatleri arası internetin durma noktasına geldiğinden bahsedilmiş. Böyle bir durum gözlemleyen varsa bilgilendirmesini rica ediyorum. İstanbul ve ya Bakırköy civarı çok makbule geçer.
  • quote:

cevabın için teşekkürler arkadaşım umarım kullanılmış cihaz getirmezler?
    komşumda gördüm next hd cihazı fena değildi,
    şimdi yeni müşterilere neta ekranı olmayan cihaz gönderiyorlarmış kullananlar varsa yorum alabilirmiyim?

Kullanılmış cihaz gelmesi söz konusu bile değil. Yeni cihaz getiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: royals

quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

ttnetten geçmeyi düşünuyordum altyapı yokmuş mahallede nasıl iş ya süper tam bana göre kampanyaydı nasıl yerde oturuyoruz ya

Zaten her yerde yok asil sıkıntı burada. Ayni mahallede bir sokakta var öbüründe olmayabiliyor:-(

dandik bi mahallede oturunca olmuyor malesef altyapıyı geliştirmeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: clifflee84

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brtvrdrl

quote:

arkadaşlar ben yandım siz yanmayın. aylardır hemen her gün arıyorum, internette sorun var. her 3 aramamdan birinde eve servis geliyor, bakıyor. tamam hallettik diyor ama aynı. yarım saatte bir modemi kapatıp açmadan, arıza düzelmiyor. sözde 20 mb internet ama dosya bile indirmiyor. defalarca şikayet kaydı bıraktım, dönüş yok. çağrı merkezindeki arkadaşların umursamaz tavrı insanı çıldırtıyor. yetkili birisiyle görüşmek istediğimde, fax çekin diyorlar (herkesin evinde fax makinesi olduğu için, çok çağdaş bir yöntem gerçekten).

taahhüdü iptal etmek için 600 liraya yakın para istediler. onlara şu teklifi yaptım, "bu parayı bir hayır kurumuna bağışlayıp, size makbuzunu getireyim, taahhüdü iptal edin ama kesinlikle size yedirmem bu parayı.

tekrar ediyorum, kesinlikle bulaşmayın uydunet'e. taahhüdün bitmesini bekliyorum. superonline - digiturk, dsmart, tivibu muhabbetlerinden sonra cazibesi de kalmadı zaten. kesinlikle almayın uydunet, çok pişman olursunuz. aylardır benimle alay ediliyor.

Kardes bu anlattigin bendede oluyordu. Sikinti internette degil modemde. Bi tane router al 50 tl ye tak modeme ethernetten. Internete router uzerinden baglan

hocam haklısın ama, ben uydunet'in vermeyi beceremediği hizmet için 50 tl vermek zorunda değilim ki. adamlar beceremiyor, yapacak bir şey yok. dün yine geldiler, sorunun artık tekrarlamayacağını söylediler. 3,5 yıldır uydunet müşterisiyim. taahhüt bittiği gün, gerekirse 146'dan bağlanırım, yine bunlarla işim olmaz :)

Hocam modeminiz Docsis 2.0 mı yoksa 3.0 mı? Bu ayrıntı gözden kaçmış olabilir mi acaba?

hocam bilmiyorum. ben pek ilgilenmem o tip şeylerle. dün gelen ekip, bir daha sorun olmayacağını söylemiş. su saate kadar yok :) artık taahhüdün bitmesi için gün sayacağım :)

Hocam yanlış anlamayın Türksat'ı savunduğumdan değil ancak sitede "* 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir." böyle bir duyuru varken eğer sizde Docsis 2.0 modem varsa sorun yaşamanız gayet normal bence. Türksat'a başvuru yaparak durumun bu yüzden kaynalanıp kaynaklanmadığını öğrenin bence ve ona göre yol çizin derim.

yok estafurullah hocam. savunabilirsin de, kim ne diyebilir. kullandığım modem, kendileri tarafından bana verilen modem. o yüzden eğer modemle ilgili bir problem varsa, o da kendi sorunları :)

• girişten odaya kabloları geçirmek için duvar delme işlemini onlarmı yapıyor ?
  • quote:

girişten odaya kabloları geçirmek için duvar delme işlemini onlarmı yapıyor ?

Duvar delme işlemini pek uygun görmüyorlar. Daha çok kabloyu duvara sabitleyerek gerekli odalara götürüyorlar. Ancak isterseniz duvar delerek de kablo geçirebilirler.
  • internet hızında sıkıntı yokta birde şu hd kanal sayısını arttırsalar tadından yenmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

hızdan memnunmusunuz acaba? ve nerede oturuyorsunuz ?

Hızdan son derece memnunum. Edirne-Merkez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

internet hızında sıkıntı yokta birde şu hd kanal sayısını arttırsalar tadından yenmeyecek

Hocam sen normal paket mi kullanıyosun üst paket mi acaba normal pakette hangi HD kanallar var

• Beyler bir şey soracağım diyelim 25 gblik paketten aldım 25 gbyi geçtikten sonra bağlantı netten dizi izleyemeyecek kadar yavaşlar mı

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.