Şimdi Ara

FM 14 4-2-3-1 Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FM 14'te 4-2-3-1 ile ne yaparsam yapayım çok gol yiyorum(dum). Fenerbahçe ile 5 sezonda 3 kez CL'yi aldım.İlk 2 sene 4-3-3 oynatıp skora yatarak kupayı aldım. 3.Sene çok fazla OOS oyuncum olduğu için(Mesut-Salih-Adnan-Hakan Ç.-Lamela) 4-2-3-1 oynamak istedim PSG'ye 4-0 yenildim. 4-3-3'teki kanatları kenar orta saha yapıp Adnan'ı merkeze koydum. Yarı finalde Monaco'yu ilk maçta evimde 2-0 yendim. 2 maçta ilk 80 dakika 0-0 giderken 4-4-2'ye döndüler 2 tane attı Falcao uzatmalarda 5li defansla eleyebildim. Ertesi sezon Volkan Demirel, James, Aguero ve Alper Potuk'u alıp Varane ve Facundo Cardozo'yu 45'er, Ter Stegen'i 40 milyona yolladım. Ligde ilk maçımda Gaziantepspor'u 4-3 yendim. Milan maçına
     FM 14 4-2-3-1 Problemi

Kadrosuyla çıktım. Oyunu o maçtan sonra sildiğim için dakikaları hatırlamıyorum ama sırasını belirtmek için uydurdum.

Adnan (5)
    Menez(32)
    Mesut Özil(47)
    James(61)

Hiçbir taktik değişiklik yapmadım. Sadece Lamela yerine Mesut, Agüero yerine regen alıp regenin rolünü CF destek yaptım.

Menez(89)
    Menez(90+1)
    Menez(90+3)
    Maçı 4-3 kaybettim. Milan sadece 11 şut çekti ve 4 gol buldu. Oyunda hücum görevi verdiğim yalnızca 1 oyuncu olmasına rağmen neden takım savunması yapılmıyor? 1 ön libero oynatmamız veya kanatları geriye çekmemiz şart mı?

• takıma savunma antremanı yaptırıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

takıma savunma antremanı yaptırıyor musun ?

Her CL maçından önce savunma yerleşimi ve takım uyumu antrenmanı yaptırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

takıma savunma antremanı yaptırıyor musun ?

Her CL maçından önce savunma yerleşimi ve takım uyumu antrenmanı yaptırıyorum.

Tuhaf direktiflerde mi bir sorun var acaba
  • Bende Fenerin güncel kadrosuyla sendeki diziliş ile oynuyorum. İlk sezon 90 gol atıp 25 gol falan yedim. Mevkinden ayrılma ile katı savunma uygula direktiflerini seçip öyle dene birde. Senin takım büyük ihtimal topa çok basıyor. Bu yüzden de rakibin bir adamı hep boşta kalıyor.

Bir de orta sahaya çift yönlü bir oyun kurucu alıp Salih'i OOS oynatmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k24b -- 18 Ağustos 2014; 18:11:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k24b

Bende Fenerin güncel kadrosuyla sendeki diziliş ile oynuyorum. İlk sezon 90 gol atıp 25 gol falan yedim. Mevkinden ayrılma ile katı savunma uygula direktiflerini seçip öyle dene birde. Senin takım büyük ihtimal topa çok basıyor. Bu yüzden de rakibin bir adamı hep boşta kalıyor.

Bir de orta sahaya çift yönlü bir oyun kurucu alıp Salih'i OOS oynatmanı öneririm.

Mesut'u mu keseyim, Adnan'ı mı, Lamela'yı mı, J.Rodriguez'i mi?

Edit: Zaten oyunu ve save dosyasını sildim. Yeni sürümde denerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 18 Ağustos 2014; 20:26:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.