Şimdi Ara

Lenovo Full HD Mat i7-4700MQ 8GB 1TB (8GB SSHD) SLi 2x GT755M 2GB 2455 TL ( 9 Taksit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
1.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo Full HD Mat i7-4700MQ 8GB 1TB (8GB SSHD) SLi 2x GT755M 2GB (4GB)
    http://www.sanalmarketim.com/lenovo-59415880-y510p-core-i74700mq-8gb-1tb-8gb-sshd-sli-2x-gt755m-2gb-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_56436/
    AsyaCard 9, Axess 9, Maximum 6, Bonus 3 Taksit ve Karta Tek Ödeme İle Fiyat : 2455 TL ( 9 Taksit)

Teknik Özellikler
    Üretici Kodu : 59-415880
    Model : Y510p
    Renk : Siyah/Metal
    İşletim Sistemi : FreeDos
    İşlemci : Intel® Core™ i7-4700MQ 2.4GHz İşlemci (6MB Önbellek 3.40GHz'e kadar Turbo Frekans)
    Ekran : 15.6" HD (1920x1080) Full HD LED Yansımasız (Anti-Glare Wedge) Arkadan aydınlatmalı 16:9 Geniş Ekran
    Chipset : Intel HM86
    Ram : 8GB (2x4GB) DDR3 DDR3L SDRAM 1600MHz
    Bellek Maksimum : Maks. 16GB DDR3L- 1600Mhz (Çift Kanal Desteği) [1 SODIMM slot (1x2GB/1x4GB/2x2GB /2+4GB/2x4GB/1x8GB/4+8GB/2x8GB)]
    Sabit Disk : 1TB HDD + 8GB SSHD SATA Hybrid Disk
    Ekran Kartı : İkili Grafik Nvidia® SLI 2 Adet Nvidia GeForce GT 755M 2GB
    Optik Sürücü : Yok
    Ses : Kullanıcıyı içine alan bir ses deneyimi için Dolby Home Theatre v4 ses sertifikasyonunu destekleyen JBL® tasarımlı hoparlörler 2x 2W
    Kablosuz Bağlantı : 802.11b/g/n Wi-Fi - Intel Centrino Wireless N-2230
    Bluetooth : Bluetooth 4.0
    Ethernet : 10/100/1000 Gigabit Ethernet
    Dahili Kamera : HD 720P kamera
    Klavye : Q Türkçe - Backlit Accutype Arkadan Aydınlatmalı
    Numerik Tuş Takımı : Var
    USB : 1 x USB 2.0, 2 xUSB 3.0
    HDMI : Var
    Kart Okuyucu : 6 in 1 (SD/SD pro/MMC/MS pro/XD)
    Parmak İzi Okuyucu : Yok
    Pil : 6 Hücreli 62Wh - Maks. 5 Saat
    Boyutlar : 387 x 259 x 15,5 - 36mm
    Ağırlık : 2.90 Kg

50 TL Değerinde Targus cn31 Notebook Çantası Hediye

Lenovo Full HD Mat i7-4700MQ 8GB 1TB (8GB SSHD) SLi 2x GT755M 2GB 2455 TL ( 9 Taksit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 17 Ağustos 2014; 22:29:49 >

• bu mat ekran konusunda şüphelerim var benim

• Birkaç ay evvel HB'den puan ve çek ile 2250 liraya mal etmiştim. Performansı muazzam. eBay'den karbon desenli sticker ile kapladım, tam bir canavara dönüştü. İkinci kartın çıkarılabiliyor olması da bir avantaj.

En büyük dezavantajı, tuğla boyutlarındaki adaptörü. Hoş, düzgün bir besleme için iyi bir adaptör şart ama bu adaptör cidden büyük. 170W kapasiteye sahip.

Fiyatına göre rakibi olmayan bir cihaz. Tek GT 755M ile bile birçok oyunu Full HD'de, en yüksek detaylarda oynayabiliyorsunuz. İkincisi ile neler olabileceğini siz düşünün.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Full HD LED Yansımasız (Anti-Glare Wedge)

şüphen varsa almadan önce firmayla konuş ben satıcı değilim resimdeki ekran bana da parlak geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

şüphen varsa almadan önce firmayla konuş ben satıcı değilim resimdeki ekran bana da parlak geldi

tanıtımında öyle yazdığının ve sizin satıcı olmadığınızın farkındayım msi cr61 gibi giriş seviye 700 liralık bir üründe bile gerçek mat ekran kullanılırken çift ekran kartlı bu modelde niçin gerçek mat ekran kullanılmamış kafa karıştırıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

tanıtımında öyle yazdığının ve sizin satıcı olmadığınızın farkındayım msi cr61 gibi giriş seviye 700 liralık bir üründe bile gerçek mat ekran kullanılırken çift ekran kartlı bu modelde niçin gerçek mat ekran kullanılmamış kafa karıştırıcı

çözünürlüğü düşük olanlar 10 yıl önce üretilmiş panellerdir örnek xxxxxx v2 - xxxxx v3 derler

kesinlikle mat ekran olup olmadığını teyit et yoksa bu cihaz bu kadar para etmez

• cift ekran kartı teknolojisi için tırt diyorlar bir tane olup daha ust model olması daha iyi diyolar bilen var mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

cift ekran kartı teknolojisi için tırt diyorlar bir tane olup daha ust model olması daha iyi diyolar bilen var mı.

Her oyun desteklemediği ve sürücü problemleri çıkabildiği için ayrıyetten 2x ekran kartı neredeyse 2x ısı olduğu için laptoplarda öyle bir algı var. Misalen bu makinadaki kart SLI desteği olmayan yada sürücü desteği olmayan bir oyunda gtx850mden daha düşük bir performans gösterirken, SLI destekli bir oyunda Gtx 870 ile kafa kafaya yada daha yüksek performans gösterebiliyor. Ama bu cihazda kronik bazı sorunlar var, her kullanıcıya çıkmasada çok sık rastlanılan ve rahatsız eden ufak tefek bir çok hataya sahip bir seri maalesef. 2000 lira bandının altına düşşe bugün alırdım.
  • çok güzel bir makine ama ciddi ısınma sorunu oldugundan bahsediyorlar tabiyki buda donanıma göre çok normal.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    bilgisayarin 2 cesit ekran secenegi var. biri parlak, biri mat. resimdeki parlak ekran olan. bende mat olanindan mevcut, parlama problemi yok.
  • Şu bilgisayarı 17 inç yap hem Full HD panelin anlamı olsun hem de ısınma işini biraz olsun azalt daha büyük bi kasa kullanıp...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qstah88

bilgisayarin 2 cesit ekran secenegi var. biri parlak, biri mat. resimdeki parlak ekran olan. bende mat olanindan mevcut, parlama problemi yok.

aynen şimdi oldu

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    tesekkurler peki fifa ve nba 2k serisinde var mı destek
    nerden öğrenebilirim
    bir de sorunlar ısınma gibi önemli sorunlar mı bu alette?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartlebyandco -- 18 Ağustos 2014; 17:56:20 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_82218275/mpage_130/tm.htm

buraya sorup öğrenebilirsin

almayın diyorlar ben aldım pişmanım biraz
  • qstah88 Q kullanıcısına yanıt
    Parlak olana ben rastlamadım. Bizim forumda var mı parlak olan?
  • Arkadaşlar cihazın adaptorünü görmeden kesinlikle almayın adaptor Laptop'un kendisi ile aynı boyutta ve ağırlıkta.

Bunun yerine canavar gibi kasa toplanır artan parayla 32" TV alıp monitör olarak kullanırsın.
  • bildiğimiz y510 değil mi ağa bu her konusunda alakasız yermeler alakasız övmeler

Fiyatına göre F/p üründürde 2014'ün 8 . ayı gelmişken alınacak ürün değil

monster olsun şu bu olsun bir dünya gtx860m 'e sahip model çıktı 2500-2600 civarına.

Onlarda tek gtx860m oldugundan nereye kadar destekliyorsa abanırsınızda

sli'da bir yerden sonra fırın etkisi olacağından mecbur kısıyorsunuz ayarı (öyle en yüksek ayarlarmış falan hikaye 2014'ün pek çok oyununda ultrayı göremezsiniz

Hatta farcry 3 , Ac black flag bf4 vb. 2013 oyunlarında bile ultra hayal.

Bkz 8 aydır y510 kullanıyorum yok öyle bir şey milleti yanlış yönlendirmeyin.

Bu arada kendisi laptop kasasına sahip masaüstü bilgisayardır taşıması kolaydır, soğutucusuz, özellikle mousesuz ve fişe takılı olmadan neler yapılabilir cidden şöyle uzunca bir oturup düşünmek lazım.

Öneri , pek çok oyunu ve yeni çıkacak oyunları, full hd- medium high arası açar ısınmadan oynatır, belki bu şekilde 2-3 sene işinizi görür ssd takarsanız min 6-max 15 sn'de win8.1'de açılır.
    Her şeyini yazmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 18 Ağustos 2014; 21:12:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.